Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
15 May 2017
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
22
3
9
6.9 k
6.9 k
6.8 k
Медаль «За адзнаку ў ахове дзяржаўнай мяжы СССР»
23
2
9
6.9 k
6.8 k
6.8 k
Медаль Нахімава
1
9
37
85
37
Солсберы (значэнні)
25
2
7
13 k
13 k
13 k
Медаль «Партызану Айчыннай вайны»
2
7
2.3 k
2.3 k
3.1 k
Вуліца Ленінскага Камсамола (Салігорск)
24
2
7
7.6 k
7.5 k
7.5 k
Беларуска-малайзійскія адносіны
27
1
6
770
976
7.5 k
Буры мядзведзь
24
2
5
10 k
9.9 k
9.9 k
Федэрацыя Радэзіі і Ньясаленда
16
2
5
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Птушка Зімбабвэ
15
1
5
24 k
24 k
24 k
Радэзійская вайна ў бушы
13
2
5
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Беларуска-мангольскія адносіны
18
2
5
1 k
1 k
1 k
Алек Гінес
15
1
5
7.7 k
7.9 k
7.5 k
Юбілейны медаль «70 гадоў Узброеных Сіл СССР»
13
1
5
6.1 k
6 k
6 k
Жаніцьба Коміна
29
1
5
3.8 k
3.7 k
10 k
Сейшэльскія Астравы
1
5
249
335
815
Рэверс (нумізматыка)
21
1
5
7
61
95 k
Зубр еўрапейскі
19
2
4
11 k
11 k
11 k
Медаль «За баявыя заслугі»
1
4
10 k
10 k
10 k
Медаль «За бездакорную службу» (СССР)
16
2
4
5.9 k
5.8 k
5.8 k
Медаль Ушакова
14
3
4
1.3 k
1.2 k
1.2 k
Альфрэда Стрэснер
12
2
4
4 k
4 k
3.9 k
Беларуска-сірыйскія адносіны
13
1
4
9.5 k
9.3 k
9.3 k
Медаль «За адзнаку ў вайсковай службе»
2
4
138
138
4.7 k
Вомельна
4
2
4
371
419
2.5 k
1918 год у гісторыі беларускага выяўленчага мастацтва
10
1
4
-1
65
7.7 k
Паўднёвая Радэзія
12
3
3
2.1 k
2.1 k
2 k
Кальцэфілы
1
3
6.8 k
6.6 k
6.6 k
Кацярына Сяргееўна Грыгор’ева
18
3
3
-209
233
2.2 k
Ракамітрум
15
2
3
1.3 k
1.3 k
1.3 k
Андрэс Радрыгес
7
1
3
6.4 k
6.7 k
6.2 k
Фрэдэрык Пухула-і-Валес
10
2
3
153
295
153
Катэгорыя:ФК Асіповічы
7
2
3
190
190
190
Катэгорыя:Балоты Асіповіцкага раёна
7
2
3
31
31
4.4 k
Ігуменскі павет
5
2
3
137
253
137
Катэгорыя:ФК Клецк
11
1
3
4.1 k
4 k
4 k
Беларуска-суданскія адносіны
4
2
3
106
140
5 k
1919 год у гісторыі беларускага выяўленчага мастацтва
4
1
3
4.4 k
4.4 k
4.3 k
Viola lutea
7
2
3
87
253
4.8 k
5 сакавіка
4
1
3
293
2.4 k
21 k
Салігорск
6
1
3
552
692
5.5 k
Барсук
11
1
3
31
237
4.4 k
Асіповіцкае вадасховішча
8
1
3
200
240
200
Катэгорыя:Будынкі і збудаванні Віцебскага раёна
10
1
3
58
228
6.6 k
Ігар Вячаслававіч Мельнікаў
5
1
3
6
6
13 k
Фёдар Фёдаравіч Ушакоў
11
2
2
6.2 k
6 k
6 k
Сцяг Радэзіі
2
2
1 k
1012
1012
Маэ
1
2
5.9 k
5.8 k
5.8 k
Перламутраўка палявая
10
1
2
16 k
15 k
15 k
Піпін Герыстальскі
2
2
724
724
724
Праслен
5
1
2
24 k
23 k
40 k
Павел Рыгоравіч Шарамет
6
2
2
5.5 k
5.3 k
5.3 k
Прадаўжальнікі Фрэдэгара
2
2
669
669
669
Альдабра (група астравоў)
2
2
2
1.3 k
1.3 k
1.3 k
Энкарнасьён
12
2
2
261
261
8.7 k
Рэспубліканскі фестываль нацыянальных культур
1
2
1.7 k
1.6 k
1.6 k
Белькавічы (курганны могільнік)
12
2
2
140
142
191
Катэгорыя:Будынкі і збудаванні Пухавіцкага раёна
1
2
1.3 k
1.3 k
5.1 k
Быцень (Пухавіцкі раён)
6
2
2
186
186
3.4 k
Глеб Вячаслававіч Багдановіч
5
2
2
187
187
187
Катэгорыя:Будынкі і збудаванні Любанскага раёна
1
2
1.2 k
1.2 k
5.9 k
Бярэзнікі (Пухавіцкі раён)
6
2
2
152
152
12 k
1921 год у гісторыі беларускага выяўленчага мастацтва
3
2
2
179
179
179
Катэгорыя:Будынкі і збудаванні Клецкага раёна
1
2
1 k
1007
5 k
Бор (Навасёлкаўскі сельсавет)
2
2
2
144
144
6.5 k
1892 год у гісторыі беларускага выяўленчага мастацтва
36
2
2
-147
147
25 k
Конкурс песні Еўрабачанне 2017
10
1
2
1.7 k
1.6 k
1.6 k
Ракамітрум драбнаплодны
1
2
434
434
5.2 k
Борцы
4
1
2
1 k
1019
1019
Ракамітрум разнаклетачны
1
2
345
345
345
Катэгорыя:Вомельна
1
2
234
234
13 k
Ваджэнне і пахаванне стралы
1
2
159
159
2.6 k
Зыслаў (мемарыяльны комплекс)
14
1
2
521
521
521
Рэверс
32
1
2
36
36
18 k
Радэзія
7
1
2
502
502
5.1 k
2017
11
1
2
190
190
190
Катэгорыя:Культура Асіповіцкага раёна
10
1
2
156
156
15 k
Спіс гісторыка-культурных каштоўнасцей Пухавіцкага раёна
7
1
2
328
328
6.7 k
Янка Пачопка
8
1
2
180
180
2.7 k
Павел Сцяпанавіч Крынчык
7
1
2
182
182
182
Катэгорыя:Спорт у Асіповіцкім раёне
12
1
2
-75
113
214
Катэгорыя:Храмы Любанскага раёна
1
2
334
334
5.7 k
Барыс Рагуля
1
2
-1
43
337
Катэгорыя:Рудзенск
8
1
2
217
217
2.9 k
Мікалай Мікалаевіч Багародскі
12
1
2
114
114
3.7 k
Міхась Скрыпка
9
1
2
23
27
153
Катэгорыя:Спорт у Любанскім раёне
7
1
2
182
182
3.6 k
Дамінік Аніська
6
1
2
64
104
1.7 k
Аверс
8
1
2
-22
26
7.1 k
Юбілейны медаль «60 гадоў Узброеных Сіл СССР»
5
1
2
46
200
5.3 k
Адам Плуг
5
1
2
192
192
6.1 k
Мікола Лобан
4
1
2
-35
43
36 k
Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2017
7
1
2
107
107
2 k
Аляксандр Іванавіч Багданчук
4
1
2
156
156
5.2 k
Навум Кіслік
14
1
2
0
422
191
Катэгорыя:Славутасці Любанскага раёна
6
1
2
-89
89
2.5 k
Стары Улас
5
1
2
103
103
3.3 k
Лявон Белы
5
1
2
62
62
4.8 k
Змітро Віталін
5
1
2
25
25
4 k
Зыслаў востраў
8
1
2
0
132
7.8 k
Дудуткі
1
1
1.7 k
1.7 k
1.7 k
X Рэспубліканскі фестываль нацыянальных культур
1
1
1.4 k
1.4 k
4.1 k
Смердзія
1
1
1.3 k
1.3 k
4 k
Слотца
1
1
1.3 k
1.3 k
1.3 k
Амяльнянская воласць
1
1
1.2 k
1.2 k
12 k
Мар’ян Пецюкевіч
1
1
-1 k
1 k
2.4 k
XI Рэспубліканскі фестываль нацыянальных культур
1
1
847
847
23 k
Зборная Беларусі па футболе U-21
1
1
791
791
4.9 k
Будзёнаўка (Пухавіцкі раён)
9
1
1
1.9 k
1.8 k
42 k
Іосіф Вісарыёнавіч Сталін
1
1
381
381
3.6 k
Летнікі
5
1
1
918
918
24 k
Міхась Ігнатавіч Кукабака
1
1
310
310
310
Катэгорыя:Рэлігія ў Магілёўскай вобласці паводле раёнаў
1
1
294
294
294
Катэгорыя:Музеі Любанскага раёна
1
1
221
221
3.4 k
Чапліцы (вёска)
1
1
216
216
3.4 k
Едначы
1
1
207
207
207
Катэгорыя:Рэлігія ў Клецкім раёне
1
1
204
204
204
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Слонімскім павеце (Расійская імперыя)
1
1
197
197
2.9 k
Аляксандр Аляксеевіч Авечкін
1
1
196
196
4.1 k
Гірбінята
1
1
175
175
3.9 k
Шчакоцк
1
1
167
167
3.4 k
Востраў (Рагачоўскі раён)
1
1
167
167
11 k
Эманюэль Макрон
1
1
165
165
165
Катэгорыя:Гісторыя Любанскага раёна
1
1
158
158
158
Катэгорыя:Спорт у Клецкім раёне
1
1
155
155
1.8 k
Ясень (балота)
9
1
1
552
552
3.9 k
Хамяк звычайны
1
1
150
150
3.4 k
Малінаўка (Залескі сельсавет)
1
1
147
147
3.8 k
Месціна
1
1
124
124
4.1 k
Парэчча (Слонімскі раён)
1
1
119
119
7.8 k
Сялец (Бярозаўскі раён)
5
1
1
552
552
3.3 k
Гарнастай
1
1
100
100
9.2 k
Вілія
1
1
99
99
3.8 k
Бярозаўка (Пухавіцкі раён)
1
1
90
90
8 k
Валеўка
19
1
1
289
289
7 k
Міхась Зарэцкі
1
1
73
73
73
Бібліятэка імя Урублеўскіх, Вільнюс
1
1
68
68
3.8 k
Гарынь (станцыя)
1
1
61
61
61
Racomitrium heterostichoides
1
1
59
59
59
Вайна ў Паўднёвай Радэзіі
1
1
55
55
2.9 k
Кастусь Мардар’евіч Гадыцкі-Цвірка
11
1
1
389
389
389
Катэгорыя:Культавыя збудаванні Любанскага раёна
1
1
49
49
49
Піпін II Герыстальскі
1
1
46
46
46
Ф. А. Рэнэ
1
1
41
41
41
В. Шутовіч
1
1
38
38
5.8 k
Старобін
1
1
39
39
3.7 k
Рось (станцыя)
1
1
39
39
39
Вёска Чапліцы, Слуцкі раён
1
1
35
35
35
Дынастыя Цын
1
1
30
30
4.2 k
Друць (станцыя)
1
1
22
22
11 k
Азярное (археалагічныя помнікі)