Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Most active pages
5 April 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
1.2 k
0
0
Галоўная старонка
1
16
1
4.2 k
10 k
4.1 k
Сакы
17
2
4
11 k
11 k
11 k
Акт аб пераходзе ў спадчыну прастола (Вялікабрытанія)
307
0
0
Янка Купала
305
0
0
Якуб Колас
297
0
0
Раскіданае гняздо (п’еса)
15
2
4
3.3 k
3.2 k
3.2 k
Праспект Пуціна
290
0
0
Мар’ян Дукса
9
1
2
22 k
22 k
22 k
Якабіты
29
2
8
1
-1.5 k
3.2 k
6.6 k
Гарады Рэспублікі Крым
13
1
7
6.8 k
6.6 k
27 k
Лаос
13
1
3
7 k
8.2 k
6.9 k
Іван Карпавіч Двадненка
34
1
15
3.3 k
3.4 k
11 k
Валянцін Паўлавіч Таўлай
1
2
2.6 k
2.5 k
2.5 k
Гнеў (рака)
220
0
0
Кураслеп лясны
20
1
3
3.9 k
3.9 k
3.9 k
Стары Крым
206
0
0
Дзікае паляванне караля Стаха (аповесць)
204
0
0
Анатоль Ільіч Вярцінскі
197
0
0
Чырвоная кніга Рэспублікі Беларусь
11
1
3
3 k
3 k
3 k
Кафірніган
192
0
0
Янка Сіпакоў
16
1
4
2.5 k
2.5 k
2.5 k
Ірына Барысаўна Акуловіч
174
0
0
Уладзімір Сямёнавіч Караткевіч
171
0
0
Раіса Андрэеўна Баравікова
7
1
2
2 k
2 k
5.1 k
Пестун
160
0
0
Генадзь Пятровіч Пашкоў
156
0
0
Цыбуля мядзведжая
8
1
1
2 k
1.9 k
1.9 k
Галіна Валянцінаўна Таўлай
1
2
187
187
20 k
Еўрапейская кінапрэмія найлепшаму еўрапейскаму кампазітару
142
0
0
Алесь Сцяпанавіч Разанаў
141
0
0
Каласы пад сярпом тваім
5
1
1
1.7 k
1.7 k
3.1 k
Аргунскі хрыбет
6
2
2
17
117
11 k
Прэзідэнцкія выбары ў Расіі (2018)
1
2
218
218
27 k
Еўрапейская кінапрэмія найлепшаму еўрапейскаму рэжысёру
1
2
209
209
37 k
Еўрапейская кінапрэмія за найлепшы еўрапейскі фільм
1
5
40
40
16 k
Леніна (Слуцкі раён)
133
0
0
Ворлікі звычайныя
126
0
0
Новая зямля (паэма)
123
0
0
Васіль Васілевіч Зуёнак
121
0
0
Званочак
5
1
1
831
831
63 k
Вілейскі раён
21
1
4
1
36
112
16 k
Крымскае ханства
4
1
1
837
837
4.9 k
Сецен
117
0
0
Міхась Пазнякоў
4
1
1
798
798
3.5 k
Дараўлянка
5
1
1
783
783
3.6 k
Лагазінка
8
1
2
195
195
195
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За выслугу ў НСДАП (15 гадоў)»
113
0
0
Афенбах
4
1
2
248
248
248
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За будаўніцтва Атлантычнага вала»
112
0
0
Меч-трава звычайная
4
1
2
195
195
195
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За выслугу ў НСДАП (10 гадоў)»
4
1
2
195
195
195
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За выслугу ў НСДАП (25 гадоў)»
4
1
1
1.3 k
1.3 k
6.6 k
Філістымляне
4
1
1
658
658
22 k
ФК Орша
4
1
2
273
273
3.6 k
Аляксандр Уладзіміравіч Кравецкі
1
1
159
159
159
Катэгорыя:Кавалеры Крыжа «Ваенных заслуг» 2 ступені
10
1
2
95
279
95
Катэгорыя:Кавалеры Залатога Рыцарскага крыжа «Ваенных заслуг»
4
1
2
91
99
141
Катэгорыя:Рускія народныя танцы
104
0
0
Алесь Бадак
1
1
112
112
112
Акт аб уладкаванні
1
1
-108
108
30 k
ФК Дынама Брэст
7
1
1
526
526
18 k
ФК Смаргонь
1
1
76
76
76
Аляксандр Кравецкі
4
1
1
533
533
2.7 k
Дзіцячы конкурс песні Еўрабачанне 2018
5
1
2
129
129
129
Катэгорыя:Вуліцы Грознага
1
1
60
60
60
Георг I (кароль Вялікабрытаніі)
5
1
2
99
141
99
Катэгорыя:Кавалеры Рыцарскага крыжа «Ваенных заслуг»
4
1
2
118
118
3.8 k
Стаўбунка
2
1
1
524
524
4.1 k
Пенякі
1
1
38
38
38
Карл II (кароль Англіі)
1
1
38
38
38
Якаў II (кароль Англіі)
1
1
37
37
37
Карл I (кароль Англіі)
1
1
33
33
33
Рака Гнеў
1
1
28
28
28
Якабітызм
1
1
28
28
28
Якабіт
5
1
1
449
449
91 k
ФК Дынама Мінск
7
1
2
26
64
1.6 k
Урад у выгнанні
1
1
-12
12
1.1 k
Нацыянальны інстытут статыстыкі Італіі
1
1
-6
6
17 k
Еўрапейскае касмічнае агенцтва
4
1
1
435
435
87 k
ФК БАТЭ
5
1
1
393
393
5.6 k
Хрэн звычайны
2
1
1
411
411
6.6 k
Аляксандр Юр’евіч Мацюхевіч
3
1
1
376
376
8.5 k
Іван Вячаслававіч Сулім
3
1
1
337
337
14 k
Вільгельм Кубэ
4
1
1
-285
285
14 k
ФК Слонім-2017
18
1
1
-6
6
4.7 k
Хачапуры
7
1
2
-4
4
14 k
Ішкалдзь
16
1
1
26
26
4.7 k
Білагірск
14
1
1
54
54
21 k
Еўрапейская кінапрэмія
7
1
1
166
166
166
Катэгорыя:Кавалеры Крыжа «Ваенных заслуг»
100
0
0
Леанід Дранько-Майсюк
12
1
1
76
76
317
Катэгорыя:Гарады Крыма
10
1
1
95
95
95
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалямі Трэцяга Рэйха
2
1
1
221
221
11 k
Аляксей Пятровіч Казлоў
5
1
1
167
167
167
Катэгорыя:Аб’екты, названыя ў гонар Пуціна
98
0
0
Кадзіла сармацкае
98
0
0
Познацвет асенні
2
1
1
195
195
5.5 k
Дыксан Афааква
3
1
1
159
159
159
Катэгорыя:Кавалеры Крыжа «Ваенных заслуг» 1 ступені
9
1
1
59
59
4.7 k
Эрнст Кальтэнбрунер
3
1
1
151
151
3.4 k
Ганс Сакс
95
0
0
Венерын чаравічак сапраўдны
8
1
1
46
46
4.5 k
Бітва пры Нахеры
3
1
1
111
111
791
Бабатаг
3
1
1
110
110
1.1 k
Жэрар Дэзарг
2
1
1
127
127
18 k
Слаўгарад
9
1
1
-10
10
5.2 k
Сімферопаль
4
1
1
89
89
22 k
ФК Іслач
3
1
1
104
104
104
Катэгорыя:Аб’екты, названыя ў гонар людзей прыжыццёва
5
1
1
-60
60
9.3 k
Славутая рэвалюцыя
3
1
1
87
87
46 k
ФК Шахцёр Салігорск
92
0
0
Мікола Мятліцкі
4
1
1
67
67
1.4 k
Гісарская даліна
7
1
1
-11
11
1.9 k
Сакі
4
1
1
53
53
16 k
Прэмія еўрапейскай кінаакадэміі за прыжыццёвыя дасягненні
4
1
1
53
53
13 k
Еўрапейская кінапрэмія за еўрапейскія дасягненні ў сусветным кінематографе
5
1
1
33
33
2.4 k
Крыніца (гідралогія)
4
1
1
35
35
35
Сакі (Крым)
2
1
1
62
62
62
Наста Палажанка
5
1
1
7
7
1.7 k
Вылічэнне
2
1
1
54
54
17 k
Еўрапейская кінапрэмія 2017
89
0
0
Прыметнік
4
1
1
-15
15
7.8 k
Тэрэнс Малік
4
1
1
-8
8
11 k
Ксенія Анатольеўна Сабчак
3
1
1
-22
22
404
Катэгорыя:Афіцэры ордэна За заслугі перад ФРГ
2
1
1
30
30
8.2 k
Аляксандр Аляксандравіч Мрынскі
2
1
1
19
19
34 k
ФК Нёман Гродна
2
1
1
13
13
4.1 k
Бактрыя
2
1
1
-11
11
4.3 k
Пітэр Уір
2
1
1
9
9
4.5 k
Фрыц Заўкель
85
0
0
Прастрэл шыракалісты
85
0
0
Wikimedia Belgium
7
1
1
5
5
20 k
ФК Хваля Пінск
5
1
1
0
0
13 k
Франц фон Папен
4
1
1
1
1
206
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «У памяць 22 сакавіка 1939»
3
1
1
2
2
2.6 k
Ракуха
3
1
1
1
1
114
Катэгорыя:Атрымальнікі знака «За раненне» (Германія)
3
1
1
-1
1
4.2 k
Бярозка (харавод)
2
1
1
362
362
7.3 k
Фёдар Уладзіміравіч Сапон
2
1
1
3
3
3.5 k
Касарычы
2
1
1
3
3
3.1 k
Свята-Георгіеўская царква (Вялікія Круговічы)
2
1
1
3
3
3.5 k
Крысава
2
1
1
3
3
6.2 k
Вымна (аграгарадок)
2
1
1
1
1
206
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «У памяць 13 сакавіка 1938»
2
1
1
1
1
145
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За выслугу гадоў у вермахце»
2
1
1
1
1
6.1 k
Альберта Іглесіяс
2
1
1
1
1
127
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём За танкавую атаку
2
1
1
1
1
94
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За зімовую кампанію на Усходзе 1941—1942»
2
1
1
1
1
216
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «У памяць 1 кастрычніка 1938»
75
0
0
Навум Якаўлевіч Гальпяровіч