be.wikipedia.org
2006200720082009201020112012201320142015201620172018
JanuaryFebruaryMarchAprilMayJuneJulyAugustSeptemberOctoberNovemberDecember
123456789101112131415161718192021222324252627282930

Most active pages
5 April 2018

ViewsUsersEditsRevertsDiffVolumeSizeTitle
1.2 k00Галоўная старонка
1164.2 k10 k4.1 kСакы
172411 k11 k11 kАкт аб пераходзе ў спадчыну прастола (Вялікабрытанія)
30700Янка Купала
30500Якуб Колас
29700Раскіданае гняздо (п’еса)
15243.3 k3.2 k3.2 kПраспект Пуціна
29000Мар’ян Дукса
91222 k22 k22 kЯкабіты
2928-1.5 k3.2 k6.6 kГарады Рэспублікі Крым
13176.8 k6.6 k27 kЛаос
13137 k8.2 k6.9 kІван Карпавіч Двадненка
341153.3 k3.4 k11 kВалянцін Паўлавіч Таўлай
122.6 k2.5 k2.5 kГнеў (рака)
22000Кураслеп лясны
20133.9 k3.9 k3.9 kСтары Крым
20600Дзікае паляванне караля Стаха (аповесць)
20400Анатоль Ільіч Вярцінскі
19700Чырвоная кніга Рэспублікі Беларусь
11133 k3 k3 kКафірніган
19200Янка Сіпакоў
16142.5 k2.5 k2.5 kІрына Барысаўна Акуловіч
17400Уладзімір Сямёнавіч Караткевіч
17100Раіса Андрэеўна Баравікова
7122 k2 k5.1 kПестун
16000Генадзь Пятровіч Пашкоў
15600Цыбуля мядзведжая
82201.5 k7 kНафтан (прадпрыемства)
8112 k1.9 k1.9 kГаліна Валянцінаўна Таўлай
1218718720 kЕўрапейская кінапрэмія найлепшаму еўрапейскаму кампазітару
14200Алесь Сцяпанавіч Разанаў
14100Каласы пад сярпом тваім
5111.7 k1.7 k3.1 kАргунскі хрыбет
6221711711 kПрэзідэнцкія выбары ў Расіі (2018)
1221821827 kЕўрапейская кінапрэмія найлепшаму еўрапейскаму рэжысёру
1220920937 kЕўрапейская кінапрэмія за найлепшы еўрапейскі фільм
15404016 kЛеніна (Слуцкі раён)
13300Ворлікі звычайныя
12600Новая зямля (паэма)
12300Васіль Васілевіч Зуёнак
12100Званочак
51183183163 kВілейскі раён
4118378374.9 kСецен
11700Міхась Пазнякоў
5117837833.6 kЛагазінка
4117987983.5 kДараўлянка
21143611216 kКрымскае ханства
812195195195Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За выслугу ў НСДАП (15 гадоў)»
11300Афенбах
412248248248Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За будаўніцтва Атлантычнага вала»
11200Меч-трава звычайная
412195195195Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За выслугу ў НСДАП (10 гадоў)»
412195195195Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За выслугу ў НСДАП (25 гадоў)»
4111.3 k1.3 k6.6 kФілістымляне
41165865822 kФК Орша
4122732733.6 kАляксандр Уладзіміравіч Кравецкі
11159159159Катэгорыя:Кавалеры Крыжа «Ваенных заслуг» 2 ступені
10129527995Катэгорыя:Кавалеры Залатога Рыцарскага крыжа «Ваенных заслуг»
4129199141Катэгорыя:Рускія народныя танцы
10400Алесь Бадак
11112112112Акт аб уладкаванні
71152652618 kФК Смаргонь
11767676Аляксандр Кравецкі
4115335332.7 kДзіцячы конкурс песні Еўрабачанне 2018
512129129129Катэгорыя:Вуліцы Грознага
11606060Георг I (кароль Вялікабрытаніі)
5129914199Катэгорыя:Кавалеры Рыцарскага крыжа «Ваенных заслуг»
4121181183.8 kСтаўбунка
2115245244.1 kПенякі
11383838Якаў II (кароль Англіі)
11383838Карл II (кароль Англіі)
11373737Карл I (кароль Англіі)
11333333Рака Гнеў
11282828Якабітызм
11282828Якабіт
51144944991 kФК Дынама Мінск
71226641.6 kУрад у выгнанні
11-6617 kЕўрапейскае касмічнае агенцтва
41143543587 kФК БАТЭ
5113933935.6 kХрэн звычайны
2114114116.6 kАляксандр Юр’евіч Мацюхевіч
3113763768.5 kІван Вячаслававіч Сулім
2113623627.3 kФёдар Уладзіміравіч Сапон
31133733714 kВільгельм Кубэ
411-28528514 kФК Слонім-2017
1811-664.7 kХачапуры
110023 kНаста Дашкевіч (Палажанка)
712-4414 kІшкалдзь
161126264.7 kБілагірск
1411545421 kЕўрапейская кінапрэмія
711166166166Катэгорыя:Кавалеры Крыжа «Ваенных заслуг»
10000Леанід Дранько-Майсюк
12117676317Катэгорыя:Гарады Крыма
1011959595Катэгорыя:Узнагароджаныя медалямі Трэцяга Рэйха
21122122111 kАляксей Пятровіч Казлоў
511167167167Катэгорыя:Аб’екты, названыя ў гонар Пуціна
9800Кадзіла сармацкае
9800Познацвет асенні
811-10810830 kФК Дынама-Брэст
2111951955.5 kДыксан Афааква
91159594.7 kЭрнст Кальтэнбрунер
311159159159Катэгорыя:Кавалеры Крыжа «Ваенных заслуг» 1 ступені
3111511513.4 kГанс Сакс
9500Венерын чаравічак сапраўдны
61183837.7 kБеларускае тэлеграфнае агенцтва
81146464.5 kБітва пры Нахеры
311111111791Бабатаг
3111101101.1 kЖэрар Дэзарг
911-10105.2 kСімферопаль
21112712718 kСлаўгарад
411898922 kФК Іслач
311104104104Катэгорыя:Аб’екты, названыя ў гонар людзей прыжыццёва
511-60609.3 kСлавутая рэвалюцыя
311878746 kФК Шахцёр Салігорск
41167671.4 kГісарская даліна
9200Мікола Мятліцкі
711-11111.9 kСакі
411535313 kЕўрапейская кінапрэмія за еўрапейскія дасягненні ў сусветным кінематографе
411535316 kПрэмія еўрапейскай кінаакадэміі за прыжыццёвыя дасягненні
51133332.4 kКрыніца (гідралогія)
411353535Сакі (Крым)
211626262Наста Палажанка
511771.7 kВылічэнне
211545417 kЕўрапейская кінапрэмія 2017
411-15157.8 kТэрэнс Малік
8900Прыметнік
411-8811 kКсенія Анатольеўна Сабчак
311-2222404Катэгорыя:Афіцэры ордэна За заслугі перад ФРГ
21130308.2 kАляксандр Аляксандравіч Мрынскі
211191934 kФК Нёман Гродна
21113134.1 kБактрыя
211-12121.1 kISTAT
211-11114.3 kПітэр Уір
211994.5 kФрыц Заўкель
8500Прастрэл шыракалісты
8500Wikimedia Belgium
7115520 kФК Хваля Пінск
5110013 kФранц фон Папен
41111206Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «У памяць 22 сакавіка 1939»
311222.6 kРакуха
31111114Катэгорыя:Атрымальнікі знака «За раненне» (Германія)
311-114.2 kБярозка (харавод)
211333.1 kСвята-Георгіеўская царква (Вялікія Круговічы)
211333.5 kКасарычы
211336.2 kВымна (аграгарадок)
211333.5 kКрысава
21111145Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За выслугу гадоў у вермахце»
211116.1 kАльберта Іглесіяс
21111127Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём За танкавую атаку
21111206Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «У памяць 13 сакавіка 1938»
Graphique des modifications 5 April 2018
Graphique des utilisateurs 5 April 2018
Graphique des espaces de noms 5 April 2018