Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
15 May 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
3
1
1
1
1
176 k
Ла-Карунья
2
1
1
1.8 k
1.7 k
99 k
Тэйлар Свіфт
17
1
1
91
91
67 k
Леанід Ільіч Брэжнеў
31
1
1
-32
32
56 k
Расія
6
1
1
-5
5
49 k
Конкурс песні Еўрабачанне 2014
15
1
5
1.7 k
1.6 k
47 k
Пераможцы конкурсу песні Еўрабачанне
2
1
1
2
2
35 k
ФК Тарпеда-БелАЗ
1
1
424
424
34 k
Reputation (альбом Тэйлар Свіфт)
5
1
1
16
16
31 k
Мікалай Уладзіміравіч Рузскі
3
1
1
6
6
26 k
Конкурс песні Еўрабачанне 2015
18
1
2
-38
60
25 k
Конкурс песні Еўрабачанне 2017
4
1
1
-65
65
25 k
Канатопская бітва
14
1
7
4.2 k
4.4 k
25 k
Фісташка сапраўдная
10
1
1
4
4
24 k
Беларусь на конкурсе песні Еўрабачанне
7
1
1
895
895
24 k
Гаўрыла Іванавіч Гарэцкі
71
1
2
594
594
24 k
Юрый Анатольевіч Рыдкін
1
1
516
516
23 k
Зборная Беларусі па футболе U-21
11
1
2
6.7 k
6.5 k
22 k
Чэмпіянат свету па снукеры 1979
7
1
2
78
78
21 k
Павел Мікалаевіч Рак
3
1
1
73
73
20 k
Уладзімір Георгіевіч Завадскі
8
1
4
18 k
18 k
20 k
Чэмпіянат свету па снукеры 1980
2
1
1
4
4
20 k
Сезон НБА 2017/2018
9
1
3
172
174
20 k
Цэнтральна-Афрыканская Рэспубліка
8
1
2
100
100
19 k
Тэарэма Нётэр
7
1
1
887
887
17 k
Міхай I
43
1
21
5 k
4.9 k
16 k
Мелхіседэк (Паеўскі)
6
1
1
17
17
14 k
Рубен Віктаравіч Амбарцумян
2
1
1
69
69
13 k
Барыс Лаўрэнцьевіч Галушкін
3
1
1
55
55
12 k
Соф’я Васільеўна Кавалеўская
43
2
17
2.1 k
4.8 k
12 k
Ігар Вячаслававіч Мельнікаў
4
1
1
53
53
12 k
Якаў Кірэевіч Мінін
19
2
6
12 k
12 k
12 k
Іван Мікалаевіч Анціпін
12
1
1
2
2
11 k
Дэкалог, чатыры
5
1
1
1.3 k
1.3 k
11 k
Агульная статыстыка ўдзельнікаў чэмпіянатаў свету па снукеры
1
2
22
22
10 k
Ражанка (аграгарадок)
4
1
1
8
8
10 k
Лідзія Койдула
2
1
1
67
67
10 k
Мікалай Канстанцінавіч Шут
2
1
1
57
57
10 k
Віцебскія вароты
6
1
2
87
87
10 k
Ібрагім Барысавіч Канапацкі
5
1
2
31
31
10 k
Беларускі Хельсінкскі камітэт
21
1
3
291
291
9.8 k
Шабаны (жылы раён)
3
1
1
61
61
9.4 k
Іван Сямёнавіч Леановіч
2
1
1
55
55
9.4 k
Асарэвічы
3
1
1
71
71
9.1 k
Уладзімір Раманавіч Вашкевіч
2
1
1
1
1
8.6 k
Аягоз
2
1
1
3
3
8.6 k
Мінская епархія
2
1
1
65
65
8.6 k
Васіль Іванавіч Тарлоўскі
3
1
1
2
2
8.3 k
Антоній (Мельнікаў)
9
1
1
12
12
8.2 k
Гранітна-стэпавае Пабужжа
2
1
1
61
61
8.2 k
Леў Мікалаевіч Міхіевіч
6
1
2
8.4 k
8.2 k
8.2 k
Беларусь на конкурсе песні Еўрабачанне 2008
15
1
2
8.3 k
8.1 k
8.1 k
Васіль Рыгоравіч Анціпаў
2
1
1
73
73
8.1 k
Аляксандр Андрэевіч Філімонаў
8
2
2
-34
34
8 k
Іван Мікітавіч Кажадуб
3
1
1
70
70
8 k
Сяргей Дзям’янавіч Карыцкі
6
2
2
0
0
8 k
Аляксандр Іванавіч Пакрышкін
39
2
11
7.4 k
8.4 k
7.3 k
Міжнародны дзень адмаўленцаў ад вайсковай службы па перакананнях сумлення
1
1
54
54
7.2 k
Сачавічнік вясенні
2
2
3
7.3 k
7.2 k
7.2 k
Гісторыя Цэнтральна-Афрыканскай Рэспублікі
12
1
1
-28
28
7.2 k
Малекулярная фізіка
3
1
1
61
61
7.1 k
Ісаак Фёдаравіч Ваксман
2
1
1
69
69
7 k
Анатоль Якаўлевіч Каваленка
2
1
1
2.3 k
2.3 k
7 k
Ленфільм
1
2
-402
402
6.9 k
Асцёр (горад)
4
1
1
48
48
6.8 k
Ласара Кардэнас
2
1
1
67
67
6.7 k
Іван Кірылавіч Вальваценка
11
2
2
72
72
6.7 k
Габрыэль Опра
1
1
77
77
6.6 k
Бружмель блакітны
2
1
1
57
57
6.5 k
Іосіф Іванавіч Дзякаў
6
2
2
45
109
6.5 k
Сямён Міхайлавіч Будзённы
4
1
1
58
58
6.4 k
Мікалай Пятровіч Давідовіч
2
1
1
65
65
6.3 k
Мікалай Кузьміч Казлоўскі
3
1
1
55
55
6.1 k
Іван Сямёнавіч Козіч
8
1
3
6.2 k
7 k
6 k
Дзмітрый Фёдаравіч Грэчушкін
3
1
1
-6
6
6 k
Троіцкі касцёл (Косава)
8
1
1
2.2 k
2.1 k
6 k
Растокі
3
1
1
12
12
5.8 k
Клаус Яханіс
5
1
2
89
97
5.8 k
Кураслеп дуброўны
23
3
3
5.8 k
5.7 k
5.7 k
Абу Бакр аль-Багдадзі
11
2
2
-14
90
5.6 k
Араз Анаеў
2
1
1
90
90
5.6 k
Казімір Аркадзевіч Шабан
12
1
2
1.4 k
1.4 k
5.6 k
Чэхія на конкурсе песні Еўрабачанне
4
1
1
944
944
5.4 k
Музей-сядзіба Тадэвуша Касцюшкі
5
1
1
61
61
5.4 k
Пётр Сідаравіч Сінчукоў
4
1
1
893
893
5.2 k
Петэр Шмейхель
2
1
1
-69
69
5.1 k
Іон Іліеску
4
1
1
63
63
5 k
Іван Стэфанавіч Нікалаеў
7
1
1
65
65
4.8 k
Мікалай Сяргеевіч Давыдаў (лётчык)
1
3
4.9 k
4.8 k
4.8 k
Ліберці Хайд Бейлі
1
1
1
1
4.7 k
Алтай (горад)
6
1
1
1.8 k
1.8 k
4.7 k
Катунь
10
1
2
304
304
4.7 k
Сіметрыя (фізіка)
7
2
3
153
743
4.6 k
Галоўныя архітэктары Магілёва
9
1
2
-52
52
4.6 k
Аналітычная механіка
2
1
1
38
38
4.6 k
Пладовы сад
22
2
5
4.7 k
4.6 k
4.6 k
Гарохіў
5
1
1
-9
9
4.5 k
18 мая
3
1
1
0
0
4.5 k
13 лістапада
5
1
1
28
28
4.5 k
Бярозавы Гай (прыпыначны пункт)
4
1
1
0
0
4.4 k
Кандукэтор
2
1
1
57
57
4.4 k
1999 год у гісторыі беларускага выяўленчага мастацтва
4
1
1
50
50
4.3 k
Брэст-Паўднёвы
4
1
1
28
28
4.3 k
Каменная
16
1
2
33
33
4.2 k
Звадкаванне газаў
5
1
1
271
271
4.2 k
Аляксандр Іванавіч Садоўскі
19
4
4
167
167
4.2 k
Плывучасць
2
1
1
0
0
4.2 k
Гладсаксэ (камуна)
1
1
0
0
4.1 k
Forever (песня Alekseev)
7
1
1
-1
1
4.1 k
Беларусь на конкурсе песні Еўрабачанне 2018
5
1
1
28
28
4.1 k
Верасы (прыпыначны пункт)
8
1
1
28
28
4.1 k
Міцькі (прыпыначны пункт)
1
1
836
836
4.1 k
Свята-Ануфрыеўская царква (Сялец)
10
1
2
4.1 k
4.1 k
4.1 k
Аксана Алегаўна Кавалеўская
8
1
3
57
159
4 k
Брэст-Цэнтральны
2
1
1
4
4
4 k
Андрэ Маруа
7
1
1
979
979
4 k
Кем (горад)
26
1
1
1
1
3.9 k
Нета Барзілай
1
6
4 k
5.1 k
3.9 k
Toy
3
1
1
58
58
3.8 k
Серабранск
4
1
1
56
56
3.7 k
Хаціслаў (станцыя)
1
1
56
56
3.7 k
Мухавец (прыпыначны пункт)
15
2
2
145
145
3.6 k
Слаўкавіцка-Ямінскі канал
2
1
1
58
58
3.6 k
Іван Ільіч Люднікаў
3
1
1
56
56
3.6 k
Маларыта (станцыя)
2
1
1
62
62
3.6 k
Санта-Фэ (правінцыя)
13
1
3
339
341
3.6 k
Ганна Піліпаўна Назарава
8
1
2
3.5 k
3.5 k
3.4 k
Файбіш-Шрага Царфін
2
1
1
-23
23
3.2 k
Фуншал
2
1
1
-11
11
3.2 k
Максім Андрэевіч Вавілаў
2
1
1
0
0
3.1 k
Герой Савецкага Саюза
2
1
1
0
0
3.1 k
Вуліца Будзённага (Мінск)
2
1
1
62
62
3 k
Яўген Пятровіч Шабан
1
1
238
238
2.8 k
Галоўныя архітэктары Гродна
37
1
13
2.8 k
2.8 k
2.7 k
Таццяна Сяргееўна Процька
2
1
1
51
51
2.7 k
Біручына звычайная
5
1
1
72
72
2.6 k
Усама бін Ладэн
4
1
1
4
4
2.6 k
Гартман фон Аўэ
7
1
1
629
629
2.6 k
Аркбутан
4
1
1
7
7
2.5 k
Жалезная гвардыя
2
1
1
1.1 k
1.1 k
2.5 k
Дункан (праліў)
4
1
2
1.4 k
1.3 k
2.4 k
Алег Васілевіч Ляшук
9
1
3
2.5 k
2.4 k
2.4 k
Софія Кавалеўская
2
1
1
21
21
2.3 k
Хавіз Мухамед Саід
1
1
2.3 k
2.3 k
2.3 k
Баравіца (канал)
5
1
2
8
8
2.2 k
Стывен Крэйн
5
1
2
2 k
2 k
2 k
Другаснае засаленне
3
1
1
906
906
2 k
Аркатура
18
1
1
76
76
1.9 k
Рэнальд Іванавіч Кныш
1
1
39
39
1.8 k
Галоўныя архітэктары Брэста
3
1
1
-162
162
1.7 k
Ісаак Майсеевіч Разет