Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Most active pages
16 February 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
1.1 k
0
0
Галоўная старонка
213
3
10
3.3 k
3.3 k
3.3 k
Ганна Андрэеўна Гуськова
547
0
0
Мальёрка
306
0
0
Рагнеда Рагвалодаўна
7
1
3
12 k
12 k
12 k
Паўночнаафрыканская кампанія Першай сусветнай вайны
8
1
3
12 k
11 k
11 k
Усходнеафрыканская кампанія Першай сусветнай вайны
28
1
14
5.2 k
5.1 k
15 k
Шумеры
6
2
3
853
853
2.7 k
Вуліца Астроўскага (Гродна)
1
2
2.7 k
2.7 k
2.7 k
Касцёл Святых апосталаў Пятра і Паўла (Гожа)
6
1
5
5.3 k
5.2 k
5.2 k
Дом па Ленінскай вуліцы, 11 (Магілёў)
1
4
1.2 k
1.2 k
3.2 k
Ложынская вуліца (Мінск)
5
2
2
1.5 k
1.5 k
5.9 k
Масфільм
1
2
1.2 k
1.2 k
9.3 k
Калючынская вуліца (Гродна)
195
0
0
Францішак Багушэвіч
9
1
2
3.3 k
3.2 k
6.9 k
Падбярэжжа (Пухавіцкі сельсавет)
1
2
885
885
2.3 k
Гаспадарчая вуліца (Гродна)
11
1
3
2.4 k
2.3 k
6.6 k
Падбярэжжа (Турынскі сельсавет)
181
0
0
Яўгенія Іосіфаўна Янішчыц
5
1
2
3 k
2.9 k
6.1 k
Падгацце
4
1
1
4.2 k
4.1 k
4.1 k
Выпрата
4
1
3
1.5 k
1.5 k
3.1 k
Кастрычніцкая вуліца (Гродна)
6
1
4
1.5 k
1.4 k
7.1 k
Маладзёжная вуліца (Гродна)
6
1
4
1.3 k
1.3 k
2.1 k
Вуліца Максіма Багдановіча (Гродна)
6
1
2
1.6 k
1.5 k
3.4 k
Вуліца 1 Мая (Гродна)
6
1
3
1.3 k
1.3 k
3 k
Вуліца Карбышава (Гродна)
3
1
1
3.1 k
3 k
3 k
Бабіна (возера, Пастаўскі раён)
5
1
3
1.2 k
1.2 k
1.8 k
Вуліца Урублеўскага (Гродна)
3
1
3
914
914
19 k
Савецкая плошча (Гродна)
3
1
4
1.1 k
1.1 k
2.2 k
Камуністычная вуліца (Мінск)
5
1
3
993
993
2 k
Вуліца Станіслава Манюшкі (Мінск)
7
1
2
947
1007
3.1 k
Вуліца Кірава (Гродна)
4
1
2
1.1 k
1.1 k
3.5 k
Вуліца Давыда Гарадзенскага (Гродна)
6
1
3
992
1 k
4.5 k
Вуліца Ажэшка (Гродна)
3
1
2
1 k
1 k
2.9 k
Маставая вуліца (Гродна)
1
1
1.6 k
1.6 k
6.6 k
Віктар Вячаслававіч Жыбуль
5
1
3
959
973
2.9 k
Вуліца Дамброўскага (Гродна)
5
1
2
998
998
19 k
Вуліца Вызвалення (Мінск)
3
1
2
904
904
2.8 k
Велазаводская вуліца (Мінск)
14
1
2
705
771
2.4 k
Фолюш (Гродна)
6
1
2
960
990
3 k
Праспект Янкі Купалы (Гродна)
2
1
2
900
900
2.9 k
Акадэмічная вуліца (Гродна)
4
1
2
960
960
2.6 k
Сацыялістычная вуліца (Гродна)
2
1
1
2.1 k
2.1 k
4.1 k
Вуліца Леніна (Гродна)
4
1
3
901
901
2.6 k
Дамініканская вуліца (Гродна)
4
1
2
938
938
1.8 k
Вуліца Найдуса (Гродна)
8
1
2
1.6 k
1.6 k
1.6 k
Валянціна Валянцінаўна Камінская
4
1
2
914
914
2.7 k
Лагойскі тракт (Мінск)
3
1
2
892
892
2.8 k
Шырокая вуліца (Мінск)
1
2
113
113
1.9 k
Іаган Георг Мёзер
2
1
2
886
896
4.2 k
Падвілле
7
1
4
1.3 k
1.3 k
4.7 k
Die Zeit
4
1
1
1.2 k
1.1 k
3.2 k
Праспект Касманаўтаў (Гродна)
4
1
1
1 k
1 k
2.9 k
Плошча Антонія Тызенгаўза (Гродна)
3
1
1
1.1 k
1 k
1.5 k
Вуліца Ліможа (Гродна)
2
1
1
1 k
1 k
2.9 k
Гараднічанская вуліца
1
1
438
438
6.7 k
Ігар Алегавіч Тыманюк
125
0
0
Пальма-дэ-Мальёрка
5
1
1
962
962
2.6 k
Вуліца Некрашэвіча (Мінск)
5
1
1
949
949
2.5 k
Вуліца Стэфана Баторыя (Гродна)
3
1
1
983
983
1.4 k
Вуліца Таўлая (Гродна)
1
2
24
24
8.6 k
Пагост Загародскі
2
1
1
973
973
4 k
Вуліца Свярдлова (Гродна)
2
1
1
969
969
2.8 k
Вуліца Суворава (Гродна)
2
1
1
965
965
3.1 k
Вуліца Антонава (Гродна)
2
1
1
956
956
2.3 k
Вуліца Паўлоўскага (Гродна)
4
1
1
913
913
2.3 k
Вуліца Гагарына (Гродна)
4
1
1
909
909
2.8 k
Вуліца Пятра Мсціслаўца (Мінск)
4
1
1
907
907
2.1 k
Вуліца Старая Альшанка
2
1
1
940
940
4.1 k
Праспект Кляцкова (Гродна)
2
1
1
931
931
2.2 k
Вуліца Лізы Чайкінай (Гродна)
4
1
1
897
897
2.9 k
Вуліца Болдзіна (Гродна)
4
1
1
893
893
2.6 k
Вуліца Перамогі (Гродна)
2
1
1
921
921
3.2 k
Вуліца Савецкіх Пагранічнікаў (Гродна)
3
1
1
901
901
2.5 k
Вуліца Гарнавых (Гродна)
2
1
1
916
916
3 k
Вуліца Белуша (Гродна)
2
1
1
911
911
2.5 k
Вуліца Кірылы Тураўскага (Мінск)
2
1
1
907
907
2.6 k
Вуліца Тэльмана (Гродна)
2
1
1
901
901
4.3 k
Праспект Будаўнікоў (Гродна)
2
1
1
901
901
2.1 k
Вуліца Славінскага (Мінск)
2
1
1
902
902
5.3 k
Вуліца Каліноўскага (Гродна)
2
1
1
898
898
2.8 k
Вуліца Карзюкі
2
1
1
894
894
3.1 k
Усходняя вуліца (Мінск)
7
1
1
1.6 k
1.6 k
1.6 k
Максім Вячаслававіч Гусцік
2
1
1
812
812
3.7 k
Вуліца Соламавай (Гродна)
6
1
2
133
133
7.3 k
Палац віцэ-адміністратара (Гродна)
4
1
1
1.1 k
1.1 k
1.1 k
Асэб
4
1
1
603
603
85 k
ФК БАТЭ
3
1
2
198
464
7.3 k
Будынкі Магілёўскай духоўнай семінарыі
28
1
1
191
191
7.8 k
Мікалай Іванавіч Казека
3
1
2
78
78
78
Касцёл Святых апосталаў Пятра і Паўла, Гожа
1
1
88
88
4.4 k
Дом майстра (Гродна)
7
1
1
486
486
5.9 k
Слабадан Сімавіч
1
1
70
70
70
Вуліца Сацыялістычная (Гродна)
1
1
70
70
23 k
ФК Маладзечна
5
1
3
92
92
5.4 k
Гожа
1
1
68
68
68
Вуліца Кастрычніцкая (Гродна)
1
1
68
68
8.9 k
Лошыца (жылы раён)
1
1
68
68
68
Вуліца Дамініканская (Гродна)
1
1
66
66
66
Вуліца Велазаводская (Мінск)
1
1
64
64
64
Вуліца Маладзёжная (Гродна)
1
1
64
64
64
Вуліца Акадэмічная (Гродна)
1
1
58
58
58
Вуліца Маставая (Гродна)
1
1
58
58
58
Плошча Савецкая (Гродна)
1
1
-31
31
29 k
Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы
3
1
1
486
486
4.2 k
Іван Анатолевіч Бонч-Асмалоўскі
1
1
22
22
2 k
Мачавіна
1
1
22
22
1.2 k
Урэмія
18
1
3
5
73
12 k
Урад Расійскай Федэрацыі
11
1
1
792
792
792
Беларусь на зімовых Алімпійскіх гульнях 2018
17
1
1
184
184
24 k
Беларусь на конкурсе песні Еўрабачанне
3
1
1
403
403
6.9 k
Антон Францішак Брыль
3
1
1
277
277
9.7 k
Валянціна Васілеўна Багатырова
14
1
1
60
60
60
Ганна Гуськова
16
1
1
23
23
8.4 k
Міхаіл Міхайлавіч Амельяновіч
100
0
0
Георгій Васільевіч Марчук
16
1
1
11
11
5.2 k
Паліна Уладзіміраўна Качаткова
9
1
2
-214
408
17 k
Уладзімір Аляксандравіч Лобач
13
1
1
47
47
6.8 k
Аляксандр Ігаравіч Шамко
8
1
1
124
124
4.6 k
BelarusDocs
2
1
1
-184
184
1.9 k
Гажанка
5
1
1
124
124
3.4 k
Формула Ньютана — Лейбніца
11
1
1
-7
7
7.6 k
Краснапрэсненская набярэжная
8
1
1
54
54
363
Катэгорыя:Фрыстайлісты на зімовых Алімпійскіх гульнях 2018 года
8
1
1
51
51
9.6 k
Стэфан Баторый
7
1
1
59
59
6.2 k
Шлях перамогі
8
1
1
-38
38
6.7 k
Шэманаіхінскі раён
5
1
1
85
85
30 k
ФК Славія Мазыр
4
1
1
-99
99
9 k
Урджарскі раён
5
1
1
75
75
75
Касцёл Святых Пятра і Паўла, Гожа
93
0
0
Янка Лучына
4
1
1
77
77
21 k
ФК Прамень Мінск
3
1
1
87
87
20 k
ФК Хваля Пінск
4
1
1
64
64
64
Вуліца Гаспадарчая (Гродна)
4
1
1
58
58
58
Вуліца Ложынская (Мінск)
2
1
1
88
88
9.9 k
Гродзенскі абласны тэатр лялек
6
1
1
23
23
107
Катэгорыя:Ленінская вуліца (Магілёў)
5
1
1
33
33
7.4 k
Царква Пакрова Прасвятой Багародзіцы (Вілейка)
5
1
1
33
33
3.3 k
Першамайск (Столінскі раён)
3
1
1
64
64
64
Вуліца Калючынская (Гродна)
5
1
1
27
27
3.2 k
Кавалі (Нарачанскі сельсавет)
2
1
1
66
66
66
Вуліца Камуністычная (Мінск)
5
1
1
16
16
7.5 k
Дружба (Брэсцкі раён)
90
0
0
Рыгор Іванавіч Барадулін
2
1
1
56
56
56
І. В. Болдзін
2
1
1
54
54
54
Вуліца Шырокая (Мінск)
4
1
1
16
16
15 k
Першамайская (Бярозаўскі раён)
3
1
1
29
29
4.8 k
Отакар Яраш
3
1
1
29
29
3.9 k
Красны Асавец
3
1
1
16
16
4.6 k
Прыдняпроўе
3
1
1
12
12
3.3 k
Казёл (Быхаўскі раён)