be.wikipedia.org
2006200720082009201020112012201320142015201620172018
JanuaryFebruaryMarchAprilMayJuneJulyAugustSeptemberOctoberNovemberDecember
123456789101112131415161718192021222324252627282930

Most active pages
6 April 2018

ViewsUsersEditsRevertsDiffVolumeSizeTitle
161164 k62 k63 kГрафен
102425 k24 k24 kВіктар Міхайлавіч Наскалаў
111619 k19 k22 kАдкрыты чэмпіянат Кітая па снукеры 2018
2611415 k16 k21 kКасцёл Святога Вацлава (Ваўкавыск)
62214 k14 k14 kАўгусцін Меерберг
131712 k12 k16 kКасцёл Найсвяцейшай Тройцы (Рось)
2310 k10 k10 kП’янае кіраванне
411-10 k10 k2.3 kПлан рахункаў
4148.5 k8.3 k10 kКасцёл Святога Міхаіла Арханёла (Поразава)
151108.4 k8.3 k21 kТрынідад і Табага
5117.2 k7 k7 kВіталь Аляксандравіч Дрожжа
16257 k6.9 k6.8 kБухгалтарскі ўлік
4116.6 k6.5 k6.5 kЧэмпіянат свету па снукеры 2018
213145.7 k5.8 k5.5 kЗамкавая вуліца (Ліда)
234.8 k4.7 k4.7 kКазначэй
11124.6 k4.5 k4.5 kКлір
16144.4 k4.3 k4.3 kЦаркоўны служка
34294.1 k4 k4 kБухгалтар
684144.1 k4.8 k4 kКіроўца
14113.8 k3.7 k8.4 kПратасаўшчына (Пухавіцкі раён)
3333.6 k3.5 k3.5 kПаўкае
2333.5 k3.5 k3.5 kПапляўшыс
5333.5 k3.5 k3.4 kСіманішкіс II
4333.5 k3.5 k3.4 kГавейкенай
2333.4 k3.4 k3.3 kПажэймяніс
3333.3 k3.3 k3.3 kПажыездрыс
2333.3 k3.3 k3.2 kМаргавоне (Ігналінскі раён)
3113.1 k3 k4.2 kТымь
4112.9 k2.9 k2.9 kПсаломшчык
122.7 k2.6 k2.6 kСтудзёнка (ручай)
3112.5 k2.4 k2.4 kПрычт
4122.4 k2.4 k5.7 kПервы Май (Пухавіцкі раён)
511-2.2 k2.1 k28 kФК Славія Мазыр
8112 k2 k5.1 kПлітніца (Пухавіцкі раён)
3111.7 k1.7 k5.2 kМакараўскае
3013-1.5 k1.6 k212Катэгорыя:Кавалеры ордэна Ганаровага легіёна
111.4 k1.3 k1.3 kЦаркоўны стараста
211121.3 k1.3 k28 kЛаос
311-1.3 k1.2 k17 kФК Нафтан
1082141.2 k3.1 k13 kБеларусы ЗША
6111.2 k1.1 k1.1 kВуліца Нахімава (Мінск)
8121.2 k1.1 k1.1 kСмалянка (значэнні)
611-1.1 k1.1 k21 kФК Орша
8121.1 k1.1 k1.1 kІпадыякан
2111.1 k1 k3.4 kПокатка
511913913913Катэгорыя:Узнагароджаныя ордэнам Ганаровага легіёна
2119029025 kЛашанскае
4128858853.7 kЛукавая
511817817817Правілы дарожнага руху
3117707703.8 kМалая Ельня
117317319.6 kМікіта Ігаравіч Рочаў
912684692684Клірас
3126786787.4 kКірыл Кедук
411-66666620 kФК Энергетык-БДУ
116516519.6 kАляксандр Ігаравіч Кучараў
3115735731.7 kВіктар Васільевіч Золатаў
3115725721.7 kУладзімір Васільевіч Усцінаў
4115715711.6 kУладзімір Аляксандравіч Калакольцаў
511-55955913 kФК Чысць
3115555556.9 kСяргей Мікалаевіч Мельнік
3115545542.3 kАляксей Генадзевіч Дзюмін
2115545549.2 kМіхаіл Яфімавіч Фрадкоў
4115535538.5 kМікалай Платонавіч Патрушаў
511-54554513 kФК Хімік Светлагорск
2115395396.7 kАзам Талбіевіч Раджабаў
411533533533Любіца (значэнні)
3115315316.4 kІлья Уладзіміравіч Трачынскі
71249856610 kДарожна-транспартнае здарэнне
3114804802.4 kСмалянка
2114464464.2 kЛюбіца (ручай)
311442442442Катэгорыя:Культавыя збудаванні Старадарожскага раёна
71141441411 kФК ЮАС Жыткавічы
511-37537513 kФК Лакаматыў Гомель
2113583586.4 kМікіта Юр’евіч Шугункоў
2123473473.1 kСтудзёнка
91134034027 kДар’я Уладзіміраўна Домрачава
211303303303Катэгорыя:Кампазітары Асманскай імперыі
1129829814 kАляксей Вячаслававіч Сучкоў
811258258258Катэгорыя:Кавалеры ордэнаў Асманскай імперыі
141223623612 kВалянцін Паўлавіч Таўлай
211235235235Катэгорыя:Рэлігія ў Старадарожскім раёне
211-2012013 kСмалянка (Калінкавіцкі раён)
511186186385Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Уздзенскага раёна
311186186389Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Мядзельскага раёна
211186186389Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Дзяржынскага раёна
211186186401Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Маладзечанскага раёна
311184184184Катэгорыя:Касцёлы Капыльскага раёна
11175175175Катэгорыя:Піяністы Асманскай імперыі
11175175175Катэгорыя:Дырыжоры Асманскай імперыі
611172172387Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Старадарожскага раёна
311172172367Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Любанскага раёна
311172172375Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Салігорскага раёна
211172172359Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Клецкага раёна
211172172371Катэгорыя:Праваслаўныя храмы Капыльскага раёна
11-1651659.6 kАляксей Віктаравіч Мартынец
311162162162Катэгорыя:Колішнія праваслаўныя храмы Капыльскага раёна
211160160160Катэгорыя:Дырыжоры Арменіі
11-1561567.3 kАляксандр Віктаравіч Янчанка
211156156156Катэгорыя:Кавалеры камандорскага крыжа з зоркай ордэна Франца Іосіфа
713-14714711 kЛіквідацыя Холмскай уніяцкай епархіі
41114714722 kГватэмала
511-14514518 kФК Смаргонь
2111441445.2 kЛюбіца
311143143143Катэгорыя:Колішнія касцёлы Капыльскага раёна
5111421421.2 kМелкае
301513324 k24 kКаталіцтва
211127127127Катэгорыя:Кавалеры ордэна Сельскагаспадарчых заслуг
711121121121Катэгорыя:Кавалеры ордэна Крыжа Свабоды
311-12012017 kФК Граніт Мікашэвічы
312119119119Катэгорыя:Узнагароджаныя ордэнам Сельскагаспадарчых заслуг
512118118118Катэгорыя:Афіцэры французскага ордэна Сельскагаспадарчых заслуг
211117117117Катэгорыя:Узнагароджаныя Ордэнам Белага сокала
511-1161162.3 kСяргей Ільіч Аўсіевіч
622115115115Катэгорыя:Памерлі ў Ізміры
11115115115Славутасці Ліды
813112164112Катэгорыя:Кавалеры ордэнаў Саксен-Веймар-Айзенаха
612-110110197Катэгорыя:Кавалеры ордэнаў ГДР
4111091092.9 kВелазаводская вуліца (Мінск)
71110610611 kЛідскі замак
1013105427105Катэгорыя:Кавалеры ордэна Меджыдые
41110210220 kБеліз
411-969691Катэгорыя:Кавалеры ордэна Чырвонага арла
101195954 kМіністэрства лясной гаспадаркі Рэспублікі Беларусь
3119595259Катэгорыя:Колішнія праваслаўныя храмы Уздзенскага раёна
611-9393226Катэгорыя:Храмы Старадарожскага раёна
61292965.6 kКайса Мякярайнен
21191915.2 kЖазеф Мары Анры Альфрэд Пер’е-дэ-ла-Баці
411888888Катэгорыя:Кавалеры ордэна Меджыдые 4 ступені
311888888Катэгорыя:Кавалеры ордэна Меджыдые 3 ступені
51183838.5 kМіхаіл Міхайлавіч Амельяновіч
4128010280Катэгорыя:Кавалеры ордэна Крыжа Свабоды 2 класа
311808080Катэгорыя:Кавалеры ордэна Крыжа Свабоды 1 класа
12787816 kЛеніна (Слуцкі раён)
211777777Катэгорыя:Кавалеры ордэна Льва і Сонца 4 ступені
211757575Катэгорыя:Кавалеры Данцыгскага крыжа 2-га класа
21174748.3 kКасцёл Святога апостала Андрэя і кляштар трынітарыяў
11727272Катэгорыя:Чэмпіянат свету па снукеры 2018
101172725.1 kЭрнст Ліндэр
1111676779 kТыгран Геворгавіч Чухаджан
211-66662.9 kІван Эіке
31165656.2 kШчара
211656565Катэгорыя:Кавалеры ордэна Данеброг
31164645.1 kЛідскі гісторыка-мастацкі музей
121257577.4 kКасцёл зняцця з крыжа Збавіцеля (Грозава)
21157575.9 kРыгор Рыгоравіч Арлоў
1156565.7 kБеседзь
2811545454Вуліца Замкавая (Ліда)
311-53534.4 kАнры Рабер
311525212 kДаніэль Альбрыхскі
21152523.5 kАльберт Эдэльфельт
Graphique des modifications 6 April 2018
Graphique des utilisateurs 6 April 2018
Graphique des espaces de noms 6 April 2018