Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
10 May 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
7
1
1
12
12
388 k
Інданезія
3
1
2
372
372
224 k
Спіс фіналаў рэйтынгавых турніраў па снукеры
6
1
3
83
83
177 k
Конкурс песні Еўрабачанне 2016
3
1
2
83
83
114 k
Сусветны снукерны рэйтынг у сезоне 2017/2018
22
1
1
-17
17
97 k
Беларуская дзіцячая літаратура
2
1
1
1.6 k
1.6 k
79 k
Снукерны сезон 2017/2018
5
1
3
732
756
77 k
Джон Хігінс
2
1
1
536
536
72 k
Максімальны брэйк (снукер)
6
1
1
30
30
71 k
Налібоцкая пушча
7
1
1
1.1 k
1 k
57 k
Чэмпіянат свету па снукеры 2018
13
1
5
1.1 k
1.1 k
55 k
Марк Уільямс
15
1
9
9.6 k
9.4 k
39 k
Еўрапейскія гульні 2019
4
1
1
47
47
38 k
Пётр (апостал)
31
1
2
36
36
37 k
Сакратарыят Цэнтральнага камітэта КПБ
5
1
2
166
168
36 k
Вышэйшая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2018
52
1
2
766
766
36 k
Англійская мова
2
1
1
-37
37
36 k
Марка Фу
1
1
126
126
31 k
ФК Дынама Брэст
3
1
1
507
507
30 k
Белавія
35
1
7
1.5 k
1.5 k
27 k
Дудзічы (Пухавіцкі раён)
5
1
1
68
68
27 k
Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2018
3
1
1
99
99
25 k
Лян Вэньбо
3
1
1
21
21
24 k
Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2018
1
2
20
20
24 k
Беларусь на конкурсе песні Еўрабачанне
106
3
18
14 k
15 k
23 k
Грамадзянская вайна ў Вялікім Княстве Літоўскім у 1430-х гадах
4
1
1
13
13
23 k
Volkswagen Polo
6
1
2
4.5 k
4.4 k
22 k
Чэмпіянат свету па снукеры 1978
2
1
1
37
37
22 k
Раян Дэй
16
1
2
415
415
20 k
Наш Грунвальд
3
1
1
187
187
20 k
2017
9
1
2
326
326
20 k
Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія
3
1
1
89
89
20 k
Сезон НБА 2017/2018
6
1
3
62
138
19 k
Спіс памерлых у 2017 годзе
1
1
18
18
19 k
Георгій Карлавіч Вагнер
6
1
1
113
113
19 k
Дзісна
23
2
9
19 k
18 k
18 k
Бітва пад Жоўтымі Водамі
13
3
5
19 k
18 k
18 k
Свята Сонца
1
1
403
403
16 k
Наталля Аляксееўна Арсеннева
25
1
7
6.1 k
6 k
16 k
Спіс памерлых у 2018 годзе
9
1
5
13 k
13 k
16 k
Чэмпіянат свету па снукеры 1979
28
2
6
14 k
14 k
15 k
Прывілей 1432 года
1
1
171
171
14 k
Школа бізнесу «ESCP»
9
1
4
2.2 k
2.2 k
14 k
Дынама (стадыён, Мінск)
2
3
103
209
14 k
Арабацкая Стрэлка
5
1
1
0
0
14 k
Камсамольская вуліца (Мінск)
11
1
1
9
9
13 k
Пётр Міронавіч Машэраў
1
1
-43
43
12 k
Сааранбай Жаэнбекаў
2
1
1
51
51
12 k
Лупалава (прадмесце Магілёва)
20
2
3
708
716
12 k
Васіль Яфімавіч Чарнышоў
2
1
2
-38
38
11 k
Нарвская трыумфальная брама
5
1
1
1.1 k
1 k
9.6 k
Агульная статыстыка ўдзельнікаў чэмпіянатаў свету па снукеры
7
2
2
-64
66
8.7 k
VIII з’езд КП(б)Б
7
3
3
8.9 k
8.7 k
8.7 k
Арон Барысавіч Рыськін
10
1
2
169
169
8.6 k
Дудуткі
1
1
18
18
8.2 k
Аляксандр Сафронавіч Доўбік
18
1
5
2 k
2.1 k
8.1 k
Алена Сямёнаўна Васілевіч
3
1
2
89
89
7.9 k
Другі ліст Пятра
3
1
2
88
88
7.9 k
Першы ліст Пятра
1
1
-10
10
7.9 k
Вацлаў Яўгенавіч Гебельт
5
2
2
-1
1
7.3 k
Цэнтральнае бюро КП(б)Б
37
3
7
7.4 k
7.4 k
7.3 k
Асцёр (горад)
1
1
-55
55
7.2 k
Улан-Батар
9
1
1
60
60
7.2 k
Малекулярная фізіка
2
1
1
12
12
7 k
Канстанцін Веньямінавіч Гей
1
1
19
19
6.9 k
Уладзімір Сяргеевіч Галушкевіч
2
1
1
102
102
6.6 k
Вінцантас Барысявічус
3
1
1
841
841
6.5 k
Сяргей Пятровіч Кавальчук
13
1
3
6.6 k
6.4 k
6.4 k
Веньямін Раманавіч Гантман
16
2
2
1
0
13 k
6.4 k
Пары-Матч
19
1
4
17
145
6.3 k
Спіс памерлых у 2009 годзе
1
1
-1
1
6.2 k
Будынак Свіслацкай гімназіі
1
1
-1
1
6.1 k
Маскоўскія Трыумфальныя вароты
12
2
5
6.2 k
6.1 k
6.1 k
Шэпшэль Шэпшэлевіч Ходаш
2
1
1
216
216
6 k
Калімантан
15
2
2
5.8 k
5.7 k
5.6 k
Во Нгуен Зіяп
5
1
1
65
65
5.5 k
Аброк
12
1
1
5.6 k
5.5 k
5.5 k
Дзякла
3
1
1
84
84
5.4 k
Абай (Абайскі раён)
6
1
1
60
60
5.4 k
Мітахондрыя
13
1
3
3.4 k
3.4 k
5.4 k
Алелька Уладзіміравіч
8
2
2
5.5 k
5.4 k
5.4 k
Барыс Іванавіч Стасевіч
1
1
18
18
5.3 k
Юзюк Фарботка
2
1
1
35
35
5.3 k
Новы Арбат
16
1
1
5.4 k
5.2 k
5.2 k
Васіль Парфіравіч Трунтаеў
8
1
1
1
-39
39
5 k
Генічаскае возера
12
1
6
2.4 k
2.4 k
4.9 k
Вялікі кулон
4
2
2
222
224
4.8 k
V з’езд КП(б)Б
5
1
1
13
13
4.8 k
Отакар Яраш
1
1
409
409
4.8 k
Леў Юр’евіч Гарошка
1
2
364
366
4.6 k
Трагедыя ў Налібаках
4
1
2
138
138
4.5 k
Чорны свіргуль
4
1
1
75
75
4.5 k
Арка Славы (Магілёў)
1
1
-2
2
4.5 k
Брама
2
1
1
32
32
4.5 k
Харытоны (прыпыначны пункт)
2
1
1
25
25
4.5 k
Граздоўнік рамонкалісты
3
1
1
32
32
4.5 k
Жабінка (станцыя)
2
1
1
32
32
4.5 k
Цукровы Завод
2
1
1
75
75
4.5 k
Мемарыяльная кватэра Пушкіна на Арбаце
4
1
1
33
33
4.5 k
Андрэа Мантэнья
2
1
1
32
32
4.5 k
Нагараны (прыпыначны пункт)
3
1
1
32
32
4.5 k
Гомель-Цотны
1
1
-182
182
4.4 k
Мікеле Андрэола
5
1
1
32
32
4.4 k
Кошалева (прыпыначны пункт)
6
1
2
117
117
4.3 k
Язэп Ходзька
4
1
1
35
35
4.2 k
Батча
1
6
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Трыумфальная арка (Магілёў)
2
1
1
32
32
4 k
Гомель-Паўночны
2
1
1
32
32
4 k
Нахаў (станцыя)
3
1
1
32
32
4 k
Мільча (прыпыначны пункт)
9
1
2
116
116
4 k
Брэст-Цэнтральны
2
1
1
53
53
3.9 k
Даніэль Дэфо
2
2
64
76
3.8 k
Малдоўскі тэхнічны ўніверсітэт
6
1
2
770
770
3.8 k
Златкі
3
1
1
32
32
3.8 k
Вулька Антопальская (прыпыначны пункт)
1
1
32
32
3.7 k
Брынёва (раз’езд)
2
1
1
32
32
3.7 k
Любажэрдзе (прыпыначны пункт)
2
1
1
32
32
3.7 k
Яжаўкі (прыпыначны пункт)
2
1
1
32
32
3.7 k
Сінкевічы (станцыя)
2
1
1
32
32
3.7 k
Парахонск (станцыя)
1
1
32
32
3.7 k
Коржаўка (раз’езд)
2
1
1
32
32
3.7 k
Калінкавічы-Заходнія
3
1
1
32
32
3.7 k
Антопаль (прыпыначны пункт, Драгічынскі раён)
2
1
1
32
32
3.7 k
Кацуры
2
1
1
32
32
3.7 k
Юхнавічы (станцыя)
2
1
1
32
32
3.7 k
Браніслаў (прыпыначны пункт)
2
1
1
32
32
3.7 k
Янаў-Палескі (станцыя)
2
1
1
32
32
3.7 k
Ракітна (прыпыначны пункт)
3
1
1
32
32
3.7 k
Мышанка (станцыя)
2
1
1
32
32
3.7 k
Бобрыч
2
1
1
32
32
3.6 k
Капцэвічы (станцыя)
2
1
1
32
32
3.6 k
Азёрная
3
1
1
32
32
3.6 k
Гарадзец (станцыя)
2
1
1
32
32
3.6 k
Мікашэвічы (станцыя)
2
1
1
32
32
3.6 k
Руднянскі
2
1
1
32
32
3.6 k
Трудавая (станцыя)
2
1
1
32
32
3.6 k
Вулька Лунінецкая
4
1
1
32
32
3.6 k
Ясельда (станцыя)
2
1
1
32
32
3.6 k
Лунінец (станцыя)
2
1
1
99
99
3.6 k
Роберт Мілкінс
2
1
1
32
32
3.6 k
Сітніца (станцыя)
9
2
2
76
82
3.6 k
Часовае беларускае бюро ЦК РКП(б)
1
1
32
32
3.6 k
Клінск (раз’езд)
2
1
1
32
32
3.6 k
Жыткавічы (станцыя)
3
1
2
116
116
3.6 k
Брэст-Усходні
2
1
1
32
32
3.6 k
Садкі (прыпыначны пункт)
2
1
1
-2
2
3.6 k
Фарфоравая мануфактура Аўгартэн
2
1
1
32
32
3.6 k
Малатковічы
3
1
1
32
32
3.6 k
Лахва (станцыя)
2
1
1
32
32
3.6 k
Паняцічы (прыпыначны пункт)
2
1
1
32
32
3.6 k
Сітніца (прыпыначны пункт)