Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Most active pages
5 February 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
1.6 k
0
0
Барская канфедэрацыя
1.3 k
0
0
Катэгорыя:1038
1.2 k
0
0
Галоўная старонка
829
0
0
Рыгор Іванавіч Барадулін
633
0
0
Францішак Багушэвіч
460
0
0
Пінская шляхта (п’еса)
20
2
3
6.5 k
6.3 k
6.3 k
Сейду Яхая
1
16
-1.9 k
2.3 k
39 k
Ветравая шыба
5
1
3
15 k
15 k
15 k
Група армій «Цэнтр»
17
2
3
2.1 k
2.1 k
2.1 k
Ultra (альбом)
6
1
2
14 k
13 k
46 k
Гісторыя Азербайджана
23
2
2
2.1 k
2.1 k
2.1 k
Songs of Faith and Devotion
3
3
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Казокіне
3
3
3.4 k
3.4 k
3.3 k
Пагаве
3
3
3.2 k
3.2 k
3.2 k
Малкунай
2
4
-29
29
2.9 k
Эрнст Іосіфавіч Неізвесны
10
2
2
4.8 k
4.7 k
4.7 k
Дагаворы аб перасяленні паміж Польшчай і СССР
2
2
31
113
5.8 k
Сарын Грындзяну
6
2
3
3.5 k
3.7 k
3.4 k
Лясное (гарадская адміністрацыя Рыдэра)
2
2
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Вайджушкес
2
2
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Ажушыле
2
2
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Бяржарагіс
2
2
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Ажвінчэй
6
2
2
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Чаган (пасёлак)
2
2
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Тумяліна
6
2
2
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Букенчы
3
2
2
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Нова-Ахмірава
5
2
2
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Чэкаман
3
2
2
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Ахмірава
5
2
2
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Шаптыгак
4
2
2
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Жазык (Усходне-Казахстанская вобласць)
2
2
2
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Менаўное
2
2
3.2 k
3.2 k
3.2 k
Брыедзінес
225
0
0
Кастусь Каліноўскі
9
1
2
6.3 k
6.1 k
32 k
Уладзімір Уладзіміравіч Познер
214
0
0
Вінцэнт Дунін-Марцінкевіч
12
2
2
-255
255
18 k
Казахстан
5
1
2
5.7 k
5.5 k
5.5 k
Ашдод
6
2
4
15
23
2 k
Базшаколь
9
2
3
244
244
244
Катэгорыя:Скасаваныя населеныя пункты Актагайскага раёна Паўладарскай воб…
8
2
3
242
242
242
Катэгорыя:Скасаваныя населеныя пункты Баянаульскага раёна
2
3
3
3.4 k
3.4 k
3.3 k
Нявайшэй
2
3
3
3.4 k
3.4 k
3.3 k
Ажукаркліне
6
2
3
230
230
230
Катэгорыя:Скасаваныя населеныя пункты Качырскага раёна
7
2
2
250
250
250
Катэгорыя:Скасаваныя населеныя пункты Шчарбакцінскага раёна
7
1
3
4.9 k
4.8 k
4.8 k
Чапа (рака)
11
2
4
-40
90
9.8 k
Эндру Флэтчэр
10
2
2
-61
61
533
Курчатаў
13
1
6
2.7 k
2.6 k
5.5 k
Хурыты
5
1
2
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Цераболь
5
1
2
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Курчатаў (Казахстан)
2
2
2
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Цыёнай
5
1
1
4.1 k
4 k
4 k
Хочамля
3
1
1
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Абайскі раён (Усходне-Казахстанская вобласць)
7
1
3
1.3 k
1.5 k
5.5 k
Ольса
161
0
0
Мірскі замак
5
1
2
1.5 k
1.5 k
2.6 k
Алдан (рака)
1
1
852
852
42 k
Камандуючыя франтамі ў гады Вялікай Айчыннай вайны
4
1
1
2.7 k
2.7 k
2.7 k
Атыгай
148
0
0
Беларусь
8
1
2
787
787
20 k
Эквадор
4
1
1
2 k
2 k
2 k
112 раз’езд
2
1
1
2.1 k
2.1 k
4.5 k
Хорапуць
4
1
1
1.6 k
1.5 k
5.4 k
Азерцы (Талачынскі раён)
11
2
2
1
0
0
6.6 k
Нікола Лекавіч
1
1
518
518
3.9 k
Прысаўхозны
1
1
489
489
4 k
Спартак (Паўладарская вобласць)
1
2
32
32
63 k
Рыгор Барадулін
12
1
2
-407
407
1.8 k
IC 2850
1
1
362
362
3.7 k
Кахоўка (Паўладарская вобласць)
1
1
352
352
3.6 k
Баброва (Паўладарская вобласць)
1
1
352
352
3.6 k
Цімафееўка (Паўладарская вобласць)
1
1
352
352
3.6 k
Малыя Беразнякі
2
1
1
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Каскабулак (Усходне-Казахстанская вобласць)
2
1
1
850
850
10 k
Леанід Леанідавіч Ковель
2
1
1
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Журэкадыр
6
1
1
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Сацыялістык Казахстан (Усходне-Казахстанская вобласць)
3
1
2
435
435
3.8 k
Малая дубовая стужачніца
7
1
2
237
237
237
Катэгорыя:Скасаваныя населеныя пункты Паўладарскай вобласці
10
1
6
-138
140
81 k
Абульфаз Эльчыбей
2
1
1
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Кенгірбай бі
2
1
1
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Карааул (Абайскі раён)
3
1
3
373
373
3.6 k
Сугур
5
1
1
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Талдыкарган (Усходне-Казахстанская вобласць)
2
1
1
3.6 k
3.6 k
3.6 k
Сарыжал (Усходне-Казахстанская вобласць)
2
1
1
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Тактамыс (Усходне-Казахстанская вобласць)
2
1
1
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Какбай (Абайскі раён)
2
1
1
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Медэу (сяло)
5
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Абралы
4
1
1
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Бутакова (Усходне-Казахстанская вобласць)
2
1
1
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Барлы (Абайскі раён)
2
1
1
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Ленінагорскі лясгасп
2
1
1
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Нова-Троіцкае (Усходне-Казахстанская вобласць)
3
1
1
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Шульбінск
4
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Прыіртышскае (Усходне-Казахстанская вобласць)
9
1
1
660
660
6.8 k
Гелена Скірмунт
2
1
1
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Архат (сяло)
3
1
1
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Кліменцьеўка (Усходне-Казахстанская вобласць)
2
1
1
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Самсонаўка (Усходне-Казахстанская вобласць)
3
1
1
3.4 k
3.4 k
3.4 k
Акбулак (гарадская адміністрацыя Семея)
3
1
1
3.4 k
3.4 k
3.4 k
Бажэнава (Усходне-Казахстанская вобласць)
3
1
1
3.4 k
3.4 k
3.4 k
Новабажэнава
4
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Таліца (Усходне-Казахстанская вобласць)
2
1
1
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Прудхоз (Усходне-Казахстанская вобласць)
2
1
1
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Нова-Яўленка
2
1
1
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Арда (Усходне-Казахстанская вобласць)
4
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Красная Юрта
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Айнабулак (гарадская адміністрацыя Семея)
2
1
1
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Ульбастрой
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Булак (Усходне-Казахстанская вобласць)
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Кайнар (гарадская адміністрацыя Семея)
2
1
1
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Ульба (пасёлак)
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Знаменка (гарадская адміністрацыя Семея)
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Прырэчнае (Усходне-Казахстанская вобласць)
1
1
216
216
3.6 k
Бескауга
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Палавінка (гарадская адміністрацыя Семея)
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Маралды (гарадская адміністрацыя Семея)
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Самай (Усходне-Казахстанская вобласць)
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Гранітнае (Усходне-Казахстанская вобласць)
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Кыземшэк (Усходне-Казахстанская вобласць)
1
1
217
217
6.2 k
Азам Талбіевіч Раджабаў
2
1
1
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Раз’езд 71 км
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Алгабас (гарадская адміністрацыя Семея)
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Дастык (Усходне-Казахстанская вобласць)
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Сынтас (Усходне-Казахстанская вобласць)
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Караален
2
1
1
3.4 k
3.4 k
3.4 k
Прыгараднае (Усходне-Казахстанская вобласць)
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Мукур (Усходне-Казахстанская вобласць)
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Азеркі (Усходне-Казахстанская вобласць)
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Жаркын (Усходне-Казахстанская вобласць)
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Караколь (Усходне-Казахстанская вобласць)
2
1
1
3.4 k
3.4 k
3.4 k
Верхняя Хайрузаўка
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Кіікашкан
2
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Папярэчнае (Усходне-Казахстанская вобласць)
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Мурат (сяло)
2
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Канавалаўка (Усходне-Казахстанская вобласць)
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Танат (Усходне-Казахстанская вобласць)
2
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Цішынскі
3
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Кызылжал
2
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Кральчатнік (сяло)
2
1
2
244
244
3.6 k
Шыкылдак
2
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
8 Сакавіка (гарадская адміністрацыя Рыдэра)
2
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Ермалаеўка (Усходне-Казахстанская вобласць)
3
1
1
3.3 k
3.3 k
3.3 k
Муздыбай
2
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Аэрадромнае
10
1
2
100
100
3.4 k
Семей
2
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Граматуха
2
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Сінюшонак
2
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Лівіна
109
0
0
Яўгенія Іосіфаўна Янішчыц