Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
11 March 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
15
1
2
26 k
25 k
31 k
Анатоль Аляксандравіч Сабчак
5
1
1
16 k
16 k
16 k
Прэмія еўрапейскай кінаакадэміі за прыжыццёвыя дасягненні
28
3
3
10 k
10 k
10 k
Суперкубак Беларусі па футболе 2018
13
2
4
9.4 k
10 k
9.2 k
Сідаравіцкі сельсавет (Магілёўскі раён)
7
1
4
8 k
7.8 k
10 k
Адкрыты чэмпіянат Гібралтара па снукеры
16
1
2
7.6 k
7.4 k
10 k
Свята-Духаўская царква (Рэчкі)
9
1
9
6.6 k
6.5 k
101 k
Сусветны снукерны рэйтынг у сезоне 2017/2018
14
1
3
5.7 k
5.6 k
5.6 k
Лузія (выкапнёвы чалавек)
87
2
60
5.1 k
5 k
8.9 k
Генадзь Станіслававіч Алейнікаў
5
2
2
4.9 k
5 k
4.8 k
Гаэль Манфіс
6
1
1
4.8 k
4.7 k
4.7 k
Ашмянка (прыток Кроманкі)
8
1
1
4.3 k
4.2 k
5.6 k
Герб Жодзіна
9
2
2
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Мар’іна Горка (вадасховішча)
10
1
3
4.1 k
4 k
4 k
Пётр Рудкоўскі
3
1
3
4.1 k
4 k
4 k
Лоша (прыток Ашмянкі)
18
1
5
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Міхаіл Пятровіч Старыцкі
8
1
3
3.5 k
3.4 k
73 k
Снукерны сезон 2017/2018
2
1
1
3 k
3 k
4.2 k
Марамбіджы
3
1
1
2.9 k
2.9 k
3.7 k
Гартань
10
1
6
2.9 k
2.9 k
2.9 k
Граздоўнік
20
1
4
2.9 k
2.8 k
24 k
Янка Лучына
4
1
1
2.8 k
2.7 k
2.7 k
Players Championship 2018 (снукер)
4
1
3
2.7 k
2.6 k
2.6 k
Заволінка
2
1
2
2.6 k
2.5 k
2.5 k
Гайголка
2
1
2
2.5 k
2.4 k
2.4 k
Паўпе
1
10
-1.5 k
2.4 k
47 k
Марцін Гоўлд
2
1
2
2.4 k
2.4 k
2.4 k
Забалаць (рака)
3
1
2
2.4 k
2.3 k
2.3 k
Куна
7
1
1
2.3 k
2.3 k
2.3 k
Румынскі Мастэрс 2018 (снукер)
4
1
1
2.3 k
2.2 k
5.8 k
Вярхіта
6
1
3
2.2 k
2.1 k
5.3 k
Ёдкі (Лідскі раён)
2
1
2
2.2 k
2.1 k
2.1 k
Упель
8
1
4
2.1 k
2.1 k
223 k
Спіс фіналаў рэйтынгавых турніраў па снукеры
11
1
4
2.1 k
2 k
2 k
Касцёл Найсвяцейшага Сэрца Ісуса (Канвелішкі)
1
3
2 k
1.9 k
1.9 k
Ячменеваласнец
15
1
4
1.7 k
1.6 k
22 k
Зміцер Жылуновіч
2
1
1
1.5 k
1.4 k
5.3 k
Дзітрыкі (Ганчарскі сельсавет)
7
1
2
1.4 k
1.4 k
10 k
Цаа Юйпэн
1
9
1.4 k
1.4 k
56 k
Міхал Анемпадыстаў
4
1
1
1.4 k
1.4 k
9 k
Дзітрыкі (Тарноўскі сельсавет)
3
1
1
1.4 k
1.3 k
4.5 k
Бабічы (аграгарадок, Рэчыцкі раён)
1
1
1.4 k
1.3 k
4.9 k
Бабічы (Клецкі раён)
6
1
1
1.3 k
1.3 k
4.4 k
Бабічы (Узрэцкі сельсавет)
2
1
1
1.2 k
1.2 k
4.3 k
Бабовічы
9
1
4
1.1 k
1.1 k
21 k
Раян Дэй
4
1
2
945
991
8.7 k
Музей-сядзіба Францішка Багушэвіча «Кушляны»
2
1
1
971
971
9.3 k
Іван Мікалаевіч Садоўнічы
12
1
2
-952
952
4.4 k
Іван Якаўлевіч Парфёненка
2
1
1
925
925
2.5 k
Васіль Дзянісавіч Старычонак
1
1
655
655
5.9 k
Выбух і пажар на заводзе «Пінскдрэў-ДСП»
11
1
1
646
646
7.3 k
Сірыйска-Ліванская аперацыя
4
1
2
468
616
3.7 k
Афанасьеўскае возера
1
1
580
580
6.8 k
Аляксандр Мікалаевіч Логінаў
1
1
572
572
11 k
Руслан Віктаравіч Івашка
2
1
1
563
563
10 k
Петразаводск
4
1
1
558
558
70 k
Максімальны брэйк (снукер)
1
1
553
553
8.9 k
Яўген Генадзевіч Калінін
10
1
1
534
534
25 k
Дар’я Уладзіміраўна Домрачава
6
1
1
514
514
1.7 k
Янік Аньель
3
1
1
480
480
12 k
Олтуш
6
1
1
478
478
8.9 k
Суперкубак Беларусі па футболе
1
1
471
471
4.1 k
Шэкі (Дубровенскі раён)
4
1
1
401
401
3.5 k
Кроманка
1
1
387
387
7.5 k
Камо Аганесян
15
2
4
335
335
12 k
Падгор’еўскі сельсавет
6
1
1
309
309
13 k
Бейсбол
3
1
1
302
302
2.2 k
Забалаць
2
1
2
301
301
10 k
Яўген Уладзіміравіч Лебедзеў
7
1
3
293
295
3.9 k
Касцёл Нараджэння Найсвяцейшай Дзевы Марыі (Гомель)
6
1
2
293
293
3.8 k
Яніс Каргас
1
1
271
271
271
Катэгорыя:2018 год у Мінску
5
1
2
267
267
6.3 k
Жэлька Філіпавіч
4
1
2
263
263
5.8 k
Сандра Гатал
1
1
259
259
7.4 k
Павел Сяргеевіч Паўлючэнка
1
1
254
254
254
Катэгорыя:Канвелішкі
4
1
1
253
253
1.1 k
Уладзімір Васільевіч Усцінаў
2
1
1
243
243
243
Катэгорыя:Генеральныя пракуроры Расійскай Федэрацыі
6
1
1
241
241
12 k
Магдэбургскае права
3
1
1
233
233
9.7 k
Канстанцін Барысавіч Езавітаў
1
1
231
231
9 k
Андрэй Іванавіч Залескі
1
1
231
231
9.9 k
Алег Уладзіміравіч Вераціла
1
1
231
231
6.6 k
Павел Іванавіч Сядзько
1
1
231
231
12 k
Максім Юр’евіч Вітус
1
1
231
231
6.2 k
Дзмітрый Аляксандравіч Барысаў
1
1
231
231
8.7 k
Кірыл Аляксандравіч Прамудраў
1
1
231
231
15 k
Арцём Уладзіміравіч Мілеўскі
1
1
231
231
9 k
Аляксей Дзмітрыевіч Лягчылін
1
1
231
231
12 k
Раман Мікалаевіч Васілюк
3
1
1
231
231
5.1 k
Чыдзі Асучукву
2
1
1
231
231
5.9 k
Джаэл Фамее
2
1
1
231
231
7.4 k
Андрэй Уладзіміравіч Лебедзеў (футбаліст)
2
1
1
231
231
13 k
Аляксей Віктаравіч Гаўрыловіч
2
1
1
231
231
14 k
Павел Алегавіч Савіцкі
6
1
2
-220
220
4.2 k
Ыныкчан
3
1
1
202
202
21 k
ФК Іслач
4
2
2
196
196
30 k
ФК Дынама Брэст
3
1
1
191
191
1.1 k
Уладзімір Аляксандравіч Калакольцаў
6
1
2
-189
189
4 k
Янка Купала (Пухавіцкі раён)
7
1
1
188
188
3.3 k
Адкрыты чэмпіянат Гібралтара па снукеры 2018
2
1
1
188
188
188
Катэгорыя:Міністры ўнутраных спраў Расійскай Федэрацыі
6
1
1
169
169
1 k
Юрый Якаўлевіч Чайка
3
1
1
169
169
169
Катэгорыя:Міністры ўнутраных спраў Румыніі
4
1
1
166
166
5.1 k
Кушляны
2
1
1
166
166
336
Катэгорыя:Бітвы і аперацыі Другой сусветнай вайны
5
1
1
-161
161
2.5 k
Юхан Аўгуст Брынель
2
1
1
158
158
158
Катэгорыя:Міністры юстыцыі Расійскай Федэрацыі
3
1
1
154
154
154
Катэгорыя:Нарадзіліся ў жудзецы Тэлеарман
2
1
1
154
154
154
Катэгорыя:Постаці лена Сёдэрманланд
3
1
2
-153
153
3.9 k
Сяргей Дзям’янавіч Роман
2
1
1
152
152
152
Катэгорыя:2018 год паводле гарадоў
30
2
5
4
30
150
77 k
Анатоль Анатолевіч Шарый
2
1
1
150
150
150
Катэгорыя:Постаці лена Вестманланд
5
3
6
-95
149
48 k
Суб’екты Расійскай Федэрацыі
2
1
1
149
149
149
Катэгорыя:Постаці Вестэрнорланда
2
1
1
149
149
149
Катэгорыя:Старшыні Палаты дэпутатаў Румыніі
14
1
3
-147
147
17 k
Масфільм
6
1
3
121
147
3.6 k
Чыжоўскія могілкі
3
1
1
142
142
142
Катэгорыя:Нарадзіліся ў лене Нарботэн
2
1
1
142
142
142
Катэгорыя:Постаці лена Стакгольм
2
1
1
142
142
142
Катэгорыя:Нарадзіліся ў лене Блекінгэ
2
1
1
141
141
141
Катэгорыя:Постаці жудзеца Тэлеарман
6
1
1
140
140
140
Катэгорыя:Былыя населеныя пункты
5
1
1
138
138
138
Катэгорыя:Нарадзіліся ў лене Даларна
3
1
1
138
138
138
Катэгорыя:Постаці лена Блекінгэ
3
1
1
138
138
138
Катэгорыя:Постаці лена Нарботэн
3
1
1
138
138
138
Катэгорыя:Постаці лена Ёнчэпінг
2
1
1
138
138
138
Катэгорыя:Постаці лена Вермланд
8
1
2
128
136
11 k
Міхаіл Арцёмавіч Бухтуеў
2
1
1
134
134
134
Катэгорыя:Постаці лена Даларна
2
1
1
134
134
134
Катэгорыя:Раёны Карэліі
2
1
1
133
133
133
Катэгорыя:Постаці Крунуберга
12
1
2
131
131
7.2 k
2018
2
1
1
131
131
131
Катэгорыя:Міністры юстыцыі Расіі
6
1
1
130
130
130
Катэгорыя:Памерлі ў лене Даларна
4
1
1
130
130
130
Катэгорыя:Постаці лена Эрэбру
2
1
1
130
130
130
Катэгорыя:Постаці лена Халанд
2
1
1
130
130
130
Катэгорыя:Постаці лена Упсала
6
1
3
128
128
3.6 k
Ашмянка
2
1
1
126
126
126
Катэгорыя:Постаці лена Сконэ
7
1
1
-124
124
8.2 k
Уладзімір Яўгенавіч Калупаеў
2
1
1
-121
121
10 k
Мінскі гарадскі Савет дэпутатаў
1
1
119
119
3.2 k
Чэхі (Гервяцкі сельсавет)
2
1
1
118
118
118
Катэгорыя:Тэлеарман
14
2
4
101
113
7.4 k
Канвелішкі
3
1
2
-113
113
1.3 k
Б’ёрн Крысціян Ульвэус
6
1
1
109
109
109
Касцёл Нараджэння Найсвяцейшай Дзевы Марыі, Гомель
6
1
1
109
109
498
Эрнэсту Гейзель
2
1
1
109
109
109
Катэгорыя:Гагаузія
2
1
1
108
108
4.4 k
Барыс Вячаслававіч Грызлоў
3
1
2
106
106
2.8 k
Аўран лекавы