Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
21 January 2020
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
993
0
0
Галоўная старонка
519
0
0
Янка Купала
12
3
5
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Завулак Соф’і Кавалеўскай (Мінск)
1
5
11 k
11 k
11 k
Катастрофа Іл-12 у Мінску
16
2
2
5.7 k
5.6 k
5.6 k
Касцёл Святога Антонія Падуанскага (Магілёў)
1
3
8 k
7.8 k
7.8 k
Катастрофа Мі-24 пад Пружанамі
14
1
2
26 k
26 k
25 k
Філіпа Тамаза Марынеці
1
4
5.6 k
5.4 k
5.4 k
Касцёл Найсвяцейшай Дзевы Марыі (Чавусы)
6
1
3
11 k
11 k
13 k
Андрыіўка
18
2
5
1.5 k
1.5 k
1.5 k
Аляксей Іванавіч Рыкаў
26
1
15
4 k
4.3 k
70 k
Спіс грыбоў Беларусі
19
1
1
12 k
12 k
48 k
Катастрофа Boeing 737 пад Тэгеранам
8
1
4
8.5 k
8.3 k
8.3 k
Ганчарная слабада
1
1
6.2 k
6.1 k
15 k
Trubetskoy
1
2
4 k
3.9 k
3.9 k
Катастрофа Eurocopter AS 355 NP на Пастаўшчыне
2
4
1
657
813
657
Підгірнэ (Новамыкалаіўскі раён)
44
2
2
85
85
5.7 k
Міхаіл Уладзіміравіч Мішусцін
1
2
2.7 k
2.7 k
85 k
Першы імпічмент Дональда Трампа (2019—2020)
1
8
1.7 k
1.7 k
1.6 k
Уладзімір Піліпавіч Гарадзецкі
2
2
613
613
613
Підгайці (Крэмэнэцкі раён)
221
0
0
Іван Паўлавіч Мележ
9
1
4
5.3 k
5.1 k
5.1 k
Бронная слабада
16
2
2
132
132
2.3 k
Студзень
11
2
2
212
212
20 k
Напраснаўка
12
1
2
4.6 k
4.5 k
4.5 k
Касцёл Унебаўзяцця Найсвяцейшай Дзевы Марыі (Старыя Дарогі)
11
1
3
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Перлаўка высокая
5
2
2
140
140
1.1 k
Аспергіл чорны
8
2
2
28
70
28
Рэспубліка Албанія
20
1
6
-1.5 k
1.5 k
20 k
ShifCustom
4
2
3
912
912
912
Підгірнэ (Старабэшэўскі раён)
4
1
3
3.3 k
3.2 k
3.2 k
Літоўскі пасольскі двор
2
2
53
131
7.2 k
Сэнс-Геральдыка
11
1
3
2.8 k
2.7 k
2.7 k
Перлаўка раснічастая
182
0
0
Ніл Гілевіч
4
2
2
800
800
800
Підгірнэ (Сарокынскі раён)
5
2
2
772
772
772
Сэмэніўка (Краматорскі гарсавет)
6
2
4
1
607
631
607
Піскы (Навапскоўскі раён)
1
1
1.5 k
1.4 k
1.4 k
Аспідагастэры
12
2
2
0
246
94 k
Эсперанта
4
2
2
735
735
735
Підгірнэ (Прыморскі раён)
6
2
2
688
688
688
Сэмэніўка (Гарадэнкіўскі раён)
6
2
2
670
670
670
Сэмэніўка (Крынычанскі раён)
5
2
2
686
686
686
Сэмэніўка (Вэлыкабагачанскі раён)
3
2
2
712
712
712
Підгірнэ (Севастопальскі гарсавет)
6
2
2
662
662
662
Сэмэніўка (Царычанскі раён)
5
2
2
678
678
678
Сэмэніўка (Бэрэзнэгувацкі раён)
5
2
2
670
670
670
Сэмэніўка (Кампанііўскі раён)
5
2
2
666
666
666
Сэмэніўка (П’ятыхацкі раён)
5
2
2
666
666
666
Сэмэніўка (Мэлітопальскі раён)
6
2
2
646
646
646
Сэмэніўка (Арбузынскі раён)
5
2
2
662
662
662
Сэмэніўка (Тамакіўскі раён)
5
2
2
654
654
654
Сэмэніўка (Блызнюкыўскі раён)
6
2
2
630
630
630
Сэмэніўка (Ясынувацкі раён)
5
2
2
646
646
646
Сэмэніўка (Дэргачыўскі раён)
4
2
2
662
662
662
Сакільныкы (Тэрэбоўлянскі раён)
5
2
2
642
642
642
Сэмэніўка (Палогыўскі раён)
2
2
2
689
689
689
Підгірнэ (Старакасцянтыніўскі раён)
5
2
2
638
638
638
Сакільныкы (Новаайдарскі раён)
5
2
2
630
630
630
Сэмэніўка (Еланэцкі раён)
4
2
2
645
645
645
Підгірнэ (Нікапальскі раён)
16
1
4
1.5 k
1.5 k
4.7 k
Перлаўка панікаючая
3
2
2
654
654
654
Сэмэніўка (Зачэпыліўскі раён)
172
0
0
Слуцкі пояс
3
2
2
646
646
646
Сакільныкы (Знам’янскі раён)
6
2
2
597
597
597
Підгірнэ (Чутаўскі раён)
4
2
2
621
621
621
Підгірнэ (Крэмэнчуцкі раён)
4
2
2
618
618
618
Підгірнэ (Васыліўскі раён)
2
2
2
645
645
645
Підгірнэ (Крынычанскі раён)
3
2
2
626
626
626
Підгірнэ (Мыхайліўскі раён)
10
1
4
1.8 k
1.7 k
5.2 k
Шатравіна
4
2
2
602
602
602
Підгірнэ (Іршаўскі раён)
3
2
2
614
614
614
Сэмэніўка (Ізюмскі раён)
3
1
1
4 k
3.9 k
3.9 k
Мяшчанская слабада
3
2
2
603
603
603
Піскы (Дварычанскі раён)
2
2
2
619
619
619
Піскы (Казэльшчынскі раён)
3
2
2
591
591
591
Піскы (Ясынувацкі раён)
2
2
2
603
603
603
Піскы (Наваадэскі раён)
3
2
2
579
579
579
Піскы (Лубэнскі раён)
2
2
2
595
595
595
Піскы (Баштанскі раён)
2
2
2
587
587
587
Піскы (Валкыўскі раён)
2
2
2
579
579
579
Піскы (Лохвыцкі раён)
166
0
0
Камунізм
10
1
6
1.1 k
1 k
13 k
Clover Club
3
2
3
-45
47
6.2 k
Шырневічы
3
1
2
2.1 k
2.1 k
2.1 k
Панская слабада
9
1
3
1.4 k
1.4 k
1.4 k
Асмапор
3
1
1
3.1 k
3 k
3 k
Кубак Дэвіса
9
1
1
2.7 k
2.6 k
2.6 k
Налі
6
1
3
1.2 k
1.2 k
5.4 k
Нацыянальная музычная прэмія «Ліра»
5
1
2
1.1 k
1.1 k
22 k
Рок-каранацыя
14
1
3
774
774
8.3 k
Анатоль Іванавіч Лукашоў
7
1
1
2.2 k
2.1 k
14 k
Ананімны твор
1
1
716
716
716
Дэбальцэвэ (вёска)
1
1
716
716
716
Дабравілля (Васылькіўскі раён)
8
1
1
1.9 k
1.8 k
1.8 k
Будынак Белпрампраекта
1
1
677
677
9.3 k
Мікіта Дзмітрыевіч Капленка
4
1
1
1.8 k
1.8 k
1.8 k
Літоўскі купецкі двор
7
1
2
850
864
5.2 k
Іван Захаравіч Сурта
1
2
254
256
7.2 k
ФАТХ
1
1
588
588
12 k
Кірыл Андрэевіч Сідарэнка
5
1
2
818
818
818
Підгайці (Крапыўныцкі раён)
7
1
1
1.3 k
1.2 k
21 k
Барацьба з тэрарызмам у Іраку пасля 2017 года
2
1
1
1.6 k
1.5 k
1.5 k
Старапанская слабада
6
1
1
1.3 k
1.2 k
114 k
ФК Дынама Мінск
1
1
542
542
542
Сакільныкы (Львоўскі раён)
1
1
523
523
10 k
Валерый Уладзіміравіч Цыганенка
14
1
4
349
349
23 k
Чавусы
1
4
33
33
10 k
Варняны
1
1
488
488
4.9 k
Мікалай Уладзіміравіч Іваноў
20
1
6
1
-16
454
8 k
Казімір Свёнтак
8
1
1
945
945
22 k
Басовішча
5
1
2
595
609
595
Андрыіўка (Ноўгарад-Сівэрскі раён)
6
1
1
940
940
5.7 k
Іон Нікалаеску
3
1
2
593
593
593
Андрыіўка (Падзільскі раён)
14
2
2
1
0
74
2.1 k
Кампазіцыя (літаратуразнаўства)
12
1
2
190
190
2.9 k
Магілёўскі дэканат
7
1
2
265
265
265
Катэгорыя:1890-я ў Польшчы
8
2
2
1
0
228
128 k
Спіс лаўрэатаў Нобелеўскай прэміі па фізіялогіі і медыцыне
4
1
1
807
807
3.7 k
Аспергіл
6
1
2
1
735
735
17 k
Мінскі гарадавы
114
0
0
Facebook
8
1
1
700
700
700
Лугавэ (Васылькіўскі раён)
4
1
1
-749
749
17 k
Вялікі Манчэстэр
5
1
1
716
716
716
Жураўлынка (Васылькіўскі раён)
5
1
1
708
708
708
Дубавыкы
4
1
1
714
714
714
Лыса Балка
5
1
1
696
696
696
Дачнэ (Васылькіўскі раён)
1
1
210
210
210
Катэгорыя:Старшыні Дубровенскага раённага выканаўчага камітэта
4
1
1
710
710
710
Дзібрыўка (Васылькіўскі раён)
8
1
3
725
727
5.1 k
Калона Жыгімонта III Вазы
5
1
2
319
319
9.5 k
Мсціслаўскі раён
4
1
1
708
708
708
Луб’янці
4
1
1
701
701
57 k
ФК Шахцёр Салігорск
4
1
1
696
696
696
Доўгэ (Паўлаўскі сельсавет)
4
1
1
696
696
696
Доўгэ (Зэлэнагайскі сельсавет)
5
1
1
663
663
663
Сэмэніўка (Білгарад-Дністроўскі раён)
3
1
2
299
299
299
Катэгорыя:Адносіны Вялікага Княства Літоўскага з Маскоўскай дзяржавай
4
1
2
155
155
510
788
4
1
3
-85
241
3.4 k
Дзмітрый Гаўрылавіч Бібікаў
8
1
2
69
125
131 k
Немцы ў Беларусі
27
1
1
-261
261
13 k
Дзмітрый Анатольевіч Мядзведзеў
4
1
1
638
638
638
Адаміўка (Білгарад-Дністроўскі раён)
3
1
1
656
656
656
Адаміўка (Іваніўскі раён)
4
1
1
638
638
638
Підгірнэ (Білгарад-Дністроўскі раён)
5
1
1
619
619
619
Сэмэніўка (Пустамыціўскі раён)
2
1
1
658
658
658
Адаміўка (Кам’янэць-Падзільскі раён)
2
1
1
644
644
644
Андрыіўка (Білгарад-Дністроўскі раён)
29
1
1
195
195
11 k
Сямён Мікалаевіч Крылоў
3
1
1
626
626
626
Шчуравычы
10
1
1
509
509
509
Адаміўка (Радэхіўскі раён)