Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
23 March 2020
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
1.9 k
0
0
Галоўная старонка
4
2
2
22 k
22 k
22 k
Прышцінскі ўніверсітэт (Косава і Метохія)
27
2
3
9 k
9.6 k
8.7 k
Іван Андрэевіч Флёраў
13
2
8
9.2 k
9.1 k
9 k
Лідзія Сенічар
38
2
10
4 k
3.9 k
25 k
Жарабковічы
18
2
3
7.3 k
7.2 k
7.1 k
Георгій Міхайлавіч Зайцаў
31
2
4
2.5 k
2.5 k
2.5 k
Спіс заслужаных дзеячаў навукі і тэхнікі Беларускай ССР
28
2
2
3.2 k
3.1 k
3.1 k
Аляксандр Рыгоравіч Арлоў (віцэ-адмірал)
13
1
4
18 k
18 k
18 k
Спіс заслужаных работнікаў культуры Беларусі
8
2
2
3.3 k
3.2 k
3.2 k
Шчаўніца
15
1
6
8.5 k
8.3 k
8.3 k
Спіс заслужаных дзеячаў навукі Беларусі
9
1
5
6.4 k
6.3 k
6.3 k
Вірус агурочнай мазаікі
16
1
2
6.1 k
5.9 k
5.9 k
Ліната Пятроўна Свірыдзенка
230
0
0
Фелікс Блох
13
1
3
5.9 k
5.8 k
5.8 k
Віктар Аркадзевіч Белы
205
0
0
Ядзерная фізіка
13
1
1
5.9 k
5.8 k
5.8 k
Пётр Міхайлавіч Прусаў
11
2
2
-83
83
3.7 k
Віцэ-адмірал
201
0
0
Уладзімір Сямёнавіч Караткевіч
7
1
2
4.6 k
4.5 k
4.5 k
Крычка рачная
7
1
4
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Эхінацэя
4
1
1
5.8 k
5.7 k
5.7 k
Краснаслабодскі сельсавет (Быхаўскі раён)
12
1
2
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Уладзімір Іванавіч Кулішаў
12
1
2
3.1 k
3 k
3 k
Бабова
17
1
2
2.7 k
2.6 k
6.2 k
Касцёл Святога Антонія Падуанскага (Раванічы)
8
1
4
2.8 k
2.7 k
2.7 k
Белпрампраект
11
1
3
2.7 k
2.6 k
2.6 k
Заслужаны інжынер сельскай гаспадаркі Беларускай ССР
7
1
3
2.9 k
2.8 k
2.8 k
Сяргей Пятровіч Бельцюкоў
13
2
2
0
114
28 k
Neuro Dubel
8
1
3
2.1 k
2.1 k
2.1 k
Ангеліна Пятроўна Бельцюкова
6
1
4
1.9 k
1.9 k
7.6 k
Міхась Бельскі
10
1
1
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Крачка палярная
16
1
4
-1.2 k
1.3 k
7.1 k
Пётр Фёдаравіч Лысенка
4
1
2
2.3 k
2.3 k
2.3 k
Эхінацэя пурпуровая
7
1
2
2.1 k
2 k
15 k
Лёзненскі раён
7
1
3
1.7 k
1.7 k
1.7 k
Мацвей Захаравіч Беляніцкі
9
1
1
3.2 k
3.2 k
3.2 k
Спіс заслужаных лесаводаў Беларусі
7
1
1
3.2 k
3.1 k
3.1 k
Мікалай Фёдаравіч Мятлюк
9
1
1
3 k
2.9 k
2.9 k
Войніч (горад)
4
1
1
3.3 k
3.2 k
3.2 k
Заімка
15
1
2
963
963
963
Свірыдзенка
23
1
1
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Уладзімір Уладзіміравіч Агіевіч
159
0
0
Дзікае паляванне караля Стаха
4
1
1
3.2 k
3.1 k
3.1 k
Рабка-Здруй
6
1
1
3 k
2.9 k
2.9 k
Шчуцін
148
0
0
Каласы пад сярпом тваім
10
2
3
35
35
9.8 k
Мілэ В. Пайіч
8
1
1
1.8 k
1.8 k
1.8 k
Барыс Паўлавіч Беляжэнка
3
1
1
2 k
1.9 k
6.1 k
Саламон Яфімавіч Нэзлін
6
1
1
1.7 k
1.6 k
1.6 k
Заслужаны канструктар Беларускай ССР
131
0
0
Алесь Сцяпанавіч Разанаў
11
1
4
454
454
5.6 k
Bela music
12
1
2
487
487
8.4 k
Шабуні (Пухавіцкі раён)
65
1
4
0
0
Распаўсюджванне COVID-19 у Беларусі
15
1
3
269
273
78 k
Орша
8
1
1
906
906
11 k
Распаўсюджванне COVID-19 у Італіі
15
1
2
364
364
364
Агіевіч
13
1
1
748
748
748
Флёраў
5
1
2
462
462
5.5 k
Лебядзінае (Пухавіцкі раён)
12
1
1
1.4 k
1.4 k
6.2 k
Конскі каштан
4
1
2
422
422
4.1 k
Загарадна
115
0
0
Катэгорыя:Беларусы
113
0
0
Гімн Каба-Вердэ
9
1
5
-10
156
4.6 k
Крычка пярэстаносая
5
1
1
1.4 k
1.3 k
8 k
Каналізацыя
109
0
0
Анатоль Ільіч Вярцінскі
109
0
0
Максім Танк
13
1
1
512
512
28 k
Рок-каранацыя
11
1
2
152
152
1.6 k
Зайцаў
1
1
-151
151
11 k
Самуэлева
9
1
3
111
133
3.3 k
Свіязь
1
1
124
124
3.3 k
Вішняк (Лёзненскі раён)
1
1
117
117
117
Заслужаныя дзеячы навукі і тэхнікі Беларускай ССР
104
0
0
Магіла льва (паэма)
1
1
98
98
98
Тэатр музычнай камедыі Беларусі
1
1
98
98
98
Беларускі тэатр юнага гледача
1
1
95
95
7.6 k
Vetus Latina
1
1
-92
92
11 k
Падляддзе
1
1
-92
92
9.1 k
Падгацце
1
1
80
80
80
Л. П. Александроўская
1
1
80
80
80
З. А. Бандарэнка
6
1
2
129
129
14 k
Церабель
1
1
76
76
76
Л. Г. Бржазоўская
1
1
75
75
75
В. У. Дудкевіч
1
1
75
75
75
А. С. Дзеружынскі
1
1
75
75
75
У. І. Дзядзюшка
1
1
74
74
74
В. Ц. Петрачкова
1
1
72
72
72
В. М. Клебановіч
101
0
0
Прыметнік
1
1
72
72
72
З. В. Белахвосцік
1
1
72
72
72
Г. Б. Абуховіч
1
1
72
72
72
В. В. Дапкюнас
1
1
73
73
73
Г. К. Гарэлава
1
1
73
73
73
К. М. Саннікаў
1
1
73
73
73
Г. У. Пятровіч
1
1
70
70
70
Р. І. Янкоўскі
1
1
70
70
70
А. Руцкі
1
1
70
70
70
А. У. Руцкі
1
1
71
71
71
А. Я. Міронаў
1
1
70
70
70
Т. М. Ніжнікава
1
1
71
71
71
Вялікі Луг (Іркуцкая вобласць)
1
1
70
70
70
Г. С. Аўсяннікаў
1
1
70
70
70
Н. А. Руднева
6
1
2
118
118
118
Катэгорыя:Выпускнікі Каткоўскага ліцэя
1
1
68
68
68
Ф. С. Варанецкі
1
1
68
68
68
А. П. Бельцюкова
1
1
68
68
68
С. П. Данілюк
1
1
69
69
69
Я. К. Глебаўская
1
1
68
68
68
М. П. Звездачотаў
1
1
69
69
69
Ф. М. Севасцьянаў
1
1
68
68
68
Ангеліна Бельцюкова
1
1
69
69
69
З. І. Канапелька
1
1
69
69
69
Ц. М. Сяргейчык
1
1
68
68
68
В. У. Быкаў
1
1
68
68
68
Ю. У. Сідараў
1
1
68
68
68
А. Бельцюкова
1
1
67
67
67
В. М. Захараў
1
1
66
66
66
Г. В. Багамолаў
1
1
66
66
66
Генадзь Анісовіч
1
1
66
66
66
Г. Анісовіч
1
1
66
66
66
Г. А. Анісовіч
1
1
66
66
66
А. Ф. Гарцуеў
1
1
66
66
66
З. І. Браварская
1
1
66
66
66
В. М. Мазур
1
1
67
67
67
В. У. Галіна
1
1
66
66
66
Л. Р. Ганестава
1
1
64
64
64
Н. Х. Галеева
1
1
64
64
64
У. У. Іваноў
1
1
65
65
65
І. С. Абраміс
3
1
2
36
36
636
Бальшой Луг (Іркуцкая вобласць)
1
1
64
64
64
М. В. Дарашэвіч
1
1
65
65
65
П. П. Дубашынскі
1
1
65
65
65
А. Я. Кашапараў
1
1
64
64
64
В. П. Жураўлёў
1
1
64
64
64
М. Дарашэвіч
1
1
65
65
65
Г. С. Талкачова
1
1
64
64
64
А. У. Варановіч
1
1
64
64
64
М. Беляніцкі
1
1
64
64
64
З. П. Зубкова
1
1
65
65
65
В. М. Назараў
1
1
64
64
64
З. В. Асмалоўская
1
1
65
65
65
В. В. Кандрасюк
1
1
64
64
64
І. Ф. Ждановіч
1
1
64
64
64
М. Л. Бельскі
1
1
64
64
64
М. Ф. Галкоўскі
1
1
64
64
64
Н. Ф. Младзінская
1
1
64
64
64
Мацвей Беляніцкі
1
1
65
65
65
В. У. Роўда
1
1
64
64
64
В. В. Галубовіч
1
1
63
63
63
Б. Ф. Герлаван