Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Most active pages
5 April 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
9
1
2
22 k
22 k
22 k
Якабіты
17
2
4
11 k
11 k
11 k
Акт аб пераходзе ў спадчыну прастола (Вялікабрытанія)
1
16
1
4.2 k
10 k
4.1 k
Сакы
13
1
3
7 k
8.2 k
6.9 k
Іван Карпавіч Двадненка
13
1
7
6.8 k
6.6 k
27 k
Лаос
20
1
3
3.9 k
3.9 k
3.9 k
Стары Крым
34
1
15
3.3 k
3.4 k
11 k
Валянцін Паўлавіч Таўлай
15
2
4
3.3 k
3.2 k
3.2 k
Праспект Пуціна
29
2
8
1
-1.5 k
3.2 k
6.6 k
Гарады Рэспублікі Крым
11
1
3
3 k
3 k
3 k
Кафірніган
1
2
2.6 k
2.5 k
2.5 k
Гнеў (рака)
16
1
4
2.5 k
2.5 k
2.5 k
Ірына Барысаўна Акуловіч
7
1
2
2 k
2 k
5.1 k
Пестун
8
1
1
2 k
1.9 k
1.9 k
Галіна Валянцінаўна Таўлай
5
1
1
1.7 k
1.7 k
3.1 k
Аргунскі хрыбет
8
1
2
1
0
1.5 k
7 k
Нафтан (прадпрыемства)
4
1
1
1.3 k
1.3 k
6.6 k
Філістымляне
4
1
1
837
837
4.9 k
Сецен
5
1
1
831
831
63 k
Вілейскі раён
4
1
1
798
798
3.5 k
Дараўлянка
5
1
1
783
783
3.6 k
Лагазінка
4
1
1
658
658
22 k
ФК Орша
4
1
1
533
533
2.7 k
Дзіцячы конкурс песні Еўрабачанне 2018
7
1
1
526
526
18 k
ФК Смаргонь
2
1
1
524
524
4.1 k
Пенякі
5
1
1
449
449
91 k
ФК Дынама Мінск
4
1
1
435
435
87 k
ФК БАТЭ
2
1
1
411
411
6.6 k
Аляксандр Юр’евіч Мацюхевіч
5
1
1
393
393
5.6 k
Хрэн звычайны
3
1
1
376
376
8.5 k
Іван Вячаслававіч Сулім
2
1
1
362
362
7.3 k
Фёдар Уладзіміравіч Сапон
3
1
1
337
337
14 k
Вільгельм Кубэ
4
1
1
-285
285
14 k
ФК Слонім-2017
10
1
2
95
279
95
Катэгорыя:Кавалеры Залатога Рыцарскага крыжа «Ваенных заслуг»
4
1
2
273
273
3.6 k
Аляксандр Уладзіміравіч Кравецкі
4
1
2
248
248
248
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За будаўніцтва Атлантычнага вала»
2
1
1
221
221
11 k
Аляксей Пятровіч Казлоў
1
2
218
218
27 k
Еўрапейская кінапрэмія найлепшаму еўрапейскаму рэжысёру
1
2
209
209
37 k
Еўрапейская кінапрэмія за найлепшы еўрапейскі фільм
8
1
2
195
195
195
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За выслугу ў НСДАП (15 гадоў)»
4
1
2
195
195
195
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За выслугу ў НСДАП (25 гадоў)»
4
1
2
195
195
195
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За выслугу ў НСДАП (10 гадоў)»
2
1
1
195
195
5.5 k
Дыксан Афааква
1
2
187
187
20 k
Еўрапейская кінапрэмія найлепшаму еўрапейскаму кампазітару
5
1
1
167
167
167
Катэгорыя:Аб’екты, названыя ў гонар Пуціна
7
1
1
166
166
166
Катэгорыя:Кавалеры Крыжа «Ваенных заслуг»
1
1
159
159
159
Катэгорыя:Кавалеры Крыжа «Ваенных заслуг» 2 ступені
3
1
1
159
159
159
Катэгорыя:Кавалеры Крыжа «Ваенных заслуг» 1 ступені
3
1
1
151
151
3.4 k
Ганс Сакс
5
1
2
99
141
99
Катэгорыя:Кавалеры Рыцарскага крыжа «Ваенных заслуг»
5
1
2
129
129
129
Катэгорыя:Вуліцы Грознага
2
1
1
127
127
18 k
Слаўгарад
4
1
2
118
118
3.8 k
Стаўбунка
6
2
2
17
117
11 k
Прэзідэнцкія выбары ў Расіі (2018)
21
1
4
1
36
112
16 k
Крымскае ханства
1
1
112
112
112
Акт аб уладкаванні
3
1
1
111
111
791
Бабатаг
3
1
1
110
110
1.1 k
Жэрар Дэзарг
1
1
-108
108
30 k
ФК Дынама Брэст
3
1
1
104
104
104
Катэгорыя:Аб’екты, названыя ў гонар людзей прыжыццёва
4
1
2
91
99
141
Катэгорыя:Рускія народныя танцы
10
1
1
95
95
95
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалямі Трэцяга Рэйха
4
1
1
89
89
22 k
ФК Іслач
3
1
1
87
87
46 k
ФК Шахцёр Салігорск
6
1
1
83
83
7.7 k
Беларускае тэлеграфнае агенцтва
1
1
76
76
76
Аляксандр Кравецкі
12
1
1
76
76
317
Катэгорыя:Гарады Крыма
4
1
1
67
67
1.4 k
Гісарская даліна
7
1
2
26
64
1.6 k
Урад у выгнанні
2
1
1
62
62
62
Наста Палажанка
1
1
60
60
60
Георг I (кароль Вялікабрытаніі)
5
1
1
-60
60
9.3 k
Славутая рэвалюцыя
9
1
1
59
59
4.7 k
Эрнст Кальтэнбрунер
14
1
1
54
54
21 k
Еўрапейская кінапрэмія
2
1
1
54
54
17 k
Еўрапейская кінапрэмія 2017
4
1
1
53
53
16 k
Прэмія еўрапейскай кінаакадэміі за прыжыццёвыя дасягненні
4
1
1
53
53
13 k
Еўрапейская кінапрэмія за еўрапейскія дасягненні ў сусветным кінематографе
8
1
1
46
46
4.5 k
Бітва пры Нахеры
1
5
40
40
16 k
Леніна (Слуцкі раён)
1
1
38
38
38
Карл II (кароль Англіі)
1
1
38
38
38
Якаў II (кароль Англіі)
3
1
1
38
38
6.1 k
Тачмамед Ніязмамедаў
1
1
37
37
37
Карл I (кароль Англіі)
4
1
1
35
35
35
Сакі (Крым)
1
1
33
33
33
Рака Гнеў
5
1
1
33
33
2.4 k
Крыніца (гідралогія)
2
1
1
30
30
8.2 k
Аляксандр Аляксандравіч Мрынскі
1
1
28
28
28
Якабітызм
1
1
28
28
28
Якабіт
16
1
1
26
26
4.7 k
Білагірск
3
1
1
-22
22
404
Катэгорыя:Афіцэры ордэна За заслугі перад ФРГ
2
1
1
19
19
34 k
ФК Нёман Гродна
4
1
1
-15
15
7.8 k
Тэрэнс Малік
2
1
1
13
13
4.1 k
Бактрыя
1
1
-12
12
1.1 k
Нацыянальны інстытут статыстыкі Італіі
7
1
1
-11
11
1.9 k
Сакі
2
1
1
-11
11
4.3 k
Пітэр Уір
9
1
1
-10
10
5.2 k
Сімферопаль
2
1
1
9
9
4.5 k
Фрыц Заўкель
4
1
1
-8
8
11 k
Ксенія Анатольеўна Сабчак
5
1
1
7
7
1.7 k
Вылічэнне
1
1
-6
6
17 k
Еўрапейскае касмічнае агенцтва
18
1
1
-6
6
4.7 k
Хачапуры
7
1
1
5
5
20 k
ФК Хваля Пінск
7
1
2
-4
4
14 k
Ішкалдзь
3
1
1
4
4
5.9 k
Пашпарт грамадзяніна Беларусі
2
1
1
3
3
3.5 k
Крысава
2
1
1
3
3
3.5 k
Касарычы
2
1
1
3
3
6.2 k
Вымна (аграгарадок)
2
1
1
3
3
3.1 k
Свята-Георгіеўская царква (Вялікія Круговічы)
3
1
1
2
2
2.6 k
Ракуха
4
1
1
1
1
206
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «У памяць 22 сакавіка 1939»
3
1
1
-1
1
4.2 k
Бярозка (харавод)
3
1
1
1
1
114
Катэгорыя:Атрымальнікі знака «За раненне» (Германія)
2
1
1
1
1
94
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За зімовую кампанію на Усходзе 1941—1942»
2
1
1
1
1
6.1 k
Альберта Іглесіяс
2
1
1
1
1
216
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «У памяць 1 кастрычніка 1938»
2
1
1
1
1
145
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «За выслугу гадоў у вермахце»
2
1
1
1
1
206
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём «У памяць 13 сакавіка 1938»
2
1
1
1
1
127
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём За танкавую атаку
1.2 k
0
0
Галоўная старонка
307
0
0
Янка Купала
305
0
0
Якуб Колас
297
0
0
Раскіданае гняздо (п’еса)
290
0
0
Мар’ян Дукса
220
0
0
Кураслеп лясны
206
0
0
Дзікае паляванне караля Стаха (аповесць)
204
0
0
Анатоль Ільіч Вярцінскі
197
0
0
Чырвоная кніга Рэспублікі Беларусь
192
0
0
Янка Сіпакоў
174
0
0
Уладзімір Сямёнавіч Караткевіч
171
0
0
Раіса Андрэеўна Баравікова
160
0
0
Генадзь Пятровіч Пашкоў
156
0
0
Цыбуля мядзведжая
142
0
0
Алесь Сцяпанавіч Разанаў
141
0
0
Каласы пад сярпом тваім
133
0
0
Ворлікі звычайныя
126
0
0
Новая зямля (паэма)
123
0
0
Васіль Васілевіч Зуёнак
121
0
0
Званочак
117
0
0
Міхась Пазнякоў
113
0
0
Афенбах
112
0
0
Меч-трава звычайная
104
0
0
Алесь Бадак
100
0
0
Леанід Дранько-Майсюк
98
0
0
Кадзіла сармацкае
98
0
0
Познацвет асенні
95
0
0
Венерын чаравічак сапраўдны
92
0
0
Мікола Мятліцкі
89
0
0
Прыметнік