be.wikipedia.org
2006200720082009201020112012201320142015201620172018
JanuaryFebruaryMarchAprilMayJuneJulyAugustSeptemberOctoberNovemberDecember
123456789101112131415161718192021222324252627282930

Most active pages
6 April 2018

ViewsUsersEditsRevertsDiffVolumeSizeTitle
161164 k62 k63 kГрафен
102425 k24 k24 kВіктар Міхайлавіч Наскалаў
301513324 k24 kКаталіцтва
111619 k19 k22 kАдкрыты чэмпіянат Кітая па снукеры 2018
2611415 k16 k21 kКасцёл Святога Вацлава (Ваўкавыск)
62214 k14 k14 kАўгусцін Меерберг
131712 k12 k16 kКасцёл Найсвяцейшай Тройцы (Рось)
2310 k10 k10 kП’янае кіраванне
411-10 k10 k2.3 kПлан рахункаў
151108.4 k8.3 k21 kТрынідад і Табага
4148.5 k8.3 k10 kКасцёл Святога Міхаіла Арханёла (Поразава)
5117.2 k7 k7 kВіталь Аляксандравіч Дрожжа
16257 k6.9 k6.8 kБухгалтарскі ўлік
4116.6 k6.5 k6.5 kЧэмпіянат свету па снукеры 2018
213145.7 k5.8 k5.5 kЗамкавая вуліца (Ліда)
684144.1 k4.8 k4 kКіроўца
234.8 k4.7 k4.7 kКазначэй
11124.6 k4.5 k4.5 kКлір
16144.4 k4.3 k4.3 kЦаркоўны служка
34294.1 k4 k4 kБухгалтар
14113.8 k3.7 k8.4 kПратасаўшчына (Пухавіцкі раён)
3333.6 k3.5 k3.5 kПаўкае
2333.5 k3.5 k3.5 kПапляўшыс
5333.5 k3.5 k3.4 kСіманішкіс II
4333.5 k3.5 k3.4 kГавейкенай
2333.4 k3.4 k3.3 kПажэймяніс
3333.3 k3.3 k3.3 kПажыездрыс
2333.3 k3.3 k3.2 kМаргавоне (Ігналінскі раён)
1082141.2 k3.1 k13 kБеларусы ЗША
3113.1 k3 k4.2 kТымь
4112.9 k2.9 k2.9 kПсаломшчык
122.7 k2.6 k2.6 kСтудзёнка (ручай)
3112.5 k2.4 k2.4 kПрычт
4122.4 k2.4 k5.7 kПервы Май (Пухавіцкі раён)
511-2.2 k2.1 k28 kФК Славія Мазыр
8112 k2 k5.1 kПлітніца (Пухавіцкі раён)
3111.7 k1.7 k5.2 kМакараўскае
3013-1.5 k1.6 k212Катэгорыя:Кавалеры ордэна Ганаровага легіёна
111.4 k1.3 k1.3 kЦаркоўны стараста
211121.3 k1.3 k28 kЛаос
311-1.3 k1.2 k17 kФК Нафтан
6111.2 k1.1 k1.1 kВуліца Нахімава (Мінск)
8121.2 k1.1 k1.1 kСмалянка (значэнні)
8121.1 k1.1 k1.1 kІпадыякан
611-1.1 k1.1 k21 kФК Орша
2111.1 k1 k3.4 kПокатка
511913913913Катэгорыя:Узнагароджаныя ордэнам Ганаровага легіёна
2119029025 kЛашанскае
4128858853.7 kЛукавая
511817817817Правілы дарожнага руху
3117707703.8 kМалая Ельня
117317319.6 kМікіта Ігаравіч Рочаў
912684692684Клірас
126786787.4 kКірыл Уладзіміравіч Кедук
411-66666620 kФК Энергетык-БДУ
116516519.6 kАляксандр Ігаравіч Кучараў
3115735731.7 kВіктар Васільевіч Золатаў
3115725721.7 kУладзімір Васільевіч Усцінаў
4115715711.6 kУладзімір Аляксандравіч Калакольцаў
71249856610 kДарожна-транспартнае здарэнне
511-55955913 kФК Чысць
3115555556.9 kСяргей Мікалаевіч Мельнік
3115545542.3 kАляксей Генадзевіч Дзюмін
2115545549.2 kМіхаіл Яфімавіч Фрадкоў
4115535538.5 kМікалай Платонавіч Патрушаў
511-54554513 kФК Хімік Светлагорск
2115395396.7 kАзам Талбіевіч Раджабаў
411533533533Любіца (значэнні)
3115315316.4 kІлья Уладзіміравіч Трачынскі
3114804802.4 kСмалянка
2114464464.2 kЛюбіца (ручай)
311442442442Катэгорыя:Культавыя збудаванні Старадарожскага раёна
1013105427105Катэгорыя:Кавалеры ордэна Меджыдые
71141441411 kФК ЮАС Жыткавічы
511-37537513 kФК Лакаматыў Гомель
2113583586.4 kМікіта Юр’евіч Шугункоў
2123473473.1 kСтудзёнка
91134034027 kДар’я Уладзіміраўна Домрачава
211303303303Катэгорыя:Кампазітары Асманскай імперыі
1129829814 kАляксей Вячаслававіч Сучкоў
811258258258Катэгорыя:Кавалеры ордэнаў Асманскай імперыі
814332471.7 kКатэгорыя:Афіцэры ордэна Ганаровага легіёна
141223623612 kВалянцін Паўлавіч Таўлай
211235235235Катэгорыя:Рэлігія ў Старадарожскім раёне
211-2012013 kСмалянка (Калінкавіцкі раён)
511186186385Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Уздзенскага раёна
311186186389Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Мядзельскага раёна
211186186401Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Маладзечанскага раёна
211186186389Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Дзяржынскага раёна
311184184184Катэгорыя:Касцёлы Капыльскага раёна
11175175175Катэгорыя:Дырыжоры Асманскай імперыі
11175175175Катэгорыя:Піяністы Асманскай імперыі
611172172387Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Старадарожскага раёна
311172172367Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Любанскага раёна
311172172375Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Салігорскага раёна
211172172359Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Клецкага раёна
211172172371Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Капыльскага раёна
11-1651659.6 kАляксей Віктаравіч Мартынец
813112164112Катэгорыя:Кавалеры ордэнаў Саксен-Веймар-Айзенаха
311162162162Катэгорыя:Колішнія праваслаўныя храмы Капыльскага раёна
211160160160Катэгорыя:Дырыжоры Арменіі
11-1561567.3 kАляксандр Віктаравіч Янчанка
211156156156Катэгорыя:Кавалеры камандорскага крыжа з зоркай ордэна Франца Іосіфа
713-14714711 kЛіквідацыя Холмскай уніяцкай епархіі
41114714722 kГватэмала
511-14514518 kФК Смаргонь
2111441445.2 kЛюбіца
311143143143Катэгорыя:Колішнія касцёлы Капыльскага раёна
5111421421.2 kМелкае
211127127127Катэгорыя:Кавалеры ордэна Сельскагаспадарчых заслуг
711121121121Катэгорыя:Кавалеры ордэна Крыжа Свабоды
311-12012017 kФК Граніт Мікашэвічы
312119119119Катэгорыя:Узнагароджаныя ордэнам Сельскагаспадарчых заслуг
512118118118Катэгорыя:Афіцэры французскага ордэна Сельскагаспадарчых заслуг
211117117117Катэгорыя:Узнагароджаныя Ордэнам Белага сокала
511-1161162.3 kСяргей Ільіч Аўсіевіч
622115115115Катэгорыя:Памерлі ў Ізміры
11115115115Славутасці Ліды
612-110110197Катэгорыя:Кавалеры ордэнаў ГДР
4111091092.9 kВелазаводская вуліца (Мінск)
71110610611 kЛідскі замак
4128010280Катэгорыя:Кавалеры ордэна Крыжа Свабоды 2 класа
41110210220 kБеліз
61292965.6 kКайса Мякярайнен
411-969691Катэгорыя:Кавалеры ордэна Чырвонага арла
101195954 kМіністэрства лясной гаспадаркі Рэспублікі Беларусь
3119595259Катэгорыя:Колішнія праваслаўныя храмы Уздзенскага раёна
611-9393226Катэгорыя:Храмы Старадарожскага раёна
21191915.2 kЖазеф Мары Анры Альфрэд Пер’е-дэ-ла-Баці
411888888Катэгорыя:Кавалеры ордэна Меджыдые 4 ступені
311888888Катэгорыя:Кавалеры ордэна Меджыдые 3 ступені
1914348634Рыма-каталіцтва
51183838.5 kМіхаіл Міхайлавіч Амельяновіч
311808080Катэгорыя:Кавалеры ордэна Крыжа Свабоды 1 класа
12787816 kЛеніна (Слуцкі раён)
211777777Катэгорыя:Кавалеры ордэна Льва і Сонца 4 ступені
211757575Катэгорыя:Кавалеры Данцыгскага крыжа 2-га класа
442307462 kБеларускі лацінскі алфавіт
21174748.3 kКасцёл Святога апостала Андрэя і кляштар трынітарыяў
11727272Катэгорыя:Чэмпіянат свету па снукеры 2018
101172725.1 kЭрнст Ліндэр
1111676779 kТыгран Геворгавіч Чухаджан
211-66662.9 kІван Эіке
31165656.2 kШчара
211656565Катэгорыя:Кавалеры ордэна Данеброг
31164645.1 kЛідскі гісторыка-мастацкі музей
51219611.8 kЖорж Мельес
121257577.4 kКасцёл зняцця з крыжа Збавіцеля (Грозава)
21157575.9 kРыгор Рыгоравіч Арлоў
1156565.7 kБеседзь
Graphique des modifications 6 April 2018
Graphique des utilisateurs 6 April 2018
Graphique des espaces de noms 6 April 2018