Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
10 March 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
935
0
0
Галоўная старонка
1
2
12 k
11 k
11 k
Падгор’еўскі сельсавет
23
2
10
5.8 k
5.6 k
5.6 k
Маладзечанскі настаўніцкі інстытут
9
2
3
6.4 k
6.6 k
6.2 k
Нортэ-Чыка (Чылі)
43
3
9
-388
732
3 k
Беларускі нацыянальны камісарыят
16
2
3
2.1 k
2 k
2 k
Алазейскае пласкагор’е
20
1
1
17 k
17 k
22 k
Свята-Мікалаеўская царква (Латыгаль)
1
3
4.1 k
4.7 k
4.1 k
Сяргей Дзям’янавіч Роман
12
1
6
6.9 k
6.8 k
6.7 k
Сірыйска-Ліванская аперацыя
13
1
3
6.4 k
7.6 k
6.2 k
Васіль Міхайлавіч Сідзельнікаў
32
1
17
4 k
3.9 k
3.9 k
Генадзь Станіслававіч Алейнікаў
6
1
9
6.5 k
6.3 k
95 k
Сусветны снукерны рэйтынг у сезоне 2017/2018
7
2
2
666
670
13 k
Вадзім Уладзіміравіч Дземідовіч
1
3
1.4 k
2.3 k
1.4 k
Люткі
17
1
6
3.4 k
3.4 k
3.4 k
Вызваленне Балгарыі
14
2
2
20
20
115 k
Аперацыя «Арго»
9
1
3
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Алаід
7
1
2
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Алтаіт
1
2
998
998
3.7 k
Рэвалюцыйная вуліца (Віцебск)
7
1
1
5.4 k
5.3 k
5.3 k
Іван Якаўлевіч Парфёненка
1
2
977
977
4.2 k
Пакроўская вуліца (Віцебск)
7
1
3
3.1 k
3 k
3 k
Джонатан Джэймс Грэхэм Аляксандр
3
1
5
2.6 k
2.6 k
2.6 k
Riodinidae
6
1
3
2.7 k
2.6 k
2.6 k
Палонка (рака)
4
1
3
2.5 k
2.5 k
2.5 k
Хвашчоўка (ручай)
1
1
1.2 k
1.1 k
3.4 k
Камуністычная вуліца (Віцебск)
4
1
2
2.6 k
2.5 k
2.5 k
Ліпнянка
3
1
2
2.5 k
2.5 k
2.5 k
Міронаўка (рака)
9
1
2
2.1 k
2.1 k
36 k
Спіс гісторыка-культурных каштоўнасцей Глыбоцкага раёна
2
1
2
2.5 k
2.4 k
2.4 k
Ключнікава
3
1
6
1.2 k
1.2 k
4 k
Камсамольская вуліца (Віцебск)
6
1
2
1.7 k
1.7 k
1.7 k
Антоні Смуглевіч
6
1
2
1.5 k
1.5 k
1.5 k
Aextoxicon
4
1
3
1.4 k
1.4 k
3.5 k
Вуліца Багдана Хмяльніцкага (Віцебск)
5
1
4
1.1 k
1.1 k
2.7 k
Вуліца Грыбаедава (Віцебск)
4
1
3
1.3 k
1.2 k
3.6 k
Вуліца Гараўца (Віцебск)
8
1
2
1.1 k
1.1 k
9 k
Вуліца Леніна (Віцебск)
4
1
3
1.2 k
1.2 k
2.8 k
Праспект Будаўнікоў (Віцебск)
5
1
2
1.3 k
1.3 k
3.4 k
Вуліца Петруся Броўкі (Віцебск)
4
1
3
1.2 k
1.2 k
2.6 k
Вуліца Герцэна (Віцебск)
5
1
2
1.2 k
1.2 k
3.4 k
Вуліца Карла Маркса (Віцебск)
6
1
2
1.2 k
1.1 k
3.2 k
Вуліца Энгельса (Віцебск)
6
1
2
1.2 k
1.1 k
2.9 k
Кастрычніцкая вуліца (Віцебск)
6
1
2
1.1 k
1.1 k
3.2 k
Вуліца Зяньковай
7
1
4
992
1 k
5.1 k
Савецкая вуліца (Віцебск)
4
1
2
1.2 k
1.1 k
2.6 k
Вуліца Дзімітрава (Віцебск)
4
1
2
1.1 k
1 k
4.3 k
Вуліца Камісара Крылова (Віцебск)
4
1
2
1 k
1 k
2 k
Вуліца Савецкай Арміі (Віцебск)
148
0
0
Сакавік
11
1
3
703
1.1 k
5.1 k
Белагруды вожык
5
1
2
838
838
70 k
Снукерны сезон 2017/2018
1
1
548
548
3.9 k
Уладзімір Сяргеевіч Мядзведзь
5
1
1
1.1 k
1.1 k
2.9 k
Вуліца Ільінскага (Віцебск)
4
1
1
1 k
1001
2.7 k
Вуліца Гагарына (Віцебск)
2
1
1
-1.1 k
1.1 k
2.9 k
1-я вуліца Даватара (Віцебск)
2
1
1
1 k
1 k
4 k
Вуліца Урыцкага (Віцебск)
1
1
448
448
30 k
ФК Дынама Брэст
19
2
3
2
0
144
7 k
Другая Устаўная грамата
53
1
1
32
32
77 k
Беларуская Народная Рэспубліка
6
1
1
974
974
97 k
Тэйлар Свіфт
4
1
1
998
998
3.5 k
Смаленская плошча (Віцебск)
1
1
421
421
9.5 k
Дзяніс Юр’евіч Яхно
2
1
1
998
998
4.9 k
Вуліца Калініна (Віцебск)
3
1
1
974
974
13 k
Вуліца Янкі Купалы (Віцебск)
4
1
1
953
953
4.6 k
Плошча Перамогі (Віцебск)
3
1
1
952
952
4.1 k
Праспект Чарняхоўскага (Віцебск)
2
1
1
936
936
2.6 k
Замкавая вуліца (Віцебск)
1
1
315
315
903
Хвашчоўка
2
1
1
841
841
11 k
Дзмітрый Андрэевіч Хлебасолаў
1
1
259
259
24 k
ФК Спадарожнік Рэчыца
2
1
1
795
795
7.6 k
Алег Аляксандравіч Чмырыкаў
13
1
3
110
110
8 k
Рад (матэматыка)
6
1
2
262
262
8.7 k
Нясвіжскі раён
108
0
0
Янка Купала
8
1
1
591
591
7.7 k
Гімназія №1 імя Ф.Я.Перца г. Пінска
1
1
152
152
12 k
Неверагодны лёс Амэлі Пулен
33
1
2
0
0
11 k
Спіс клубных чэмпіёнаў свету па футболе
6
1
1
583
583
2.5 k
Увядзенская царква (Віцебск)
3
1
1
624
624
6.8 k
Ягор Аляксеевіч Піцык
4
1
1
604
604
15 k
Аксана Барысаўна Аракчэева
2
1
1
631
631
18 k
Барыс Уладзіміравіч Аракчэеў
1
1
110
110
25 k
Зборная Беларусі па футболе U-21
3
1
2
202
202
25 k
Ляхавіцкі раён
2
1
1
593
593
24 k
ФК Прамень Мінск
5
1
2
29
95
4.8 k
Францішак Карлавіч Будзька
1
1
80
80
80
Маладзечанскі дзяржаўны настаўніцкі інстытут
1
1
75
75
75
Кашэвіцкая Успенская царква
3
1
2
40
40
3.6 k
Варонка (Шаркаўшчынскі раён)
1
1
66
66
66
Варонка (вёска)
2
1
1
550
550
21 k
ФК Орша
1
1
61
61
4.6 k
Сусветная арганізацыя інтэлектуальнай уласнасці
1
1
60
60
5.3 k
VK
7
1
1
458
458
7.6 k
Еўрапейскі вожык
1
1
43
43
43
Рака Мазноўка
6
1
2
82
82
10 k
Ціманаўскі сельсавет
1
1
43
43
43
Мазноўка
4
1
1
491
491
30 k
ФК Дняпро Магілёў
20
1
1
217
217
5.4 k
Валянцін Уладзіміравіч Вялічка
4
1
3
64
74
1.2 k
Станіслаў Карвацкі (1641—1694)
3
1
1
495
495
44 k
ФК Шахцёр Салігорск
1
1
28
28
28
Вёска Нямойта
5
1
2
-27
61
5 k
Шыман Марцін Казлоўскі
3
1
2
26
26
11 k
Вуліца Талстога (Віцебск)
3
1
1
372
372
2.2 k
Чарцёж места Віцебска 1664 года
3
1
1
-365
365
19 k
ФК Нафтан
19
1
1
-79
79
175 k
Віцебск
7
1
1
271
271
5.9 k
Канстанцін Аляксеевіч Аляксееўскі
4
1
1
305
305
870
Палонка
3
1
1
-302
302
16 k
Мікола Іванавіч Ермаловіч
3
1
1
297
297
26 k
ФК Гарадзея
19
1
1
15
15
30 k
100-годдзе Беларускай Народнай Рэспублікі
9
1
1
158
158
4.2 k
Чалюшчавічы
2
1
1
270
270
10 k
Яўген фон Гротэ дэ Буко
1
1
0
0
162
Катэгорыя:Варонка (Шаркаўшчынскі раён)
7
1
2
0
0
14 k
ФК Манака
2
1
1
251
251
3.4 k
Вознаўшчына
3
1
1
223
223
3.5 k
Старыя Галоўчыцы
5
1
1
188
188
188
Катэгорыя:Фільмы — лаўрэаты Еўрапейскай кінапрэміі
5
1
1
176
176
3.3 k
Сідараўцы (Валожынскі раён)
9
1
1
99
99
20 k
ФК Тарпеда Мінск
2
1
1
206
206
30 k
ФК Славія Мазыр
5
1
1
-149
149
3.4 k
Аляксандр Кашкевіч
3
1
1
173
173
3.4 k
Волева
3
1
1
166
166
20 k
ФК Хваля Пінск
2
1
1
174
174
3.3 k
Ляшчыны
4
1
1
133
133
47 k
ФК Гомель
8
1
1
65
65
41 k
Гісторыя Еўрапейскага саюза
3
1
1
148
148
5 k
Цітаўка (прыток Свіслачы)
5
1
1
97
97
40 k
ФК Мінск
6
1
1
80
80
33 k
ФК Нёман Гродна
2
1
1
137
137
3.5 k
Бакінава
4
1
1
83
83
5.4 k
Адроў
2
1
1
110
110
16 k
Курыльскія астравы
5
1
1
60
60
60
Вуліца Савецкая (Віцебск)
6
1
1
43
43
43
Рака Міронаўка
5
1
1
-58
58
2.4 k
Кандамат
6
1
1
42
42
38 k
Балгарыя
2
1
1
107
107
107
Катэгорыя:Мінералы тэлуру
4
1
1
70
70
70
Вуліца Кастрычніцкая (Віцебск)
2
1
1
103
103
5.4 k
Свята-Успенская царква (Кашэвічы)
4
1
1
70
70
70
Вуліца Камсамольская (Віцебск)
3
1
1
-81
81
23 k
ФК Белшына
6
1
1
33
33
33 k
Лошыцкі сядзібна-паркавы комплекс
6
1
1
28
28
4.3 k
Немайцянка
2
1
1
89
89
89
Катэгорыя:Тэлур
3
1
1
68
68
68
Вуліца Рэвалюцыйная (Віцебск)
2
1
1
-81
81
16 k
ФК Асіповічы
4
1
1
-42
42
6.7 k
Павел Аляксандравіч Гальшанскі
2
1
1
75
75
75
Успенская царква (Кашэвічы)
4
1
1
34
34
34
Рака Ключнікава