Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Most active pages
26 April 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
16
1
1
7.1 k
7 k
16 k
Дрвар
13
1
5
5.2 k
5.1 k
5.1 k
Віцебскі дзяржаўны тэхнічны каледж
7
1
3
4.7 k
4.6 k
4.6 k
Хор (рака)
21
3
4
4.5 k
4.5 k
4.4 k
Аўтамабільная прамысловасць Украіны
5
1
2
4 k
3.9 k
129 k
Чэмпіянат свету па снукеры 2017
11
1
5
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Нетапыр-карлік
19
1
1
3 k
2.9 k
80 k
Анатоль Анатолевіч Шарый
14
2
7
2.3 k
2.3 k
3.9 k
Расамаха
7
1
2
1.6 k
1.6 k
4.2 k
Няжараўка
11
1
1
1.6 k
1.5 k
19 k
Чэмпіянат свету па снукеры 2018
6
1
2
1.6 k
1.8 k
1.5 k
Гранатавы колер
6
1
2
1 k
1012
77 k
Лабірынт фаўна
4
1
1
1 k
1003
8.8 k
Павойнік прамы
7
1
3
869
869
869
USB-C
4
1
2
-748
748
5.2 k
Анджэй Суліма Камінскі
2
1
2
689
689
3.6 k
Гідраргіліт
1
6
635
949
8.3 k
Андрэй Дзмітрыевіч Адэнскі
8
1
1
600
600
600
Хор (значэнні)
8
1
1
599
599
3.8 k
Раіса Уладзіміраўна Кудрэвіч
3
1
1
-534
534
13 k
Барыс Барысавіч Бойка
4
1
1
453
453
453
Катэгорыя:Выпускнікі Вышэйшай нацыянальнай школы дэкаратыўнага мастацтва
5
1
1
-413
413
10 k
Андрэй Міхайлавіч Абломскі
6
1
2
-331
369
7.6 k
Лявон Цімафеевіч Баразна
8
1
1
327
327
69 k
Ганконг
11
2
2
301
301
1.7 k
Сур’я
3
1
2
298
298
1.2 k
Дружба (Мінск)
3
1
1
-295
295
8.6 k
Джуліян Барнс
4
1
1
-294
294
6.6 k
Андрэй Мікалаевіч Янушкевіч
6
2
2
257
343
257
Катэгорыя:Выкладчыкі Івана-Франкоўскага нацыянальнага медыцынскага ўнівер…
2
1
1
256
256
256
Катэгорыя:Даследчыкі Сахаліна і Курыльскіх астравоў
6
1
1
-252
252
3.2 k
Міхаіл Фёдаравіч Барздыка
3
1
2
-236
236
2.6 k
Вяйнё Валдэмар Аалтанен
2
1
1
232
232
232
Катэгорыя:Мараплаўцы Расійскай імперыі
2
1
1
200
200
200
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Данецкай вобласці
9
1
4
198
198
8.1 k
Ясміна Рэза
2
1
1
196
196
196
Катэгорыя:Гесэнскі дом
2
1
1
191
191
191
Катэгорыя:Гранд-афіцэры ордэна «За заслугі перад Літвой»
4
1
1
190
190
20 k
Спіс сысуноў Беларусі
2
1
1
-190
190
12 k
Тадэвуш Бароўскі
2
1
1
183
183
183
Катэгорыя:Памерлі ў Паўладарскай вобласці
1
1
182
182
4 k
Інстытут павышэння кваліфікацыі і перападрыхтоўкі кадраў аховы здароўя БДМУ
2
1
1
182
182
182
Катэгорыя:Асобы паводле гарадоў Іркуцкай вобласці
3
1
1
181
181
181
Катэгорыя:Аўтамабільная прамысловасць паводле краін
1
1
180
180
180
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Светлагорска
3
1
1
179
179
179
Катэгорыя:Прамысловасць паводле галін і краін
4
1
1
-178
178
4 k
Іван Фёдаравіч Крузенштэрн
4
1
1
-171
171
2.4 k
Матэа Бандэла
5
1
2
170
170
3.8 k
Карагод
7
1
2
-169
177
13 k
Святлана Аляксандраўна Баранкоўская
2
1
1
168
168
168
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Штутгарта
2
1
1
168
168
168
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Запарожжа
2
1
1
168
168
168
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Цярнопаля
3
1
1
166
166
166
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Фларэнцыі
2
1
1
-165
165
2.7 k
Франсуаза Барэ-Сінусі
2
1
1
164
164
164
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Астрахані
2
1
1
164
164
164
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Марбурга
2
1
1
162
162
162
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Арэнбурга
2
1
1
160
160
160
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Мюнхена
3
1
1
158
158
158
Катэгорыя:Постаці Брацка
2
1
1
158
158
158
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Харкава
4
1
1
156
156
156
Катэгорыя:Памерлі ў Паўладары
2
1
1
154
154
154
Катэгорыя:Постаці Ульма
2
1
1
153
153
153
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Святога Міхаіла (Францыя)
2
1
1
152
152
152
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Бэлць
2
1
1
152
152
152
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Ульма
2
1
1
150
150
150
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Кіева
2
1
1
150
150
150
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Брацка
2
1
1
148
148
148
Катэгорыя:Удзельнікі Альбігойскага крыжовага паходу
2
1
1
148
148
148
Катэгорыя:Ганаровыя грамадзяне Бона
4
1
1
-142
142
4.5 k
Андар Габар
7
1
4
-138
210
7.7 k
Анарэ дэ Бальзак
2
1
1
136
136
136
Катэгорыя:Ордэны Літвы
2
1
1
136
136
136
Катэгорыя:Кавалеры ордэна Пашаны (Арменія)
7
1
1
-135
135
5.1 k
Фёдар Васілевіч Баравік
3
1
1
-135
135
6.7 k
Баніфача Веранезэ
4
1
1
-124
124
5.2 k
Грэскі раён
1
1
120
120
120
БелДІУВ
2
1
1
120
120
120
Беларускі інстытут удасканалення ўрачоў
2
1
1
119
119
24 k
Вялікая Бераставіца
1
1
112
112
5.4 k
Шклянцы
3
1
2
112
112
2 k
Рэкс Тылерсан
2
1
1
103
103
103
Катэгорыя:Ордэн «За заслугі перад Літвой»
3
1
1
-99
99
15 k
Ханс Крысціян Андэрсен
2
1
1
99
99
99
Катэгорыя:Удзельнікі Трэцяга крыжовага паходу
2
1
1
97
97
97
Катэгорыя:Брацк
2
1
1
95
95
95
Катэгорыя:Гарады Юты
3
1
1
93
93
397
Катэгорыя:Геаграфія Філіпінаў
4
1
1
90
90
5.2 k
Віцебскі дзяржаўны тэхналагічны каледж
1
1
87
87
87
Віцебскае вышэйшае прафесійнае вучылішча народных мастацкіх рамёстваў
1
1
87
87
87
Віцебскае прафесійна-тэхнічнае вучылішча № 147 народных мастацкіх рамёстваў
1
1
87
87
87
Віцебскае сярэдняе прафесійна-тэхнічнае вучылішча № 147 будаўнікоў
1
1
87
87
87
Віцебскае сярэдняе гарадское прафесійна-тэхнічнае вучылішча № 163
5
1
1
86
86
8.7 k
Віцебскі заапарк
2
1
1
83
83
83
Катэгорыя:Кавалеры Нацыянальнага ордэна Плая-Хірон
2
1
1
82
82
4.3 k
Габрыэль Батыстута
5
1
1
80
80
5.4 k
Самуіл Хаімавіч Агурскі
4
1
1
80
80
123
Катэгорыя:Аўтамабілебудаванне
3
1
1
80
80
7.5 k
Паўночныя могілкі (Мінск)
1
1
79
79
79
Віцебскі дзяржаўны індустрыяльна-будаўнічы каледж.
1
1
79
79
79
Віцебскі індустрыяльна-тэхналагічны тэхнікум
1
1
79
79
79
Віцебскі індустрыяльны тэхнікум
2
1
1
79
79
79
Віцебскі тэхналагічны тэхнікум
1
1
76
76
76
БІП — Інстытут правазнаўства
2
1
1
-75
75
3.6 k
Брацк
1
1
74
74
74
Катэгорыя:Вуліца Лазо (Віцебск)
4
1
2
-73
361
5.4 k
Анры Фантэн-Латур
2
1
1
73
73
73
МЗ БССР
3
1
1
-68
68
14 k
Кацярына Васілеўна Сумарава
2
1
1
65
65
65
Катэгорыя:Паўночныя крыжовыя паходы
3
1
1
-60
60
3.7 k
Ігар Антонавіч Бархаткоў
2
1
1
59
59
59
БЭ
8
1
1
-58
58
3.2 k
Лейла Абашыдзэ
3
1
1
57
57
24 k
Першая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2018
6
1
1
56
56
23 k
Ігральныя карты
2
1
1
56
56
56
Катэгорыя:Рускія першапраходцы
2
1
1
54
54
2.2 k
Сафія Міхайлаўна Ратару
6
1
1
52
52
8.7 k
Хор
4
1
1
51
51
1.5 k
Кашубская мова
1
1
-51
51
57
Нягродавае староства
1
1
-51
51
32
Стараства, Вялікае Княства Літоўскае
1
1
-51
51
32
Староства, Вялікае Княства Літоўскае
1
1
50
50
1.5 k
Беларусь (газета, Гродна)
6
1
1
50
50
12 k
Хор (тэлесерыял)
4
1
1
50
50
3.5 k
Цярнопальская вобласць
3
1
1
50
50
1.1 k
Сапраўдныя цюлені
5
1
1
48
48
1.4 k
Хор (бажаство)
5
1
2
-45
45
2.3 k
Баніфацыа Бемба
1
1
41
41
41
Pipistrellus pipistrellus
6
1
1
39
39
39
Рылаўшчына
2
1
1
39
39
39
Катэгорыя:Удзельнікі Сёмага крыжовага паходу
2
1
1
39
39
39
Катэгорыя:Удзельнікі Пятага крыжовага паходу
2
1
1
36
36
4.9 k
МПЛА
2
1
1
34
34
1.6 k
Брацкая ГЭС
6
1
1
20
20
50 k
Біткойн
4
1
1
20
20
2.6 k
Дзяржаўны сакратар ЗША
6
1
1
-17
17
8.6 k
Мікола Якаўлевіч Аўрамчык
3
1
1
13
13
9.1 k
Аўтамабільная прамысловасць Сербіі
5
1
1
12
12
3.4 k
USB
1
1
-11
11
2.6 k
Кетчум (Айдаха)
1
1
-11
11
2.6 k
Сан-Вэлі (Айдаха)
12
1
1
11
11
2.8 k
Таваф
11
1
2
11
15
87 k
Спіс колераў
2
1
1
9
9
5 k
Лейф Эрыксан
4
1
1
8
8
2.1 k
Жлобінскі заапарк
2
1
1
8
8
1.7 k
Снежкі
1
1
5
5
39
Вёска Дружба, Мінскі раён
2
1
1
4
4
2.9 k
Кажаны
1
1
2
2
1.9 k
Эйрык Рыжы
8
1
1
2
2
7.3 k
Расійская акадэмія навук
2
1
1
1
1
27 k
Другая ліга чэмпіянату Беларусі па футболе 2018