Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
16 October 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
36
1
9
2.1 k
2.1 k
169 k
Чорная дзірка
4
1
1
-33
33
156 k
Макс Вебер
6
1
2
27
27
95 k
Сонечныя зацьменні XXI стагоддзя
9
1
1
93
93
61 k
Пухавіцкі раён
5
1
1
2.8 k
2.7 k
59 k
Падвойнае жыццё Веранікі
18
1
5
20 k
20 k
55 k
Распазнаванне маўлення
6
1
1
-38
38
51 k
Камп’ютарная лінгвістыка
2
1
3
0
0
45 k
Асіповічы
5
1
1
-43
43
40 k
Токіа
28
2
17
7
85
32 k
Еўрапейскі гуманітарны ўніверсітэт
6
1
1
2
2
31 k
Ford Escort (1990—2000)
48
1
5
4 k
3.9 k
26 k
Hair Peace Salon
8
1
1
-1.2 k
1.2 k
25 k
Рудзенск
10
1
2
-827
827
25 k
Зборная Беларусі па футболе
12
1
2
68
68
24 k
Зборная Беларусі па футболе U-21
10
1
2
-967
967
21 k
Хорск
2
1
1
-146
146
21 k
Выбары ў Еўрапейскі парламент 2014 (Грэцыя)
2
1
1
0
0
19 k
Эканамічны факультэт БДУ
11
1
1
17
17
18 k
Рэчыца
3
1
1
8
8
17 k
Дзяніс Ігаравіч Лапцеў
5
1
1
478
478
17 k
Антон Канстанцінавіч Пуціла
9
1
4
17 k
21 k
17 k
Армейскі камісар 2-га рангу
2
1
1
8
8
16 k
Іван Аляксандравіч Маеўскі
5
1
1
-23
23
15 k
Znich
13
1
2
1.8 k
1.8 k
14 k
Лунінецкі раён
2
1
1
720
720
14 k
Еўрапейская кінапрэмія 2018
1
1
9
9
14 k
Міхаіл Сяргеевіч Сівакоў
13
1
1
843
843
14 k
Fallout 4
5
1
2
-88
280
14 k
Галоўныя архітэктары Мінска
19
1
2
367
935
14 k
Грыгорый Цамблак
9
1
2
489
489
13 k
Жыткавіцкі раён
2
1
1
9
9
13 k
Андрэй Аляксандравіч Гарбуноў
6
1
2
546
546
12 k
Ігар Вячаслававіч Мельнікаў
1
2
38
38
12 k
Іван Шамякін
2
1
1
0
0
12 k
Далёкаўсходні фронт
1
1
4
4
12 k
Мікіта Іванавіч Корзун
3
1
1
-1.2 k
1.2 k
12 k
Еўрапейская кінапрэмія за еўрапейскія дасягненні ў сусветным кінематографе
3
1
1
13
13
11 k
Бітва пад Шкловам (1654)
6
1
1
104
104
11 k
Гарады і вёскі Беларусі
2
1
1
-9
9
11 k
Уладзімір Мікалаевіч Марцінкевіч
1
1
5
5
11 k
Аляксей Мануэлевіч Рыас
1
1
-69
69
11 k
Ян Павел II
1
1
9
9
11 k
Сяргей Віктаравіч Кісляк
9
2
2
106
106
11 k
Беларуская Энцыклапедыя імя Петруся Броўкі
1
1
8
8
11 k
Станіслаў Эдуардавіч Драгун
1
1
8
8
11 k
Антон Генадзевіч Сарока
14
1
3
7.7 k
7.5 k
11 k
Юзаф Ядкоўскі
2
1
1
8
8
10 k
Ігар Мікалаевіч Стасевіч
2
1
1
8
8
10 k
Юрый Ігаравіч Кендыш
7
1
3
225
225
10 k
Віктар Іванавіч Струеў
1
1
9
9
9.9 k
Дзяніс Аляксандравіч Палякоў
4
1
1
9
9
9.9 k
Даніл Аляксандравіч
1
1
8
8
9.9 k
Уладзіслаў Тадэвушавіч Клімовіч
2
1
1
8
8
9.6 k
Юрый Уладзіміравіч Кавалёў
6
1
1
701
701
9.5 k
Сяргей Мікалаевіч Румас
4
1
1
104
104
9.5 k
Энцыклапедыя гісторыі Беларусі
3
1
1
0
0
9.5 k
Павел Корчык
6
1
1
0
0
9.4 k
Станіслаў Манюшка
5
1
1
6
6
9.3 k
Павел Аляксандравіч Няхайчык
12
1
2
9.5 k
9.3 k
9.3 k
Флагман 1-га рангу
3
1
1
1.6 k
1.5 k
9.3 k
Армейскі камісар 1-га рангу
3
1
1
45
45
9.2 k
Энтропа
1
1
8
8
9.2 k
Аляксандр Валер’евіч Паўлавец
7
1
2
9.3 k
9.1 k
9.1 k
Флагман 2-га рангу
8
1
2
76
76
9.1 k
Генадзь Сцяпанавіч Аўсяннікаў
6
1
1
1.6 k
1.5 k
9 k
Камандарм 1-га рангу
2
1
1
8
8
8.9 k
Дзмітрый Сяргеевіч Анцілеўскі
2
1
1
1.6 k
1.5 k
8.9 k
Камандарм 2-га рангу
1
1
1
1
8.8 k
Мікалай Яўгенавіч Сігневіч
6
1
2
53
53
8.3 k
Свята-Георгіеўская царква (Сітцы)
8
1
1
363
363
8.1 k
Кліўленд
6
1
2
346
346
7.7 k
Касмалагічная пастаянная
10
1
1
20
20
7.7 k
Дамініка Гізін
2
1
1
8
8
7.7 k
Аляксей Дзмітрыевіч Іваноў
1
1
8
8
7.6 k
Захар Уладзіміравіч Волкаў
10
1
1
719
719
7.6 k
Алена Рыгораўна Кобец-Філімонава
1
1
8
8
7.6 k
Яўген Сяргеевіч Бярозкін
2
1
1
8
8
7.4 k
Максім Анатолевіч Валадзько
12
1
2
7.4 k
7.2 k
7.2 k
Флагман флоту 2-га рангу
4
1
1
-18
18
7.1 k
М62 (цеплавоз)
5
1
2
-81
83
7.1 k
Уладзімір Аляксеевіч Кобец
1
1
8
8
7.1 k
Аляксандр Уладзіміравіч Мартыновіч
2
1
1
8
8
7 k
Дзяніс Мікалаевіч Шчарбіцкі
6
1
2
3.1 k
3 k
6.9 k
Даманавіцкі раён
6
1
2
170
170
6.8 k
Кірыл (Патрыярх Маскоўскі)
2
1
1
8
8
6.7 k
Максім Уладзіміравіч Швяцоў
2
1
1
8
8
6.7 k
Павел Іванавіч Сядзько
16
1
5
6.7 k
8.2 k
6.5 k
Флагман флоту 1-га рангу
2
1
1
-1
1
6.5 k
Ганна Мікалаеўна Лаўрукевіч
13
1
3
2 k
2 k
6.5 k
Тураўскі раён
7
1
1
1.5 k
1.5 k
6.4 k
Мазырская акруга
3
1
1
463
463
6.3 k
Сосна (возера)
2
1
1
8
8
6.3 k
Яўген Аляксандравіч Шаўчэнка
2
1
1
10
10
6.2 k
Іван Васілевіч Бахар
2
1
1
8
8
6.1 k
Валерый Ігаравіч Грамыка
10
1
1
104
104
6.1 k
Беларуская энцыклапедыя
28
2
5
6 k
5.9 k
5.9 k
Дні еўрапейскай спадчыны
1
1
8
8
5.9 k
Кірыл Валер’евіч Пячэнін
4
1
2
5.9 k
5.9 k
5.8 k
Знакі адрознення
2
1
1
1.6 k
1.6 k
5.8 k
Мітрафан (Краснапольскі)
2
1
1
6
6
5.7 k
Дзмітрый Сяргеевіч Бяссмертны
1
2
4
4
5.6 k
Мікалай Васілевіч Мартынаў
9
1
2
1.6 k
1.6 k
5.5 k
Мілевіцкі сельсавет
2
1
1
9
9
5.4 k
Уладзіслаў Аляксандравіч Фядосаў
7
1
1
103
103
5.3 k
Сонечнае зацьменне 1 жніўня 2008 года
3
1
1
104
104
5.3 k
Беларуская Савецкая Энцыклапедыя
6
1
2
5.3 k
5.1 k
5.1 k
Дзяржынскі сельсавет (Лельчыцкі раён)
4
1
1
-18
18
5.1 k
Скароднае (Ельскі раён)
5
1
1
2
2
5.1 k
Мот (рэпер)
10
1
2
3.4 k
3.4 k
5 k
Відзіборскі сельсавет
15
1
5
5 k
4.9 k
4.9 k
Дзякавіцкі сельсавет
4
1
1
8
8
4.9 k
Макс Эбонг
2
1
1
31
31
4.7 k
Маскаццана
4
1
1
112
112
4.6 k
Асавая (Столінскі раён)
6
1
1
-7
7
4.6 k
Літвіны (Брэсцкі раён)
2
1
1
104
104
4.5 k
Вялікае Княства Літоўскае (энцыклапедыя)
4
1
1
986
986
4.4 k
Усмань
5
1
1
35
35
4.2 k
Міхаіл Іванавіч Аўсяннікаў
5
1
1
1
1
4.1 k
Юрка Голуб
5
1
1
209
209
4.1 k
Умань
9
1
2
4.2 k
4.1 k
4.1 k
Лугскі сельсавет
11
1
2
4.1 k
4 k
4 k
Юрый Аляксандравіч Якімовіч
12
3
5
4.1 k
4 k
4 k
Іпаліт Восіпавіч Яўнішка
3
1
1
1.1 k
1.1 k
4 k
Дварэцкі сельсавет (Лунінецкі раён)
6
1
1
2.8 k
2.7 k
3.9 k
Усмань (рака)
3
1
1
0
0
3.9 k
Канстанцін Ягоравіч Чакмасаў
4
1
1
14
14
3.8 k
Зара Рэвалюцыі
8
1
1
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Фіцрой (рака, упадае ў заліў Кінг)
9
1
2
2
6
3.6 k
Ціхамір Арэшкавіч
3
1
1
786
786
3.5 k
Азяранскі сельсавет (Жыткавіцкі раён)
1
1
3.4 k
3.4 k
3.4 k
Кашавіцкі сельсавет
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Асаўскі сельсавет (Столінскі раён)
3
1
1
113
113
3.3 k
Манастырок (Гомель)
3
1
1
261
261
3.3 k
Аляксееўка (Белгародская вобласць)
2
1
1
10
10
3.2 k
Дрэбскі сельсавет
2
1
1
108
108
3.2 k
Лугі (Лунінецкі раён)
3
1
1
46
46
3.2 k
Фліндэрс (рака)
8
1
1
34
34
3.1 k
Верасніцкі сельсавет
36
1
3
2.8 k
2.7 k
2.7 k
Рудзенск (прадпрыемства)
2
1
1
104
104
2.7 k
Тэатральная Беларусь
4
1
1
104
104
2.6 k
Энцыклапедыя прыроды Беларусі
5
1
1
192
192
2.5 k
Чучавіцкі сельсавет
14
1
1
14
14
2.4 k
Пол Ален
17
1
1
1.9 k
1.9 k
1.9 k
Свяшчэнны сінод Рускай праваслаўнай царквы
8
1
1
-8
8
1.9 k
Асілак
14
1
2
1.7 k
1.7 k
1.7 k
Сонечнае зацьменне 20 сакавіка 2015 года
4
1
1
-2
2
1.6 k
Рухала Мусаві Хамейні
3
1
1
106
106
1.6 k
Салаўёў
4
1
1
224
224
1.6 k
Леанід Васільевіч Дабралюбаў
7
1
1
19
19
1.5 k
Сінод Беларускай праваслаўнай царквы