Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
30 January 2017
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
1.2 k
0
0
Галоўная старонка
64
2
36
9.9 k
9.8 k
12 k
Святочны хор Свята-Міколаўскага жаночага манастыра
33
2
14
10 k
10 k
64 k
Таццяна Пятроўна Барысюк
424
0
0
Рыгор Іванавіч Барадулін
10
2
4
33 k
32 k
32 k
Гардыян I
2
3
3.6 k
3.9 k
3.5 k
Мальва лясная
31
3
11
2.7 k
2.7 k
2.7 k
Наталка Бабіна
86
2
2
1.4 k
1.6 k
119 k
Францыск Скарына
1
1
11 k
11 k
15 k
Першамайская (Бярозаўскі раён)
25
2
11
1.9 k
1.9 k
1.9 k
Віктар Мікалаевіч Аслюк
9
2
3
3 k
3 k
5 k
Нацыянальны камунізм
8
1
5
7.2 k
9.4 k
7 k
Крывалессе
1
2
5 k
4.9 k
8 k
Паўлавічы (Бярозаўскі раён)
174
1
1
-583
583
8.8 k
Шляхціц Завальня, або Беларусь у фантастычных апавяданнях
78
2
2
29
29
4.2 k
Аляксандр Рыгоравіч Ціхановіч
8
1
2
7.7 k
7.5 k
7.5 k
Народны камісарыят рабоча-сялянскай інспекцыі БССР
8
2
3
1.4 k
1.4 k
2.4 k
Дрэварыт
1
2
3.1 k
3 k
6.4 k
Парослава
1
2
3.1 k
3 k
6.3 k
Падоссе
7
2
4
516
516
5 k
Пажарная ахова ў Беларусі
1
1
4 k
3.9 k
7 k
Перасудавічы
2
1
2
6.3 k
6.2 k
6.2 k
Betula medwediewii
1
1
3.6 k
3.5 k
6.6 k
Пасталова (Бярозаўскі раён)
218
0
0
Ян Баршчэўскі
14
2
4
81
161
4.5 k
BelarusDocs
11
1
7
4 k
3.9 k
20 k
Шаены
11
1
3
4.6 k
4.5 k
4.5 k
Народны камісарыят працы БССР
6
1
3
5.3 k
5.2 k
5.2 k
Quercus pontica
1
1
2.9 k
2.8 k
6.1 k
Панасавічы
26
2
5
128
132
4.9 k
Федэрацыя бадмінтона Азербайджана
6
2
2
127
127
2.4 k
Бяроза Эрмана
4
2
2
1 k
1013
1013
Балабас
195
0
0
Тарас Рыгоравіч Шаўчэнка
3
1
2
3.3 k
4.3 k
3.2 k
Бярозавыя крывалессі
1
1
1.8 k
1.8 k
1.8 k
Сяргей Маркаў (плывец)
8
1
1
4.9 k
4.8 k
4.8 k
Таццяна Антонаўна Баначыч
10
2
2
241
241
241
Катэгорыя:Спартыўныя федэрацыі Азербайджана
42
1
12
183
413
9.1 k
Exadel
7
1
1
4.5 k
4.4 k
4.4 k
Сацыял-дэмакратычная партыя Гнчакян
1
1
1.2 k
1.2 k
4.3 k
Кванга
20
1
3
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Спіс спартыўных федэрацый Азербайджана
5
1
1
4 k
3.9 k
3.9 k
Іван Шчаглоў
23
1
2
1.3 k
1.3 k
11 k
Антоніа Таяні
6
2
2
615
701
6.1 k
Херсанес Таўрычаскі
8
1
4
1.6 k
1.6 k
1.6 k
Бекеша
6
1
2
1.8 k
1.8 k
1.8 k
Мікіта Кавалёнак
4
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Чарнаногія
161
0
0
Касцёл Найсвяцейшай Дзевы Марыі, Сар'я
8
1
3
1.2 k
1.1 k
1.1 k
Камуністычная партыя
1
2
-300
310
11 k
Ходасы (Мсціслаўскі раён)
6
1
1
1.9 k
1.8 k
1.8 k
Уладзіслаў Латышаў
3
1
1
1.8 k
1.8 k
1.8 k
Данііл Міхалькоў
1
1
1.2 k
1.2 k
19 k
Успенская царква (Львоў)
3
2
2
72
136
999
Калумбарый
1
2
176
176
3.4 k
Задашчэнне
3
1
1
1.4 k
1.3 k
10 k
Бяроза нізкая
1
2
36
36
3.2 k
Елішава
1
2
-11
15
1.6 k
Хутар (значэнні)
5
1
1
1.1 k
1 k
2.8 k
Уладзімір Мітрафанавіч Свяжынскі
1
1
502
502
9.5 k
Шацк (Пухавіцкі раён)
1
2
73
73
3.2 k
Асяродак (Асіповіцкі раён)
1
2
-66
66
799
Міямато Мусасі
1
2
36
36
3.2 k
Шаламы (Бешанковіцкі раён)
124
0
0
Дом-крэпасць Нонхартаў
122
0
0
Палацава-паркавы комплекс Валовічаў, Свяцк
1
9
107
137
13 k
Свята-Мікольскі жаночы манастыр (Магілёў)
9
1
4
247
323
1.1 k
Іван Георгій Пінзель
114
0
0
Іван Якаўлевіч Навуменка
5
1
2
364
364
364
Барысюк
40
1
1
-116
116
44 k
Янка Купала
109
0
0
Касцёл Святога Міхаіла Арханёла, Міхалішкі
1
1
158
158
3.4 k
Габрыелеўка
1
1
155
155
4.9 k
Кавалевічы (Пухавіцкі раён)
1
1
155
155
7.4 k
Сяргеевічы (Пухавіцкі раён)
1
1
153
153
6.8 k
Пцічанская
1
1
149
149
3.7 k
Вяркалы
1
1
146
146
45 k
Тэйлар Свіфт
1
1
135
135
7 k
Заказанка
6
1
2
38
42
22 k
Кубак Беларусі па плаванні 2017
4
1
2
-194
194
2 k
Загацце
8
1
1
499
499
6.5 k
Іван Лявонавіч Сацункевіч
103
0
0
Траецкае прадмесце
6
1
1
532
532
2.2 k
Крысцінэ Нёстлінгер
1
1
-97
97
17 k
ФК Смалявічы
1
1
81
81
81
Сацыял-дэмакратычная партыя Гнчак
1
1
-82
82
18 k
ФК Энергетык-БДУ
1
1
69
69
2.3 k
Яўген Валер’евіч Папакуль
4
1
2
141
199
5.1 k
14 жніўня
1
1
67
67
3.2 k
Хутар (Светлагорскі раён)
1
1
65
65
7.1 k
Буда (Акцябрскі раён)
1
1
65
65
3.1 k
Буда (Лапіцкі сельсавет)
1
1
65
65
5.2 k
Буда (Буда-Кашалёўскі раён)
1
1
65
65
3.3 k
Буда (Свіслацкі сельсавет)
1
1
65
65
3.2 k
Аляксандраўка (Асіповіцкі раён)
1
1
65
65
3.1 k
Буда (Халопеніцкі сельсавет)
1
1
65
65
3.1 k
Буда (Крупскі сельсавет)
1
1
65
65
3.2 k
Буда (Бабруйскі раён)
1
1
65
65
4 k
Аляксандраўка (Клічаўскі раён)
1
1
62
62
62
Таццяна Баначыч
1
1
62
62
62
Таццяна Антонаўна Каліноўская
1
1
60
60
60
Рыта Млодэк
1
1
57
57
3.4 k
Паўлавічы (Кіраўскі раён)
1
1
57
57
57
Галіна Цэпава
1
1
55
55
3.4 k
Астроўкі (Асіповіцкі раён)
1
1
55
55
3.8 k
Міхалоў (Клічаўскі раён)
1
1
55
55
3.8 k
Убалацце (Клічаўскі раён)
1
1
55
55
3.3 k
Убалацце (Асіповіцкі раён)
1
1
55
55
3.4 k
Убалацце (Бабруйскі раён)
1
1
55
55
3.8 k
Азярышча (Асіповіцкі раён)
1
1
55
55
3.2 k
Лешчанка (Навагрудскі раён)
1
1
55
55
3.3 k
Вішнёўка (Клічаўскі раён)
1
1
55
55
3.3 k
Лешчанка (Кіраўскі раён)
1
1
56
56
3.2 k
Чорны Бор (Смаргонскі раён)
1
1
55
55
3.2 k
Зеляніца (Кіраўскі раён)
1
1
56
56
5 k
Чорны Бор (Быхаўскі раён)
1
1
53
53
3.3 k
Загацце (Клічаўскі раён)
1
1
53
53
3.2 k
Загацце (Дзяржынскі раён)
1
1
53
53
3.2 k
Добасна (рака)
1
1
51
51
3.7 k
Палосы (Клічаўскі раён)
1
1
51
51
3.4 k
Патока (Клічаўскі раён)
1
1
51
51
3.2 k
Патока (Шчучынскі раён)
1
1
51
51
3.3 k
Юзафін (Кіраўскі раён)
1
1
51
51
3.2 k
Пасека (Быхаўскі раён)
1
1
51
51
3.2 k
Скачок (Кіраўскі раён)
1
1
51
51
3.3 k
Акцябр (Бабруйскі раён)
1
1
51
51
3.1 k
Брадок (Асіповіцкі раён)
1
1
51
51
7.8 k
Акцябр (Буда-Кашалёўскі раён)
1
1
51
51
3.4 k
Акцябр (Жлобінскі раён)
1
1
51
51
3.2 k
Юзафін (Клічаўскі раён)
1
1
51
51
3.2 k
Акцябр (Асіповіцкі раён)
1
1
49
49
3.1 k
Равок (Клічаўскі раён)
1
1
49
49
3.1 k
Усохі (Крупскі раён)
1
1
49
49
3.4 k
Усохі (Быхаўскі раён)
1
1
49
49
3.7 k
Равок (Смаргонскі раён)
1
1
49
49
3.3 k
Усохі (Клічаўскі раён)
1
1
49
49
3.1 k
Рудня (Кіраўскі раён)
1
1
45
45
4.1 k
Ала (рака)
1
1
-45
45
79 k
Беларуская дзяржаўная акадэмія мастацтваў
1
1
45
45
3.5 k
Ала (Светлагорскі раён)
8
1
2
52
52
3.4 k
Эдмунд Рэндальф
1
1
45
45
3.1 k
Ала (Кіраўскі раён)
1
1
43
43
43
Пасёлак Загацце, Дзяржынскі раён
1
1
41
41
41
Ганна Ягелонская
1
1
36
36
3.2 k
Гракава
1
1
35
35
233
Катэгорыя:Лаўрышава
1
1
29
29
45 k
Нарвежская арктычная экспедыцыя (1898—1902)
1
1
26
26
26
Бекеш
1
1
26
26
26
Осаўцы
4
1
2
36
36
23 k
Антон Пятровіч Баначыч
5
1
2
12
12
4.1 k
Лебяда гарадская