Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
10 January 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
11
1
3
23 k
23 k
23 k
Каралеўства Германія
6
1
1
14 k
13 k
13 k
Майсенская марка
1
1
11 k
11 k
11 k
Рэзервовы фронт
15
1
3
8.6 k
8.4 k
8.4 k
Бітва пры Прэсбургу
27
1
4
7.7 k
7.5 k
7.5 k
Уладзімір Ільіч Савіч
12
1
3
6.6 k
6.4 k
6.4 k
Усходняя марка
4
1
1
5.6 k
5.4 k
5.4 k
Рэйхсгау
9
1
1
4.4 k
4.3 k
4.3 k
Бітва на рацэ Лех
6
1
2
3.7 k
3.7 k
3.7 k
Вобласць цывільнага кіравання
3
1
1
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Буландынскі раён
6
1
3
3.5 k
3.5 k
3.5 k
Краснасельскае (Акмолінская вобласць)
6
1
4
3.5 k
3.5 k
3.4 k
Сяло імя Балуана Шалака
5
1
4
3.5 k
3.5 k
3.4 k
Партызанка (сяло)
10
1
4
3.5 k
3.5 k
3.4 k
Астрагорскае (Акмолінская вобласць)
5
1
3
3.5 k
3.5 k
3.4 k
Дабравольнае (Акмолінская вобласць)
4
1
3
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Новабрацкае (Акмолінская вобласць)
11
1
4
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Вараб’ёўка (Акмолінская вобласць)
10
1
4
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Ерусланаўка (Акмолінская вобласць)
5
1
4
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Капітонаўка (Акмолінская вобласць)
5
1
3
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Вазнясенка (Акмолінская вобласць)
5
1
4
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Артакшыл (Акмолінская вобласць)
6
1
4
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Шубарагаш (Акмолінская вобласць)
4
1
4
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Сувораўка (Акмолінская вобласць)
4
1
3
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Жураўлёўка (Акмолінская вобласць)
2
1
3
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Атраднае (Буландынскі раён)
4
1
3
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Яраслаўка (Буландынскі раён)
7
1
3
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Гардзееўка (Акмолінская вобласць)
4
1
3
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Навакіеўка (Акмолінская вобласць)
4
1
3
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Алтынды (Акмолінская вобласць)
8
1
4
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Алаколь (Акмолінская вобласць)
9
2
6
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Нікольскае (Акмолінская вобласць)
6
1
4
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Жанаталап (Буландынскі раён)
6
1
4
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Тастыазек (Акмолінская вобласць)
9
1
4
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Караазек (Буландынскі раён)
4
1
3
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Пушкіна (Акмолінская вобласць)
6
2
6
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Акайын (Акмолінская вобласць)
6
1
4
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Тактамыс (Акмолінская вобласць)
4
1
3
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Новаданецк
5
1
3
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Купчанаўка
5
1
3
3.4 k
3.4 k
3.4 k
Боярка (Акмолінская вобласць)
2
4
3.4 k
3.4 k
3.3 k
Айнаколь (Акмолінская вобласць)
5
1
4
3.4 k
3.4 k
3.3 k
Улытаган
2
1
3
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Сяло імя Розы Люксембург
4
1
3
3.3 k
3.3 k
3.3 k
Будзёнаўка (Акмолінская вобласць)
4
1
3
3.3 k
3.2 k
3.2 k
Яльтай (Буландынскі раён)
10
1
5
3.3 k
3.2 k
3.2 k
Мат (Акмолінская вобласць)
10
1
4
3.3 k
3.2 k
3.2 k
Іванкаўка
5
1
3
3.2 k
3.2 k
3.2 k
Байсуат
19
1
8
3.2 k
3.1 k
14 k
Пухавічы (Пухавіцкі раён)
12
1
1
2.9 k
2.8 k
2.8 k
Вольга Уладзіміраўна Савасцюк
8
1
2
2.8 k
2.7 k
6.3 k
Любячка
4
1
1
2.8 k
2.7 k
6.4 k
Люці (Пухавіцкі раён)
12
1
4
2.8 k
2.7 k
2.7 k
Мікалай Андрэевіч Свірыдаў
6
1
1
2.5 k
2.5 k
2.5 k
Макінск
17
3
5
2.4 k
2.4 k
2.4 k
Валянцін Аляксандравіч Крылоў
4
1
2
2.3 k
2.3 k
2.3 k
Дзень галасавання
11
1
3
2.2 k
2.1 k
6.2 k
Сядзібны дом (Беразіно)
3
1
1
1.7 k
1.7 k
53 k
ФК Шахцёр Салігорск
5
1
2
1.7 k
1.7 k
4.9 k
Волта
16
1
8
1.6 k
1.5 k
10 k
Шакал звычайны
8
1
2
1.3 k
1.3 k
1.3 k
Валаконаўка
10
2
3
1.1 k
1.1 k
1.1 k
Красная Яруга
6
1
2
1.1 k
1.1 k
1.1 k
ГЭС гідравузла Навасады
6
2
3
1 k
1 k
1 k
Іўня
2
1
1
957
957
43 k
ФК Тарпеда-БелАЗ
7
2
3
937
937
937
Вейдзелеўка
22
2
2
929
929
23 k
Ліда
10
2
4
918
918
1.2 k
63
9
1
3
911
911
911
Шабекіна
1
3
896
896
896
Равянькі (пасёлак)
8
1
2
872
872
872
Барысаўка (Белгародская вобласць)
7
1
2
799
799
799
Чарнянка
3
1
1
730
730
8.9 k
Матфій (апостал)
2
1
1
695
695
4.3 k
Вужанка (рака)
10
1
3
673
1.1 k
22 k
Ikarus 250
1
1
672
672
11 k
Ігар Андрэевіч Кузьмянок
2
1
1
605
605
9.3 k
Станіслаў Сяргеевіч Сазановіч
2
1
1
600
600
11 k
Сяргей Уладзіміравіч Канцавы
4
1
1
597
597
6.1 k
Дарка Міцэўскі
41
1
7
589
741
4.1 k
Квантавы гарманічны асцылятар
6
1
2
539
539
3.2 k
ГЭС гідравузла № 1 Дубой
3
1
1
525
525
4.9 k
Грэцкае (возера, Мёрскі раён)
9
1
2
487
487
1.3 k
ГЭС гідравузла № 7 Кобрын
2
1
1
463
463
7.4 k
Канстанцінава (Свірскі сельсавет)
1
1
460
460
21 k
ФК Смалявічы
4
1
1
453
453
453
Катэгорыя:Ігракі ФК Неймех
10
1
1
445
445
6.4 k
1919 год у гісторыі беларускага выяўленчага мастацтва
4
1
1
395
395
818
301
5
1
2
384
384
3.1 k
Рыгор Іванавіч Сачок
1
5
358
358
3.3 k
Міхаіл Іванавіч Пастухоў
6
1
1
358
358
48 k
Пухавіцкі раён
4
1
1
-340
340
2.9 k
Агюст Ларан
6
1
1
315
315
656
325
2
1
1
313
313
38 k
ФК Гарадзея
5
1
2
310
310
10 k
Вольга Васільеўна Шахаб
4
1
1
299
299
639
315
7
1
1
287
287
623
311
7
1
1
282
282
788
308
5
1
1
270
270
727
304
8
1
1
263
263
781
331
6
1
1
251
251
739
310
10
1
2
243
243
19 k
2017
3
1
1
236
236
1.3 k
Савіч
8
1
2
233
233
1.3 k
306
6
1
1
232
232
765
303
6
1
1
232
232
587
327
2
1
1
-224
224
3.1 k
Даніла I Петравіч
4
1
1
212
212
608
329
2
1
1
210
210
210
Катэгорыя:Зацітава Слабада
3
1
1
204
204
3.9 k
Жураўцы
2
1
1
203
203
3.3 k
Газа (Астравецкі раён)
8
1
1
202
202
709
320
1
1
199
199
5.8 k
Версаль (горад)
6
1
2
197
197
537
302
4
1
2
197
197
532
537
11
1
3
194
194
2.4 k
ГЭС гідравузла № 8 Залуззе
2
1
1
193
193
193
Катэгорыя:Гарады Акмолінскай вобласці
2
1
1
192
192
9.1 k
ФК Базель
5
1
2
190
190
880
314
8
1
2
189
255
927
330
4
1
1
185
185
540
323
3
1
1
-185
185
7.3 k
Сяргей Львовіч Собалеў
3
1
1
181
181
181
Катэгорыя:Населеныя пункты Буландынскага раёна
3
1
1
178
178
104 k
ФК Дынама Мінск
5
1
1
176
176
57 k
ФК Гомель
2
1
1
171
171
1.2 k
Свірыдаў
1
1
168
168
7.5 k
Міхаіл Сяргеевіч Шыбун
3
1
1
167
167
167
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Зацітавай Слабадзе
6
1
1
160
160
647
305
1
1
150
150
2.6 k
Званочак скучаны
2
1
1
-142
142
1.4 k
Ута Хаген
1
1
140
140
13 k
Уладзімір Фаміч Бушма
12
1
1
139
139
6.5 k
Факультэт радыёфізікі і камп’ютарных тэхналогій БДУ
3
1
1
125
125
17 k
Балівія
2
1
1
-124
124
11 k
Сямён Уладзіміравіч Букчын
2
1
1
123
123
7.3 k
Вуглы (Брагінскі раён)
3
1
1
122
122
3.9 k
Яўгенія (імператрыца Францыі)
1
1
-120
120
2 k
Інакенцій III
4
1
1
115
115
115
Катэгорыя:Постаці Бейрута
2
1
1
115
115
2.2 k
Васільеўскі востраў
8
1
2
113
113
504
328
1
1
111
111
11 k
Бабенбергі
7
1
1
109
109
2.3 k
Абулькасім Ахмедзадэ Лахуці
2
1
1
109
109
109
Катэгорыя:Буландынскі раён
3
1
1
-107
107
7.6 k
Чарлес Арангіс
8
1
2
105
105
616
324
2
1
1
-104
104
12 k
ФК Герта Берлін
1
1
101
101
101
Марка (адміністрацыйная адзінка)
7
1
2
-96
96
4.1 k
Rise Against
3
1
1
-95
95
3.2 k
Сільверый (Папа Рымскі)