Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
7 August 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
32
4
14
16 k
16 k
16 k
Мікалай Уладзіміравіч Сільчанка
14
5
12
14 k
15 k
14 k
Алена Самойлаўна Сляповіч
31
2
11
854
1.2 k
26 k
Канатопская бітва
3
6
5.9 k
5.8 k
5.8 k
Бітва пры Біце Пацы
98
3
6
4.5 k
4.4 k
51 k
Спіс аб’ектаў Сусветнай спадчыны ЮНЕСКА ў Партугаліі
26
2
6
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Мост (фестываль)
30
2
5
15 k
14 k
14 k
Нікола Жэкаў
36
1
5
90
94
19 k
Zet
17
2
4
5.9 k
5.7 k
5.7 k
Георг Стаянаў-Тодараў
29
3
4
-93
93
20 k
Далучэнне Прыбалтыкі да СССР
9
1
4
13 k
13 k
106 k
Правы ЛГБТ у Беларусі
14
1
4
1 k
1 k
1 k
Чарлтан Хестан
25
1
4
512
512
1.8 k
Серабрыстыя воблакі
8
1
4
-39
275
5.4 k
Фёдар Фёдаравіч Раўчакоў
5
1
4
0
0
Сведкі Іеговы
7
2
3
5.9 k
5.8 k
5.8 k
Адыча
17
2
3
-228
244
33 k
Спіс аб’ектаў Сусветнай спадчыны ЮНЕСКА ў Грэцыі
7
1
3
5.3 k
5.2 k
5.2 k
Швейцарыя ў Першай сусветнай вайне
2
3
23
23
12 k
Вацлаў Гавел
14
2
3
233
233
1.7 k
Вілейскі павет (альманах)
14
1
3
711
1.3 k
35 k
Анісіфар (Дзевачка)
7
2
3
-71
71
1.7 k
Плаціна (хімічны элемент)
12
1
3
1
174
292
7.8 k
Георгій Сцяпанавіч Тарнаўскі
8
1
3
-39
257
5.7 k
Рыгор Багданавіч Багданаў
11
1
3
-4
36
172 k
Другая сусветная вайна
15
1
2
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Таварыства аматараў выпіць і закусіць
2
2
23
23
13 k
Аўстралія (кантынент)
8
2
2
493
493
1.8 k
Карл Карлавіч Клаўс
2
2
0
0
38
Катэгорыя:Члены ПЭН-клуба
26
1
2
717
739
2.8 k
Рок за Бобров
9
2
2
151
151
6.1 k
Бітва на Басі
1
2
16
16
4.8 k
Прэзідэнт Славакіі
1
2
7
17
3.3 k
Эміль Гаха
2
2
2
1
1
152
Катэгорыя:Гарады Квінсленда
2
2
2
0
0
163
Катэгорыя:Постаці Квінсленда
2
2
2
0
0
196
Катэгорыя:Геаграфія Квінсленда
12
1
2
150
356
9.7 k
Алег Вітальевіч Кабяк
6
1
2
-334
488
4.2 k
Кузьма Пятровіч Грыб
5
1
2
210
288
210
Катэгорыя:Вышэйшыя навучальныя ўстановы Латвіі
1
2
-2
46
175
Катэгорыя:Фізікі XX стагоддзя
3
1
2
277
309
277
Катэгорыя:Універсітэты Казахстана
9
1
2
132
132
132
Катэгорыя:ТАВІЗ
7
1
2
-40
40
3.3 k
Чэрдынь
13
2
2
-3
75
8.9 k
Дзяжурная аптэка (тэлесерыял)
5
1
2
36
36
7.8 k
Аршанскі павет (Расійская імперыя)
5
1
2
154
154
6.3 k
Аляксандр Анатолевіч Кержакоў
10
1
2
-41
41
1.1 k
Квінсленд
3
1
2
16
16
42 k
Сцяг Славакіі
7
1
2
-58
58
180
Катэгорыя:ПЭН-клуб
3
1
2
32
32
60
Pt
7
1
2
0
0
2.4 k
Мірскі раён
2
1
2
0
0
145
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Квінслендзе
4
1
2
95
95
4.7 k
Бітва пад Шапялевічамі
4
1
2
95
95
2 k
Бітва пад Друяй
3
1
2
95
95
11 k
Бітва пад Шкловам (1654)
3
1
2
95
95
2.6 k
Бітва пад Кушлікамі
3
1
2
84
84
3 k
Аблога Шклова (1654)
2
1
2
94
94
9 k
Аблога Магілёва (1655)
6
1
2
92
92
12 k
Абарона Быхава (1654—1655)
13
1
1
11 k
11 k
11 k
Конан Трафімавіч Малоды
10
1
1
10 k
9.9 k
9.9 k
Алё, алё! (тэлесерыял)
1
1
3.8 k
3.7 k
32 k
Нямецкая акупацыя Люксембурга ў час Першай сусветнай вайны
11
1
1
5.5 k
5.4 k
5.4 k
Погляд на дзве тысячы ярдаў
1
1
820
820
7.4 k
Віктар Вячаслававіч Жыбуль
8
1
1
1.8 k
1.7 k
1.7 k
Даніэль Ацёй
10
1
1
1.5 k
1.5 k
46 k
Нігерыя
5
1
1
1.6 k
1.5 k
7.7 k
Ураднік
4
1
1
1.5 k
1.5 k
10 k
Гісторыя Нігерыі
1
1
413
413
6.7 k
Уладзіслаў Ігаравіч Барысенка
1
1
316
316
316
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За выдатную службу ва Узброеных сілах» …
2
1
1
868
868
7.3 k
Эдуард Анатолевіч Чудноўскі
1
1
257
257
257
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Славацкага нацыянальнага паўстання
11
1
1
1.2 k
1.2 k
6.7 k
БелаПАН
4
1
1
745
745
3.8 k
Лецкаўшчына
3
1
1
712
712
12 k
ФК Парма
1
1
182
182
182
Катэгорыя:Узнагароджаныя Памятным медалём другога нацыянальнага супраціву
3
1
1
1.3 k
1.3 k
17 k
Свабода слова ў Беларусі
1
1
157
157
157
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За адзнаку ў ахове грамадскага парадку»
1
1
158
158
158
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «60 гадоў Мангольскай Народнай Рэвалюцыі»
1
1
141
141
141
Катэгорыя:Кавалеры ордэна «За заслугі перад народам і Айчынай» у золаце
1
1
130
130
130
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём За заслугі 1 ступені (ЧССР)
8
1
1
540
540
37 k
ФК Тарпеда Мінск
1
1
124
124
124
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За вашу і нашу Свабоду»
1
1
121
121
121
Медаль «За адзнаку ў ахове грамадскага парадку»
1
1
119
119
119
Катэгорыя:Узнагароджаныя французскім Каланіяльным медалём
1
1
116
116
116
Катэгорыя:Узнагароджаныя Чэхаславацкім рэвалюцыйным медалём
1
1
115
115
115
Катэгорыя:Узнагароджаныя французскім медалём «За ўцёкі з палону»
1
1
114
114
114
Катэгорыя:Узнагароджаныя Сакалоўскім памятным медалём
1
1
114
114
114
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За выключныя заслугі»
1
1
111
111
111
Балтыйскі федэральны ўніверсітэт імя І. Канта
1
1
112
112
112
Катэгорыя:Узнагароджаныя Збораўскім памятным медалём
1
1
112
112
112
Катэгорыя:Узнагароджаныя Бахмачскім памятным медалём
1
1
110
110
110
Катэгорыя:Узнагароджаныя чэхаславацкім медалём Перамогі
1
1
99
99
99
Катэгорыя:Кавалеры чэхаславацкага ваеннага ордэна «За свабоду»
1
1
97
97
97
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Чырвонай Зоркі (ВНР)
1
1
92
92
92
Катэгорыя:Кавалеры чэхаславацкага ордэна Дружбы
1
1
81
81
81
Катэгорыя:Узнагароджаныя сярэбраным крыжом Заслугі
1
1
68
68
68
Катэгорыя:Вайскоўцы Замежнага легіёна (Францыя)
1
1
58
58
58
Гордан Лансдэйл
1
1
58
58
58
Конан Малоды
1
1
-57
57
5.1 k
Жазэф Жак Сезар Жофр
1
1
-30
30
8.9 k
Браніслаў Камароўскі
1
1
24
24
17 k
Узвышша (літаратурнае аб’яднанне)
1
1
16
16
5.3 k
Руска-турэцкая вайна (1768—1774)
1
1
16
16
6.4 k
Ёзаф Ціса
1
1
-15
15
3.1 k
Аляксандр Квасьнеўскі
1
1
-15
15
4.8 k
Рышард Качароўскі
1
1
-15
15
6 k
Анджэй Дуда
1
1
-15
15
4.1 k
Гжэгаж Схетына
1
1
-15
15
5.7 k
Богдан Барусевіч
1
1
-15
15
15 k
Войцех Ярузельскі
10
1
1
354
354
9.1 k
Лявон Навумавіч Юрэвіч
1
1
-14
14
13 k
Альянс лібералаў і дэмакратаў за Еўропу
1
1
-10
10
32 k
Эдвард Бенеш
1
1
8
8
2.8 k
Яна (рака)
2
1
1
467
467
6.7 k
ФК Баер 04 Леверкузен
2
1
1
426
426
949
1996 год у гісторыі літаратуры
6
1
1
-347
347
23 k
Жыгманд Батары
3
1
1
381
381
8.5 k
Сяргей Аляксандравіч Глябко
6
1
1
329
329
329
Катэгорыя:Бітвы вайны Расіі з Рэччу Паспалітай 1654—1667 гадоў
21
1
1
62
62
62
Сляповіч Алена Самойлаўна
6
1
1
801
801
1.3 k
Сітуацыйная камедыя
2
1
1
330
330
330
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За службу ў В’етнаме»
6
1
1
-254
254
4 k
1903 год у гісторыі беларускага выяўленчага мастацтва
3
1
1
294
294
294
Катэгорыя:Выпускнікі Балтыйскага федэральнага ўніверсітэта імя Імануіла К…
4
1
1
279
279
5.4 k
1908 год у гісторыі беларускага выяўленчага мастацтва
20
1
1
-11
11
90 k
ФК БАТЭ
6
1
1
241
241
7.3 k
Міхаіл Міронавіч Мартынюк
2
1
1
309
309
309
Катэгорыя:Універсітэты Албаніі
3
1
1
289
289
13 k
ФК Порту
5
1
1
254
254
1.8 k
1901 год у гісторыі беларускага выяўленчага мастацтва
2
1
1
296
296
296
Катэгорыя:Універсітэты Чылі
2
1
1
297
297
297
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём Ваеннапалоннага
2
1
1
-290
290
20 k
Вышэйшая школа эканомікі
5
1
1
240
240
3.3 k
Скарынічы (вёска)
2
1
1
285
285
285
Катэгорыя:Універсітэты Бельгіі
5
1
1
235
235
4.5 k
Марка П’яца
4
1
1
250
250
250
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За выдатныя заслугі» (ЗША)
5
1
1
227
227
4.3 k
Кузькавічы
3
1
1
255
255
255
Катэгорыя:Вышэйшыя навучальныя ўстановы Бельгіі
1
1
-5
5
9.7 k
Антанін Запатацкі
2
1
1
271
271
271
Катэгорыя:Вышэйшыя навучальныя ўстановы Казахстана
1
1
-5
5
3.1 k
Клемент Готвальд
1
1
-5
5
3.5 k
Томаш Гарыг Масарык
1
1
-5
5
5.8 k
Ян Сыравы
7
1
1
-187
187
24 k
ФК Ліда
1
1
0
0
94
Катэгорыя:Квінсленд
1
1
0
0
2.9 k
Сцяг Трынідада і Табага
1
1
0
0
5.4 k
Вацлаў Клаус
1
1
-1
1
6.1 k
Андрэй Нэстасэ