be.wikipedia.org
2006200720082009201020112012201320142015201620172018
JanuaryFebruaryMarchAprilMayJuneJulyAugustSeptemberOctoberNovemberDecember
12345678910111213141516171819202122232425262728293031

Most active pages
October 2018

UsersEditsRevertsDiffVolumeSizeTitle
5135 k5 k4.9 kКраязнаўчы музей
488.3 k8.4 k13 kШарль Азнавур
29163 k159 k242 kГомасексуальнасць у Трэцім рэйху
582 k1.9 k1.9 kНадзя Мурад
3820 k19 k22 kХорск
473.2 k3.1 k3.1 kДэніс Муквегэ
21921 k21 k21 kДзмітрый Валяр’янавіч Знабішын
21112 k18 k27 kБарыс Мяфодзьевіч Лабанаў
4153.9 k9 k7.4 kАнка Упала
386.8 k6.6 k6.6 kV Форум рэгіёнаў Беларусі і Расіі
458.4 k8.3 k8.2 kАналітычная філасофія
3422 k22 k33 kІван Сцяпанавіч Ісакаў
3511 k11 k11 kДзень Украінскага казацтва
3316 k15 k15 kРэформы Пятра І
2714 k13 k13 kПётр Дзмітрыевіч Клюеў
21111 k11 k11 kГродзенскі лікёра-гарэлачны завод
2811 k11 k11 kЛюбоў Уладзіміраўна Хатылёва
375.8 k5.7 k31 k2018
369.4 k9.2 k9.2 kЭнтропа
2923 k24 k22 kДзмітрый Міхайлавіч Струкаў
2295 k4.8 k7.7 kЮзаф Цытовіч
358.2 k9.1 k8 kКірыл Лявонцьевіч Камынін
2226 k25 k25 kГісторыя Таджыкістана
267.1 k17 k6.9 kАзярычынскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад — базавая школа
2313 k13 k13 kГісторыя Пакістана
356853 k59 kМаксім Танк
2511 k11 k11 kГеаграфія Пакістана
2155.7 k8.3 k47 kШры-Ланка
12913 k13 k13 kГараны (народ)
344.5 k4.7 k4.3 kМарчэла П’ячэнціні
463.7 k3.7 k3.6 kХабіб Абдулманапавіч Нурмагамедаў
3116.8 k6.6 k6.6 kНаталля Уладзіміраўна Прыступа
371 k1 k4 kСлава Украіне!
2919 k20 k19 kБеатус Фердынанда і Санчы
11342 k52 k41 kСпіс Сусветных серый
1335.1 k14 k42 kПакістан
343.1 k3 k3 kТэлебарометр
342.5 k2.4 k11 kПанцялеймон (Ражноўскі)
375.2 k5.1 k5.1 kЖупанаўская Сопка
354.3 k4.2 k4.2 kКонар Мак-Грэгар
229 k8.8 k8.8 kКапліца Святых Барыса і Глеба (Заброддзе, Нарачанскі сельсавет)
238.6 k8.4 k8.4 kАляксандр Іванавіч Жук
228.6 k8.4 k8.4 kЭканоміка Шры-Ланкі
2511 k12 k11 kСяргей Леанідавіч Краснапёраў
345.2 k5 k5 kSnatchBot
351.4 k1.6 k8.5 kКазімір Мельхіёравіч Хршчановіч
285.8 k5.7 k5.7 kВасіль Рыгоравіч Каржынскі
285.8 k5.6 k5.6 kГенадзь Пятровіч Чысцякоў
2138.2 k8 k8 kСяргей Міхайлавіч Уладзіслаўлеў
12513 k12 k81 kТур WTA 2013
236.6 k6.4 k6.4 kКапліца (Клесіна)
246.3 k6.2 k6.2 kЯсачная
275.1 k5.3 k5 kРыгор Атабальдавіч Глазер
274.1 k4.1 k4 kСяргей Пятровіч Іваноў
236.7 k6.5 k6.5 kНасельніцтва Шры-Ланкі
265 k4.9 k4.9 kСуцінскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад — базавая школа
265.4 k5.3 k5.3 kВулкан Галаўніна
34-6162.4 k66 kКуб (фільм, 1997)
2104.6 k4.5 k4.5 kАўгуст Людвігавіч Штраух
245.5 k5.4 k5.4 kЧона
255.1 k5 k5 kУрмі
46-2121245 kЛеў Давідавіч Троцкі
255 k5 k4.9 kАзярышча (Мінск, усходняя)
352.9 k2.8 k2.8 kКлямка
235.5 k5.4 k5.4 kВостраў Рудольфа
284.1 k4 k4 kБарыс Алегавіч Юрцін
1432 k34 k32 kСяргей Георгіевіч Гаршкоў
287.1 k6.9 k6.9 kМікалай Паўлавіч Васкрасенскі
225.3 k5.1 k5.1 kГалоўчыцкі сельсавет (Нараўлянскі раён)
234.4 k4.3 k4.3 kДзюпкун
36104104104Катэгорыя:Воінскія рытуалы
1727 k26 k26 kТомас Санкарэ
2112.5 k2.4 k167 kЧорная дзірка
11012 k12 k12 kАляксандр Густававіч Вейдэнбаум
1108.8 k8.6 k14 kМікалай Фёдаравіч Карчэўскі
2102 k1.9 k1.9 kКлацільда Савойская
234.1 k4 k4 kСяргей Волкаў (футбаліст)
243.8 k3.8 k3.8 kЗавод горнага воску
342.2 k2.2 k2.1 kГаліна Іванаўна Фадзеева
341.7 k1.6 k1.6 kАляксандр Ірадзіёнавіч Вятрынскі
224.5 k4.4 k4.4 kАўтатрактарны факультэт БНТУ
342 k2 k2 kПётр Антонавіч Порта
334044527.4 kЖдановічы (Мінскі раён)
244 k3.9 k3.9 kЗаліў Пасьета
265.5 k6.5 k5.3 kДзмітрый Рыгоравіч Рэдзькін
1811 k10 k10 kВасіль Пятровіч Севярдэнка
273 k3.3 k9 kМіхаіл Іосіфавіч Чахоўскі
224.1 k4 k4 kГаўрыльчыцкі сельсавет
224.1 k4 k4 kМарцін Арцюх
262.8 k2.7 k2.7 kАляксандр Іванавіч Чадовіч
1520 k20 k55 kРаспазнаванне маўлення
262.2 k2.1 k2.1 kРыгор Канстанцінавіч Ціхаў
1115.6 k5.9 k14 kЕўрапейская кінапрэмія 2018
242.7 k2.8 k13 kЛунінецкі раён
253.1 k3.1 k3.1 kДворышча (курганны могільнік)
332053414 kМантсерат Кабалье
223.5 k3.4 k3.4 kКлічаўскі дзяржаўны аграрна-тэхнічны каледж
256.2 k6.1 k6.1 kЛеў Ісаакавіч Хаюцін
1311 k11 k11 kКамдзіў
243 k3 k3 kМікалай Мікалаевіч Панцюхін
223.4 k3.3 k3.3 kКраглевіцкі сельсавет
147.3 k12 k7.1 kЯкаў Іванавіч Герд
24-7275.6 k74Раслякі (станцыя)
255.1 k6.1 k5 kМартын Панцеляймонавіч Цеплякоў
232.9 k2.8 k2.8 kХайленд-Парк
236.1 k6 k6 kЧандон
1311 k11 k42 kПланаванне
149.1 k8.9 k8.9 kПярэжырская сярэдняя школа імя А.Е. Гурыновіча
1311 k11 k10 kСвята-Ільінская царква (Віцебск)
195.1 k12 k26 kСпіс памерлых у 2018 годзе
33-4171940Крысціян Лубутэн
251.8 k1.8 k1.7 kСпакуса Святога Антонія
1211 k11 k21 kДзень абаронцы Айчыны
222.8 k2.7 k2.7 kДзмітрый Міхайлавіч Карась
3748549594 kФК БАТЭ
177.3 k7.1 k7.1 kАдукацыя ў Пухавіцкім раёне
241.3 k1.3 k3.3 kДавыд-Гарадоцкі раён
251.6 k1.6 k50 kЯзэп Нарцызавіч Драздовіч
264.5 k4.4 k4.4 kМагілёўскі абласны суд
261.7 k1.7 k59 kБеларускі дзяржаўны ўніверсітэт
2111.2 k1.4 k30 kБеларуская аўтакефальная праваслаўная царква
264.8 k4.8 k4.7 kZ-CARD
261 k1 k82 kАслан Аліевіч Масхадаў
241.4 k1.4 k4 kЖабчыцкі раён
222.2 k2.2 k3.4 kМіхаіл Уладзіміравіч Рабіновіч
241.9 k1.8 k1.8 kАляксандр Мікалаевіч Несмяянаў
33364364126 kУільям Шэкспір
235.7 k5.6 k5.6 kРабочая гвардыя (Заходняя Беларусь)
148.7 k8.5 k8.5 kАляксей Іванавіч Яршоў
231.8 k1.8 k1.7 kВасіль Іванавіч Фурман
148.6 k8.4 k8.4 kАляксандра Мікалаеўна Чарадкова
1118 k18 k18 kБеларуская Народная Грамада (1941)
2497897811 kУзброеныя сілы Украіны
231.7 k1.7 k1.7 kНескёйпстадзюр
231.1 k1.1 k3.7 kЦеляханскі раён
231.1 k1.1 k7.1 kТрыўмфальная арка (Магілёў)
139.5 k9.3 k51 kКамп’ютарная лінгвістыка
33716716716Феська
158.5 k8.5 k8.3 kМікалай Іванавіч Мішчанчук
231 k1 k1013Хмара (значэнні)
221.7 k1.6 k1.6 kРабочае цела
34653653653Шылюк (дойлід)
256.4 k6.3 k6.3 kМітраполія
221.4 k1.4 k11 kАркадзь Аркадзьевіч Бабчанка
231.1 k1.2 k3.7 kУладзімір Аляксандравіч Чантурыя
234.4 k4.3 k4.3 kКапліца (Мільча)
137.7 k8.6 k7.5 kКамандарм 1-га рангу
137.5 k8.5 k7.3 kКамандарм 2-га рангу
224.9 k4.8 k4.8 kКапліца Святога Мікалая (Урэчча, Вілейскі раён)
247159733.8 kЗара Рэвалюцыі
Graphique des modifications October 2018
Graphique des utilisateurs October 2018
Graphique des espaces de noms October 2018