Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
2 January 2020
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
3.1 k
0
0
Галоўная старонка
31
3
11
9.8 k
9.6 k
9.6 k
Дом па Рэвалюцыйнай вуліцы, 24а
17
2
9
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Гняздоўка запоўненая
314
0
0
Be a member of Wikimedia Belgium
52
1
21
3 k
3 k
10 k
Руся
19
2
6
3.7 k
3.7 k
3.6 k
Дом па Рэвалюцыйнай вуліцы, 24б
10
1
7
1
3.2 k
8.5 k
11 k
Пяршаі
10
1
2
7 k
6.8 k
55 k
Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2019
1
3
1.7 k
1.6 k
1.6 k
Гіпсасінга карлікавая
11
1
1
7.2 k
7 k
7 k
Горна-металургічная акадэмія імя Станіслава Сташыца
12
1
4
4.7 k
4.6 k
9.2 k
Алесь Плотка
16
1
5
4.1 k
4 k
4 k
Грушанка зеленаватая
10
2
3
-166
166
3.7 k
Азярышча (Мінск, заходняя)
22
1
2
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Машынабудаўнічы факультэт БНТУ
11
2
3
22
378
9.8 k
Вялікае Сціклева
12
1
4
4.1 k
4 k
4 k
Гельмут Фаска
7
1
7
3.1 k
3 k
8.4 k
Карагінскі востраў
14
1
1
5.3 k
5.1 k
5.1 k
Сенат Польшчы
11
1
3
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Дом па Рэвалюцыйнай вуліцы, 12 (Мінск)
14
1
6
2.6 k
2.5 k
17 k
Францішак Кушаль
1
1
1.8 k
1.8 k
96 k
Вайна ў Афганістане (2015—2021)
10
1
2
3.2 k
3.2 k
3.2 k
Права і справядлівасць
1
5
756
756
143 k
Наступленне на Трыпалі (2019—2020)
9
1
1
4.7 k
4.6 k
19 k
Слонімскі раён
14
1
3
2.2 k
2.1 k
11 k
Дом Фогеля — Залкінда
1
1
1.5 k
1.4 k
1.4 k
Уэлінгтан (востраў)
5
1
1
4.2 k
4.1 k
4.1 k
Рыжскі тэхнічны ўніверсітэт
2
1
1
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Янканцаўскі сельсавет
13
1
2
1.2 k
1.2 k
11 k
Будынак гасцініцы «Лівадзія»
8
1
2
1.3 k
1.3 k
9.4 k
Дом Вендарфа
11
1
1
3.1 k
3 k
3 k
Сістэма футбольных ліг Польшчы
7
1
1
3.3 k
3.3 k
3.3 k
Дом па Рэвалюцыйнай вуліцы, 8а (Мінск)
1
1
848
848
16 k
Максім Пятровіч Скавыш
9
1
1
2.5 k
2.4 k
2.4 k
Аб’яднанне рэгіёнаў Латвіі
1
1
767
767
20 k
Дзяніс Ігаравіч Лапцеў
1
1
755
755
9.6 k
Друцкія
3
1
1
2.2 k
2.1 k
4.6 k
Варшаўская (станцыя метро)
6
1
1
2 k
1.9 k
1.9 k
ХК Металургс Ліепая
11
1
1
1.5 k
1.4 k
1.4 k
ФК Пяст Глівіцы
18
1
4
455
455
455
Франсіска дэ Асіс Бурбон
13
1
1
1.1 k
1.1 k
9.5 k
Дом Левіна
11
1
1
1.2 k
1.2 k
27 k
Пятро Глебка
5
1
4
766
782
32 k
Авантуры Пранціша Вырвіча
1
1
591
591
10 k
Захар Уладзіміравіч Волкаў
1
1
570
570
7.8 k
Яўген Уладзіміравіч Яблонскі
1
1
561
561
9.7 k
Максім Дзмітрыевіч Плотнікаў
15
1
3
453
453
3.1 k
Валянцін (Мішчук)
26
1
3
263
263
2.9 k
Канстанцін (Гаранаў)
4
1
2
775
775
11 k
Друцк
20
1
4
-190
754
5 k
Арыстарх (Станкевіч)
5
1
1
1.1 k
1.1 k
17 k
Марыа Манджукіч
1
1
499
499
499
Завадзіў (Львоўскі раён)
1
1
493
493
493
Зашкіў (Львоўскі раён)
1
1
493
493
493
Залазы (Львоўскі раён)
1
1
965
965
13 k
Павел Аляксандравіч Рыбак
1
1
444
444
11 k
Аляксандр Віктаравіч Наёк
7
1
2
472
472
16 k
Будынак былога мужчынскага духоўнага вучылішча (Мінск)
1
2
56
56
1.2 k
Фізтэх (станцыя метро)
15
1
1
-822
822
7.5 k
Таццяна Мікалаеўна Дашкевіч
2
1
1
998
998
18 k
Мікалай Мікалаевіч Януш
20
1
4
14
438
5.5 k
Феадосій (Більчанка)
1
1
357
357
11 k
Аляксандр Паўлавіч Валадзько
6
1
4
388
388
3.9 k
Dni
1
1
334
334
14 k
Сяргей Сяргеевіч Мацвейчык
15
1
3
1
139
2.2 k
5.7 k
Анатоль Яўгенавіч Карпаў
2
1
1
908
908
4.8 k
Яўген Рыгоравіч Хачэрыдзі
3
1
2
494
604
16 k
Арцём Уладзіміравіч Мілеўскі
1
1
301
301
11 k
Юрый Уладзіміравіч Кавалёў
17
1
3
63
65
10 k
Дом Поляка
4
1
1
812
812
8.2 k
Іван Васілевіч Бахар
9
1
2
222
222
12 k
Барыс Васільевіч Батура
1
1
258
258
12 k
Сяргей Віктаравіч Кісляк
13
1
3
62
144
8.7 k
Гайнаўка
1
1
228
228
9 k
Антон Ігаравіч Шрамчанка
1
1
218
218
12 k
Станіслаў Эдуардавіч Драгун
11
1
2
214
218
214
Катэгорыя:Ордэн Святога князя Уладзіміра (УПЦ МП)
5
1
2
-285
285
5.7 k
Дзімітрый (Драздоў)
3
1
1
687
687
11 k
Эліс Бакай
1
1
-173
173
6.2 k
Васіль Міхайлавіч (князь друцкі)
7
1
4
116
198
5.2 k
Дом-камуна (Віцебск)
1
1
151
151
151
Беларускі навукова-даследчы цэнтр дакументазнаўства, археаграфіі і архіўн…
9
1
3
-129
177
2.1 k
Гняздоўка (род грыбоў)
4
1
2
257
257
5.3 k
Грушанка сярэдняя
9
1
2
165
187
165
Катэгорыя:Выпускнікі машынабудаўнічага факультэта БНТУ
12
1
3
-360
830
15 k
Павел (Панамароў)
12
1
2
82
82
4.8 k
Пётр (Карпусюк)
5
1
2
39
187
12 k
Леанід (Філь)
3
1
1
583
583
8.3 k
Яўген Аляксандравіч Шаўчэнка
7
1
1
517
517
517
Крута Долына
3
1
1
580
580
4.7 k
Габі Кікі
1
1
-97
97
11 k
ФК Норвіч Сіці
1
1
87
87
87
Галынкаўскі сельсавет (Слонімскі раён)
2
1
1
580
580
9.6 k
Уэйн Руні
1
1
85
85
85
Казловіцкі сельсавет (Слонімскі раён)
1
1
82
82
299
Катэгорыя:Кавалеры ордэна свяціцеля Кірыла Тураўскага
2
1
1
574
574
6.2 k
Нікола Анціч
1
1
79
79
8.4 k
ФК Асасуна
1
1
64
64
14 k
Васіль Нарымонтавіч
4
1
1
517
517
517
Кам’яна Гора (Жоўкіўскі раён)
4
1
1
501
501
501
Дабрасын
4
1
1
497
497
497
Казумын
1
1
49
49
49
Востраў Уэлінгтан
5
1
3
61
61
61
Катэгорыя:Кавалеры ордэна РПЦ свяціцеля Макарыя мітрапаліта Маскоўскага і…
3
1
1
511
511
511
Зэлэна Гута
4
1
1
493
493
493
Забрыд (Жоўкіўскі раён)
2
1
2
21
25
38 k
Барыс Усяславіч
3
1
1
501
501
501
Збыранка
8
1
4
0
384
9.1 k
Дом віцэ-губернатара (Мінск)
3
1
1
501
501
501
Казулька
3
1
1
499
499
499
Дубрыўка (Жоўкіўскі раён)
3
1
1
497
497
497
Капанка (Жоўкіўскі раён)
3
1
1
497
497
497
Капэлюх (вёска)
3
1
1
497
497
497
Звэрціў
3
1
1
497
497
497
Качмары (Жоўкіўскі раён)
3
1
1
497
497
497
Кошэліў
3
1
1
497
497
497
Клэбаны
3
1
1
497
497
497
Зарудці
3
1
1
497
497
497
Замачак (Львоўская вобласць)
3
1
1
497
497
497
Забір’я (Жоўкіўскі раён)
3
1
1
497
497
497
Загір’я (Жоўкіўскі раён)
3
1
1
495
495
495
Зубэйкы
3
1
1
495
495
495
Зібалкы
3
1
1
495
495
495
Зарышчэ
3
1
1
495
495
495
Кастэіў
3
1
1
493
493
493
Кавалі (Жоўкіўскі раён)
3
1
1
493
493
493
Завады (Львоўская вобласць)
3
1
1
493
493
493
Крэхіў (Жоўкіўскі раён)
3
1
1
491
491
491
Ёнычы
3
1
1
493
493
493
Думычы (Підлісянскі сельсавет)
3
1
1
493
493
493
Думычы (Пагарыскі сельсавет)
4
1
1
472
472
27 k
Сабор Святых апосталаў Пятра і Паўла (Мінск)
3
1
1
489
489
489
Замак (Жоўкіўскі раён)
3
1
1
489
489
489
Крывэ (Жоўкіўскі раён)
3
1
1
489
489
489
Кіпці (Жоўкіўскі раён)
3
1
1
487
487
487
Кропы (вёска)
3
1
1
485
485
485
Думы (вёска)
9
1
1
371
371
432
Павел Татарнікаў
2
1
1
490
490
7.8 k
Аляксей Сяргеевіч Хабленка
8
1
2
-14
14
69 k
Gentleman (альбом)
5
1
2
53
109
53
Юравіцкі сельсавет (Слонімскі раён)
6
1
1
395
395
3.6 k
Такумі Мінаміно
4
1
1
387
387
19 k
Аляксандр Пятровіч Гутар
2
1
1
413
413
4.1 k
Юліян Вайгль
7
1
1
307
307
2.5 k
Chrysler
2
1
1
383
383
5.1 k
Арцём Аляксандравіч Мітасаў
5
1
1
322
322
50 k
Open Space
2
1
1
358
358
8.6 k
Ілья Сяргеевіч Шкурын
6
1
2
0
0
6.2 k
Азгінавіцкі сельсавет
3
1
1
338
338
2.8 k
Кахоўская (станцыя метро)
6
1
1
287
287
11 k
Ігар Мікалаевіч Стасевіч