Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Most active pages
6 April 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
5
1
1
0
0
118 k
Чэмпіянат свету па снукеры 2017
11
1
1
67
67
79 k
Тыгран Геворгавіч Чухаджан
16
1
1
64 k
62 k
63 k
Графен
44
2
3
1
0
74
62 k
Беларускі лацінскі алфавіт
4
1
1
5
5
48 k
Players Championship 2018 (снукер)
4
1
1
44
44
37 k
Джузэпэ Вердзі
1
1
0
0
29 k
Спіс прэм’ер-міністраў Аўстраліі
5
1
1
-2.2 k
2.1 k
28 k
ФК Славія Мазыр
21
1
12
1.3 k
1.3 k
28 k
Лаос
9
1
1
340
340
27 k
Дар’я Уладзіміраўна Домрачава
30
1
5
133
24 k
24 k
Каталіцтва
10
2
4
25 k
24 k
24 k
Віктар Міхайлавіч Наскалаў
3
1
1
-12
12
24 k
ФК Ліда
4
1
1
147
147
22 k
Гватэмала
11
1
6
19 k
19 k
22 k
Адкрыты чэмпіянат Кітая па снукеры 2018
15
1
10
8.4 k
8.3 k
21 k
Трынідад і Табага
6
1
1
-1.1 k
1.1 k
21 k
ФК Орша
26
1
14
15 k
16 k
21 k
Касцёл Святога Вацлава (Ваўкавыск)
4
1
1
-666
666
20 k
ФК Энергетык-БДУ
2
1
1
47
47
20 k
ФК Хваля Пінск
4
1
1
102
102
20 k
Беліз
4
1
1
38
38
19 k
Джэймс Цісо
5
1
1
-145
145
18 k
ФК Смаргонь
3
1
1
-1.3 k
1.2 k
17 k
ФК Нафтан
1
1
-120
120
17 k
ФК Мікашэвічы
13
1
7
12 k
12 k
16 k
Касцёл Найсвяцейшай Тройцы (Рось)
2
1
1
1
1
16 k
Габрыэль Агінскі
1
2
78
78
16 k
Леніна (Слуцкі раён)
1
1
298
298
14 k
Аляксей Вячаслававіч Сучкоў
6
2
2
14 k
14 k
14 k
Аўгусцін Меерберг
2
1
1
-27
27
14 k
ФК Слонім-2017
5
1
1
-545
545
13 k
ФК Хімік Светлагорск
5
1
1
-559
559
13 k
ФК Чысць
5
1
1
-375
375
13 k
ФК Лакаматыў Гомель
1
1
0
0
13 k
Аляксандр III (імператар расійскі)
108
2
14
1
1.2 k
3.1 k
13 k
Беларусы ЗША
2
1
1
-25
25
12 k
Касцёл Святога Аляксея (Івянец)
3
1
1
52
52
12 k
Даніэль Альбрыхскі
14
1
2
236
236
12 k
Валянцін Паўлавіч Таўлай
7
1
3
-147
147
11 k
Ліквідацыя Холмскай уніяцкай епархіі
7
1
1
414
414
11 k
ФК ЮАС Жыткавічы
7
1
1
106
106
11 k
Лідскі замак
4
1
4
8.5 k
8.3 k
10 k
Касцёл Святога Міхаіла Арханёла (Поразава)
7
1
2
498
566
10 k
Дарожна-транспартнае здарэнне
2
3
10 k
10 k
10 k
П’янае кіраванне
1
1
731
731
9.6 k
Мікіта Ігаравіч Рочаў
1
1
651
651
9.6 k
Аляксандр Ігаравіч Кучараў
1
1
-165
165
9.6 k
Аляксей Віктаравіч Мартынец
2
1
1
554
554
9.2 k
Міхаіл Яфімавіч Фрадкоў
10
1
1
2
2
9 k
Цазін
4
1
1
553
553
8.5 k
Мікалай Платонавіч Патрушаў
5
1
1
83
83
8.5 k
Міхаіл Міхайлавіч Амельяновіч
14
1
1
3.8 k
3.7 k
8.4 k
Пратасаўшчына (Пухавіцкі раён)
2
1
1
74
74
8.3 k
Касцёл Святога апостала Андрэя і кляштар трынітарыяў
2
1
1
42
42
8.2 k
Джаан Роўлінг
1
2
678
678
7.4 k
Кірыл Уладзіміравіч Кедук
12
1
2
57
57
7.4 k
Касцёл зняцця з крыжа Збавіцеля (Грозава)
1
1
-156
156
7.3 k
Аляксандр Віктаравіч Янчанка
5
1
1
4
4
7.3 k
Касцёл Найсвяцейшай Тройцы (Беніца)
5
1
1
7.2 k
7 k
7 k
Віталь Аляксандравіч Дрожжа
3
1
1
555
555
6.9 k
Сяргей Мікалаевіч Мельнік
14
1
1
39
39
6.9 k
Іван Карпавіч Двадненка
16
2
5
7 k
6.9 k
6.8 k
Бухгалтарскі ўлік
2
1
1
539
539
6.7 k
Азам Талбіевіч Раджабаў
4
1
1
6.6 k
6.5 k
6.5 k
Чэмпіянат свету па снукеры 2018
3
1
1
531
531
6.4 k
Ілья Уладзіміравіч Трачынскі
2
1
1
358
358
6.4 k
Мікіта Юр’евіч Шугункоў
3
1
1
65
65
6.2 k
Шчара
10
1
2
51
51
6.2 k
11 красавіка
2
1
1
-29
29
5.9 k
Касцёл Беззаганнага Зачацця Найсвяцейшай Дзевы Марыі (Касцяневічы)
2
1
1
57
57
5.9 k
Рыгор Рыгоравіч Арлоў
4
1
2
2.4 k
2.4 k
5.7 k
Первы Май (Пухавіцкі раён)
1
1
56
56
5.7 k
Беседзь
5
1
1
4
4
5.6 k
Поцех
2
1
1
38
38
5.6 k
Драгабыль
6
1
2
92
96
5.6 k
Кайса Мякярайнен
21
3
14
5.7 k
5.8 k
5.5 k
Замкавая вуліца (Ліда)
2
1
1
144
144
5.2 k
Любіца
2
1
1
91
91
5.2 k
Жазеф Мары Анры Альфрэд Пер’е-дэ-ла-Баці
3
1
1
1.7 k
1.7 k
5.2 k
Макараўскае
1
1
0
0
5.2 k
Беларус (газета)
4
1
1
30
30
5.1 k
Маладзечанская епархія
10
1
1
72
72
5.1 k
Эрнст Ліндэр
8
1
1
2 k
2 k
5.1 k
Плітніца (Пухавіцкі раён)
3
1
1
64
64
5.1 k
Лідскі гісторыка-мастацкі музей
2
1
1
902
902
5 k
Лашанскае
5
1
1
0
0
5 k
12 красавіка
2
3
4.8 k
4.7 k
4.7 k
Казначэй
7
1
1
8
8
4.6 k
Кутбертава Евангелле
2
1
1
4
4
4.6 k
Яўхім Яўсеевіч Кіпель
4
1
1
1
1
4.5 k
Ігар Яраслававіч Бірча
11
1
2
4.6 k
4.5 k
4.5 k
Клір
3
1
1
-53
53
4.4 k
Анры Рабер
16
1
4
4.4 k
4.3 k
4.3 k
Царкоўны служка
3
1
1
3.1 k
3 k
4.2 k
Тымь
2
1
1
-19
19
4.2 k
Мулату Тэшомэ
2
1
1
446
446
4.2 k
Любіца (ручай)
10
1
1
95
95
4 k
Міністэрства лясной гаспадаркі Рэспублікі Беларусь
34
2
9
4.1 k
4 k
4 k
Бухгалтар
68
4
14
4.1 k
4.8 k
4 k
Кіроўца
4
1
1
8
8
4 k
Літоўскія традыцыйныя крыжы
9
1
2
44
44
3.9 k
Сонечнае ядро
3
1
1
770
770
3.8 k
Малая Ельня
1
1
-1
1
3.7 k
Помнік паўшым працаўнікам верфі
4
1
2
885
885
3.7 k
Лукавая
2
1
1
52
52
3.6 k
Анры Луі Ле Шатэлье
8
2
3
1
1
5
3.5 k
Яўген Пятровіч Пакаташкін
3
3
3
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Паўкае
1
1
3
3
3.5 k
Касакоўскія
2
1
1
52
52
3.5 k
Альберт Эдэльфельт
2
3
3
3.5 k
3.5 k
3.5 k
Папляўшыс
5
3
3
3.5 k
3.5 k
3.4 k
Сіманішкіс II
2
1
1
1.1 k
1 k
3.4 k
Покатка
4
3
3
3.5 k
3.5 k
3.4 k
Гавейкенай
3
1
1
-43
43
3.4 k
Жуан Міро
3
1
1
21
21
3.4 k
Смалянка (Усходне-Казахстанская вобласць)
2
3
3
3.4 k
3.4 k
3.3 k
Пажэймяніс
6
1
2
3
3
3.3 k
Прэзідэнт Перу
3
3
3
3.3 k
3.3 k
3.3 k
Пажыездрыс
23
2
2
17
17
3.2 k
Праспект Пуціна
2
3
3
3.3 k
3.3 k
3.2 k
Маргавоне (Ігналінскі раён)
2
1
2
347
347
3.1 k
Студзёнка
2
1
1
-201
201
3 k
Смалянка (Калінкавіцкі раён)
3
1
1
43
43
2.9 k
Кнут Хаўгланд
4
1
1
109
109
2.9 k
Велазаводская вуліца (Мінск)
3
1
1
4
4
2.9 k
Ордэн Святога Станіслава
2
1
1
-66
66
2.9 k
Іван Эіке
4
1
1
2.9 k
2.9 k
2.9 k
Псаломшчык
4
1
1
29
29
2.8 k
Студзянка
3
1
1
49
49
2.6 k
Дэвід Кроненберг
1
2
2.7 k
2.6 k
2.6 k
Студзёнка (ручай)
3
1
1
45
45
2.5 k
Жан-П’ер Саваж
3
1
1
2.5 k
2.4 k
2.4 k
Прычт
2
1
1
36
36
2.4 k
Мілаш Александар Базаўскі
3
1
1
480
480
2.4 k
Смалянка
5
1
1
-116
116
2.3 k
Сяргей Ільіч Аўсіевіч
4
1
1
-10 k
10 k
2.3 k
План рахункаў
3
1
1
554
554
2.3 k
Аляксей Генадзевіч Дзюмін
4
1
1
46
46
1.9 k
Вуліца Рыбалкі (Мінск)
5
1
2
19
61
1.8 k
Жорж Мельес
3
1
1
573
573
1.7 k
Віктар Васільевіч Золатаў
8
1
4
1
33
247
1.7 k
Катэгорыя:Афіцэры ордэна Ганаровага легіёна
5
1
2
33
33
1.7 k
Катэгорыя:Камандоры ордэна Ганаровага легіёна
3
1
1
572
572
1.7 k
Уладзімір Васільевіч Усцінаў
4
1
2
33
33
1.7 k
Катэгорыя:Вялікія афіцэры ордэна Ганаровага легіёна
5
1
2
33
33
1.6 k
Катэгорыя:Кавалеры Вялікага крыжа ордэна Ганаровага легіёна
4
1
1
571
571
1.6 k
Уладзімір Аляксандравіч Калакольцаў
2
1
1
11
11
1.4 k
Лоша
3
1
1
51
51
1.4 k
Жан-Віктор Панселе
1
1
1.4 k
1.3 k
1.3 k
Царкоўны стараста