Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Most active pages
27 November 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
1.8 k
0
0
Галоўная старонка
279
1
1
-2
2
13 k
Песня пра зубра
15
2
8
6.3 k
6.4 k
6.2 k
Джавані-Натале Маньяні
10
2
4
4.7 k
4.5 k
4.5 k
Агасціна Маньяні
8
2
5
3 k
3.1 k
2.9 k
Тадэвуш Клюкоўскі
13
1
6
8.9 k
8.7 k
8.7 k
Аляксандр Аляксандравіч Байкоў
13
2
5
2
-289
18 k
22 k
Разбурэнне армянскіх могілак у Джульфе
15
2
5
724
724
724
Авангард (значэнні)
22
1
6
4.8 k
5.9 k
4.7 k
Троцкі павет (Расійская імперыя)
245
0
0
Купалле
11
2
3
624
624
624
Авангард (Адэская вобласць)
241
0
0
Каляды
1
1
4.7 k
4.5 k
4.5 k
Смоліцкі сельсавет
1
2
3.1 k
3.1 k
12 k
The Watchtower
34
1
11
2.9 k
2.9 k
134 k
Hair Peace Salon
10
2
3
499
499
499
Маньяні
11
1
2
6.1 k
6 k
6 k
Хойнаўскі сельсавет
10
1
10
3.8 k
5.6 k
3.8 k
Антоній Бышкоўскі
31
1
3
4.8 k
4.6 k
4.6 k
Мінская вясна
1
2
2.5 k
2.4 k
2.4 k
Джон Уільямс (гісторык мастацтва)
8
1
2
6.3 k
6.1 k
6.1 k
Ганчароўскі сельсавет
1
2
1.8 k
1.8 k
9.6 k
30-я грэнадзёрская дывізія СС
11
1
2
4.8 k
6.2 k
4.7 k
Невельскі сельсавет
15
1
7
3.3 k
4.4 k
3.3 k
Эскарыяльскі Беатус
11
1
2
5.2 k
5.1 k
5.1 k
Вулькаўскі сельсавет (Пінскі раён)
6
1
3
5.1 k
5 k
5 k
Залескі сельсавет (Кобрынскі раён)
11
1
2
5.3 k
5.2 k
5.2 k
Пратасаўскі сельсавет
4
2
5
-118
118
5.1 k
Крапыўныцкі раён
6
1
2
5.4 k
5.3 k
5.3 k
Дубайскі сельсавет (Пінскі раён)
4
1
2
4.9 k
4.8 k
14 k
Кобрынскі раён
207
0
0
Мікола Гусоўскі
7
2
2
228
228
7.4 k
Краснаслабодскі сельсавет (Акцябрскі раён)
7
2
2
107
107
5.3 k
Парэцкі сельсавет (Акцябрскі раён)
1
4
670
692
32 k
Gentleman (альбом)
3
2
2
45
45
45
Кіраваградскі раён
6
1
2
3.8 k
3.7 k
6.7 k
Чарнігаўскія могілкі
4
1
1
5.2 k
5.1 k
5.1 k
Буховіцкі сельсавет
5
1
2
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Караль Баркоўскі
6
1
1
4.8 k
4.7 k
4.7 k
Замагільскі сельсавет
6
1
2
2.8 k
2.7 k
5.4 k
Скараднянскі сельсавет
7
1
1
4.1 k
4 k
4 k
Мядзведзіцкі сельсавет
7
1
1
4.1 k
4 k
4 k
Цыганскі сельсавет
4
1
3
2.5 k
2.5 k
2.5 k
Лявон Вішаваты
9
1
2
2.3 k
2.3 k
3.8 k
Сцяпонас Дарус
2
1
1
4.1 k
4 k
4 k
Талака (кааліцыя)
9
1
2
1.4 k
1.3 k
6.6 k
Ламавіцкі сельсавет
8
1
1
3 k
3 k
3 k
Дэмакратычнае дзеянне (Венесуэла)
8
1
3
1 k
1 k
3.3 k
Мікалай Кірылавіч Шэхаў
13
1
10
666
748
19 k
Антанас Венцлава
1
1
818
818
8.5 k
Дзяніс Віталевіч Кавалеўскі
1
1
817
817
11 k
Дзяніс Мікалаевіч Трапашка
18
1
5
743
743
743
Аляксей Сямёнавіч Жадаў
150
0
0
Яраслаў Уладзіміравіч
4
1
1
2.5 k
2.4 k
4.7 k
Старавысокаўскі сельсавет
4
1
1
2.4 k
2.4 k
4.9 k
Астроміцкі сельсавет
3
1
1
2.5 k
2.4 k
10 k
Крычаўцэментнашыфер
1
1
646
646
14 k
Ігар Сяргеевіч Варанкоў
140
0
0
Барока
11
1
4
676
676
676
Такмак (Украіна)
1
1
1.1 k
1.1 k
26 k
Пуцін — хуйло!
3
1
2
748
754
6 k
Лельчыцкі сельсавет
1
1
576
576
5.5 k
Радзівон Валянцінавіч Сямук
1
1
575
575
7.6 k
Вадзім Вячаслававіч Курловіч
4
1
1
1.4 k
1.4 k
6.1 k
Валосавіцкі сельсавет (Акцябрскі раён)
4
1
1
1.4 k
1.3 k
5.7 k
Любанскі сельсавет (Акцябрскі раён)
135
0
0
Васіль Уладзіміравіч Быкаў
4
1
1
1.3 k
1.3 k
4.7 k
Батчынскі сельсавет
1
1
535
535
5.1 k
Максім Максімавіч Слюсар
1
1
530
530
4.6 k
Салагубаў (вёска)
6
1
3
556
556
7 k
Бараўскі сельсавет (Лельчыцкі раён)
8
1
2
682
682
682
Кілія
1
1
506
506
11 k
Яўген Уладзіміравіч Лебедзеў
1
1
481
481
11 k
Павел Віктаравіч Чалядка
1
1
475
475
8.3 k
Дзмітрый Сяргеевіч Варабей
3
1
2
707
707
6.2 k
Акцябрскі сельсавет (Салігорскі раён)
5
1
3
628
628
6.3 k
Юры Весялкоўскі
2
1
1
1 k
1010
2.1 k
Уральскі завулак (Мінск)
1
1
459
459
6.9 k
Максім Андрэевіч Лукашэвіч
5
1
2
-647
647
5.3 k
Аляксей Цімафеевіч Цітоў
4
1
1
984
984
6.2 k
Сяржук Сокалаў-Воюш
1
1
408
408
5.4 k
Арцём Сяргеевіч Шут
6
1
4
415
687
7.4 k
Юозас Булька
1
1
377
377
7 k
Руслан Ісаакавіч Хадаркевіч
10
1
1
746
746
14 k
Андрэй Віктаравіч Шорац
3
1
1
860
860
5.9 k
Дуброўскі сельсавет (Лельчыцкі раён)
3
1
1
817
817
3.1 k
Чарнігаўская вуліца (Мінск)
2
1
1
819
819
25 k
Фалклендскія астравы
1
1
258
258
4.9 k
Аляксандр Уладзіміравіч Раеўскі
113
0
0
Максім Танк
3
1
1
-764
764
10 k
Цімафей Аляксеевіч Кавалёў
111
0
0
Вітаўт
18
1
2
112
112
6.6 k
Акцябрскі сельсавет (Акцябрскі раён)
8
1
3
108
108
2.4 k
Леанід Ігнатавіч Бяда
110
0
0
Беларускі фальклор
2
1
1
704
704
7.4 k
Ігар Алегавіч Тыманюк
5
1
1
625
625
3.8 k
Чыянне
1
1
133
133
4 k
Рассвет (Салігорскі раён)
2
1
1
625
625
3.8 k
Чэмернае
104
0
0
Францыск Скарына
1
1
108
108
3.2 k
Пасталы (Жыткавіцкі раён)
4
1
1
568
568
3.8 k
Перахрэсце (Пінскі раён)
4
1
1
557
557
3.8 k
Данілевічы
2
1
1
591
591
19 k
Open Space
1
1
91
91
91
Касцёл Святой Кацярыны, Санкт-Пецярбург
3
1
1
569
569
7.2 k
Санюкі
2
1
1
585
585
9.4 k
Віктар Пятровіч Маркавец
4
1
1
-549
549
2.4 k
Міхаіл Іванавіч Глінка
1
1
77
77
77
Залескі сельсавет, Кобрынскі раён
1
1
77
77
77
Закросніцкі сельсавет
1
1
77
77
77
Вулькаўскі сельсавет (Жабчыцкі раён)
1
1
77
77
77
Вулькаўскі сельсавет, Пінскі раён
3
1
1
546
546
68 k
Еўрапейская кінапрэмія за найлепшы еўрапейскі фільм
101
0
0
Беларуская мова
2
1
1
553
553
6.9 k
Ігар Кастроў
1
1
58
58
6.6 k
Сяргей Мікалаевіч Мартынаў
26
1
8
0
0
Дзень Волі
1
1
51
51
51
Яроміцкі сельсавет
4
1
2
-86
324
5.5 k
Дзяніс Ільіч Туркоў
3
1
1
512
512
11 k
Дзмітрый Андрэевіч Хлебасолаў
7
1
1
422
422
7.4 k
Арыгамі
1
1
17
17
832
Такмак (Кыргызстан)
4
1
1
-454
454
4.2 k
Эндру Уільям Мелан
2
1
1
477
477
13 k
Міхаіл Аляксеевіч Марціновіч
1
1
8
8
4.8 k
Рыста Руці
5
1
2
37
37
1.1 k
Серык Ныгметавіч Ахметаў
15
1
4
1
3
40 k
Гарады Украіны
5
1
1
-327
327
11 k
Апанас Васільевіч Глебаў
3
1
1
334
334
3.5 k
Дзень Незалежнасці Рэспублікі Беларусь
3
1
1
277
277
3.9 k
Фацеж
3
1
1
270
270
270
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Вяземскім раёне (Смаленская вобласць)
3
1
1
268
268
4.9 k
Вацлаў Жылінскі
3
1
1
-267
267
18 k
Юрый Уладзіміравіч Нікулін
7
1
1
192
192
192
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Краснінскім павеце
1
1
4
4
35 k
Чэхі
3
1
1
234
234
5.8 k
Віцебскі тралейбус
7
1
1
165
165
165
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Шавельскім павеце
6
1
2
0
4
1.9 k
Томас Венцлава
6
1
1
177
177
177
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Рослаўскім павеце
8
1
1
-136
136
2.3 k
Баранавіцкае выступленне рабочых і салдатаў (1905)
2
1
1
-227
227
36 k
Аляксандр Ружанцоў
3
1
1
205
205
205
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Панявежскім павеце (Расійская імперыя)
5
1
1
169
169
169
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Расіенскім павеце
7
1
1
128
128
9.7 k
Мядзведзічы
4
1
1
177
177
177
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Ельнінскім павеце
2
1
1
210
210
210
Катэгорыя:Выпускнікі Маскоўскага пушна-футравага інстытута
2
1
1
697
697
11 k
Анатоль Аляксандравіч Сівак
3
1
1
165
165
165
Катэгорыя:Палітычныя партыі, заснаваныя ў 1941 годзе
3
1
1
155
155
155
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Гжацкім павеце
4
1
1
-134
134
6.4 k
Кастанай
2
1
1
164
164
778
Талака