Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
15 January 2019
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
1.9 k
1
2
-12
12
9.5 k
Галоўная старонка
796
0
0
Шляхціц Завальня, або Беларусь у фантастычных апавяданнях
524
0
0
Ян Баршчэўскі
10
2
4
13 k
17 k
13 k
Насельніцтва Егіпта
2
4
7
913
913
913
Білаводск
9
2
3
8.8 k
8.6 k
8.6 k
Рэлігія ў Егіпце
3
5
888
888
888
Чэрнэлыця
3
4
857
857
857
Яблуніў
14
2
10
4.1 k
4.3 k
4 k
Губерт Янічак
2
5
820
820
820
Хрустальны (горад)
32
1
15
6.6 k
6.5 k
19 k
Ілоты
15
2
4
2.8 k
2.8 k
2.7 k
Залатое Евангелле Харлі
3
3
5
990
990
990
Білакуракынэ
2
3
5
1.2 k
1.1 k
1.1 k
Шчасця
27
2
2
2 k
2 k
2 k
Замковы камень
25
1
15
405
11 k
45 k
Егіпет
2
2
5
883
883
883
Крэмінна
13
2
4
862
862
862
Новаайдар
2
4
864
864
864
Гарадэнка
14
1
2
7.2 k
8 k
7.1 k
Каралінгская архітэктура
2
2
5
922
922
922
Лутугынэ
10
2
3
855
855
855
Навапскоў
11
2
4
1.8 k
1.8 k
1.8 k
Айдар (рака)
2
4
799
799
799
Надвірна
3
2
5
848
848
848
Равэнькы
9
2
3
759
759
759
Зорынск
10
2
4
637
669
637
Бранка
39
1
5
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Дрыжнік
10
2
3
452
452
452
Ірміна
33
1
3
6.2 k
6 k
6 k
Аляксей Мікалаевіч Аўраменка
12
1
2
5.6 k
5.4 k
5.4 k
Валянцін Баляслававіч Татарыцкі
7
2
2
410
410
457
Равянькі
10
2
2
149
153
528
Аўраменка
5
1
2
5 k
4.9 k
4.9 k
Евангелле Ады
2
1
1
6.7 k
6.5 k
6.5 k
1857 год у гісторыі астраноміі
1
1
2.7 k
2.7 k
2.7 k
1937 год у гісторыі астраноміі
6
2
2
165
165
926
Красны Луч
1
1
2.6 k
2.5 k
2.5 k
1927 год у гісторыі астраноміі
1
2
1.1 k
1 k
1 k
Балэхіў
7
1
2
3.6 k
3.9 k
3.5 k
Георг Дэхіа
197
0
0
Мірскі замак
7
1
2
4.2 k
4.1 k
4.1 k
Другая Біблія Карла Лысага
1
1
2.2 k
2.2 k
2.2 k
1998 год у гісторыі астраноміі
1
1
4.1 k
4 k
4 k
«Чорны» спіс дзеячаў мастацтва і творчых калектываў
1
3
939
939
939
Тысмэныця
10
1
3
3.1 k
3 k
3 k
Душыца
61
1
10
345
381
5.6 k
T-DJ Milana
13
1
2
2.3 k
2.3 k
2.3 k
Заслужаны дзеяч мастацтваў Беларускай ССР
6
1
1
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Купчэльскі сельсавет
1
3
683
683
683
Косіў
3
1
1
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Расінельскі сельсавет
3
1
2
2.3 k
2.6 k
2.2 k
1940 год у гісторыі астраноміі
6
1
1
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Сястрэнецкі сельсавет
25
1
5
718
718
16 k
Храмы Пухавіцкага раёна
6
1
2
2.2 k
2.1 k
2.1 k
Марк Нэтан Коэн
6
1
1
3.5 k
3.4 k
3.4 k
V з’езд беларусаў свету
14
1
1
2.8 k
2.8 k
6.6 k
Народны мастак Беларусі
155
0
0
Іван Паўлавіч Мележ
6
1
1
2.6 k
2.5 k
19 k
Жыццё і смерць двараніна Чартапханава
17
1
4
830
830
830
Каламыя
152
0
0
Пімен Емяльянавіч Панчанка
148
0
0
Ніл Сымонавіч Гілевіч
10
1
2
918
918
918
Тлумач
13
2
2
39
39
39
Юбер Янічак
2
1
1
2.3 k
2.2 k
2.2 k
1923 год у гісторыі астраноміі
10
1
3
836
836
836
Снятын
23
1
3
1.1 k
1.1 k
1.1 k
Як казакі соль куплялі
9
1
3
831
831
831
Калуш
1
1
636
636
14 k
Арцём Віктаравіч Салавей
1
1
527
527
3 k
Дзяніс Аляксандравіч Дудкоў
7
1
3
644
644
7.6 k
Дом з мязузай
23
1
1
1.7 k
1.7 k
1.7 k
Як казакі іншапланецян сустракалі
1
1
483
483
12 k
Сяргей Уладзіміравіч Канцавы
2
1
6
801
801
801
Папасна
16
1
1
770
770
24 k
Дзяржаўны камітэт па стандартызацыі Рэспублікі Беларусь
124
0
0
Стары замак (Гродна)
11
1
4
259
259
3 k
Мікалай Пятровіч Ярчак
2
1
1
950
950
4.7 k
Дубавіца (Кармянскі раён)
5
1
2
523
523
23 k
ФК Іслач
3
1
2
553
553
5.5 k
Дом Рапапорта
121
0
0
Міхась Стральцоў
9
1
2
419
591
21 k
Юльян Мікалаевіч Дрэйзін
13
1
6
192
232
208 k
Архітэктура Беларусі
9
1
2
296
296
6 k
Паўстанне гомельскага перасыльнага пункта
9
1
4
177
357
2.2 k
Алег Парфір’евіч Чудакоў
3
1
2
447
447
12 k
Дом Свянціцкага
6
1
2
891
891
891
Красная (прыток Северскага Данца)
111
0
0
Каляды
6
1
2
297
297
11 k
Навасёлкі (Пухавіцкі раён)
1
1
154
154
18 k
Свіслач (горад)
5
1
2
242
242
307
Катэгорыя:Бітвы ў Вялікай Айчыннай вайне
9
1
1
537
537
7.3 k
Святлана Яўгенаўна Куль-Сяльверстава
1
1
97
97
4.7 k
1-е Пухавіцкае благачынне
4
1
1
557
557
31 k
ФК Тарпеда-БелАЗ
1
1
88
88
1.2 k
Красная
7
1
4
32
80
12 k
Clover Club
3
1
2
182
182
3.9 k
Светлагорск-на-Бярэзіне
1
1
73
73
73
Катэгорыя:Гродзенскі дзяржаўны аграрны ўніверсітэт
1
1
58
58
58
Народны мастак Беларускай ССР
4
1
2
132
148
3.8 k
Сястрэнцы
3
1
1
525
525
7.8 k
Марцін О’Ніл
1
1
36
36
36
Старабельск
1
1
29
29
8.1 k
Дом Полякаў
1
1
28
28
25 k
Светлагорскае благачынне
2
1
1
499
499
12 k
Дзмітрый Аляксандравіч Алісейка
4
1
1
462
462
25 k
ФК Энергетык-БДУ
7
1
1
403
403
403
Заслужаны дзеяч мастацтваў
1
1
12
12
4.2 k
Мятныя
6
1
2
-24
24
4.1 k
Музей пісанкі
3
1
2
72
72
9.3 k
Арлен Міхайлавіч Кашкурэвіч
21
1
1
142
142
31 k
Полацк
4
1
2
-26
38
6.9 k
Івана-Франкоўская вобласць
12
1
1
255
255
255
Катэгорыя:Пасёлкі гарадскога тыпу Луганскай вобласці
2
1
1
403
403
3.6 k
Горна (рака)
6
1
1
325
325
325
Янічак
17
1
3
-84
96
19 k
Чыкага
7
1
2
0
0
5.6 k
Старабільск
4
1
1
332
332
2.9 k
ФК Нотынгем Форэст
2
1
1
352
352
352
Катэгорыя:Каралінгскае мастацтва
6
1
1
285
285
285
Катэгорыя:Пасёлкі гарадскога тыпу Івана-Франкоўскай вобласці
2
1
1
337
337
337
Катэгорыя:Аперацыі і бітвы Грамадзянскай вайны ў Расіі
4
1
1
297
297
297
Катэгорыя:Выпускнікі Разанскага дзяржаўнага радыётэхнічнага ўніверсітэта
3
1
1
297
297
6.7 k
Жаніцьба Цярэшкі
2
1
1
-311
311
22 k
Дзмітрый Міхайлавіч Струкаў
3
1
1
288
288
20 k
Дом Уніхоўскага
2
1
1
-268
268
7 k
ФК Трабзанспор
1
1
0
0
37 k
Жак Карцье
1
1
0
0
3.6 k
Кіргізская мова
16
1
1
32
32
32
Белаводск
5
1
1
211
211
211
Катэгорыя:Выпускнікі Пермскага дзяржаўнага медыцынскага ўніверсітэта імя …
2
1
1
260
260
260
Катэгорыя:Трэнеры ФК Нотынгем Форэст
2
1
1
258
258
8.4 k
Дом Пераца
5
1
1
201
201
14 k
Савет Міністраў Сяргея Румаса
6
1
2
2
2
31 k
Зборная Партугаліі па футболе
100
0
0
Спіс газет Беларусі
7
1
2
160
166
4.9 k
12 лютага
13
1
1
34
34
34
Красны Луч (горад)
7
1
1
131
131
14 k
Міністэрства транспарту і камунікацый Рэспублікі Беларусь
2
1
1
214
214
214
Катэгорыя:Абарона Магілёва
13
1
1
30
30
30
Равянькі (горад)
13
1
1
28
28
28
Папасная
4
1
1
173
173
22 k
ФК Прамень Мінск
6
1
1
128
128
41 k
Мангольская імперыя
2
1
1
-186
186
3.5 k
Васіль Васілевіч Кандрасюк
11
1
1
30
30
30
Лутугіна
3
1
1
155
155
155
Катэгорыя:Выпускнікі ВНУ Разані
10
1
1
37
37
5.3 k
Віктар Цімафеевіч Лебедзеў
2
1
1
169
169
3.1 k
Опсаўскі сельсавет
2
1
1
166
166
8.8 k
Светлы Бор
10
1
1
30
30
30
Крамянная