Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
19 March 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
6
1
1
-267
267
175 k
Фінал Players Tour Championship 2015/2016 (снукер)
16
2
3
425
497
127 k
Зборная Беларусі па біятлоне
14
1
11
-18 k
24 k
121 k
Фінал Players Tour Championship 2014/2015 (снукер)
2
1
1
214
214
73 k
Снукерны сезон 2017/2018
4
1
1
16
16
63 k
Святое Пісанне — Пераклад новага свету
1
4
5.8 k
5.6 k
54 k
Правілы шахмат
43
2
8
1.7 k
1.7 k
43 k
Другая Усебеларуская канферэнцыя
15
1
3
410
422
43 k
100-годдзе Беларускай Народнай Рэспублікі
10
1
3
2
2
39 k
ЗІЛ-130
3
1
1
442
442
38 k
Players Championship 2017 (снукер)
2
1
1
-168
168
36 k
Віталь Іосіфавіч Гальданскі
2
1
1
-60
60
33 k
Алена Барысаўна Танкачова
3
1
1
18
18
33 k
ФК Тарпеда-БелАЗ
2
4
360
488
33 k
Марыя Магдалена Радзівіл
5
1
4
367
371
32 k
Сцюарт Бінэм
3
1
2
81
81
32 k
Вацлаў Ластоўскі
28
1
2
60
60
31 k
Мікола Шабовіч
3
1
1
23
23
29 k
Агульны залік Кубка свету па біятлоне
83
1
2
180
180
27 k
Уладзімір Уладзіміравіч Пуцін
4
1
1
91
91
26 k
Зборная Беларусі па футболе
3
1
2
18
18
26 k
Суд над Перакладам новага свету
13
1
2
419
419
26 k
Дар’я Уладзіміраўна Домрачава
1
1
115
115
25 k
Зборная Беларусі па футболе U-21
2
2
2
0
92
25 k
Рэферэндум у Прыднястроўі (2006)
1
1
4
4
25 k
Станіслаў Іванавіч Богуш-Сестранцэвіч
12
1
1
508
508
24 k
ФК Крумкачы Мінск
10
1
1
1.9 k
1.9 k
23 k
Кубак Беларусі па футболе 2017/2018
4
1
3
23 k
46 k
22 k
Міжнародны саюз біятланістаў
9
1
2
92
92
22 k
Масква
3
1
2
561
561
22 k
Раян Дэй
4
1
1
-33
33
21 k
Еўрапейская кінапрэмія
3
1
1
-3
3
20 k
Вячаслаў Кандратавіч Зайцаў
1
1
35
35
20 k
Густаў Клімт
6
1
1
-90
90
20 k
ФК Тарпеда Мінск
13
1
2
0
0
19 k
Гомельскі замак
19
2
2
-2
10
17 k
Масфільм
1
1
-2
2
16 k
Вячоркі
10
1
4
16 k
15 k
15 k
Уладзімір Пятровіч Драчоў
3
1
1
177
177
15 k
Савет Міністраў Андрэя Кабякова
14
1
3
15 k
14 k
14 k
Віктар Віктаравіч Майгураў
3
1
1
-23
23
13 k
Герыт ван Хонтхорст
2
1
1
-17
17
13 k
Цюменская вобласць
7
1
2
1
0
216
12 k
Аляксандр Юр’евіч Зубкоў
3
1
1
61
61
12 k
Дзіцячая бібліятэка імя М. Астроўскага
2
1
1
23
23
12 k
Біятлон на зімовых Алімпійскіх гульнях 1994 — спрынт (мужчыны)
5
1
1
187
187
12 k
Нацыянальны аэрапорт Мінск
2
1
1
61
61
11 k
Цэнтралізаваная сістэма дзіцячых бібліятэк горада Мінска
7
1
4
12 k
11 k
11 k
Вольга Віктараўна Назарава
4
1
1
-70
70
11 k
ФК Рэал Сасьедад
6
1
2
147
147
11 k
Бярозаўка
73
2
8
1.9 k
1.9 k
11 k
Прэзідэнцкія выбары ў Расіі (2018)
15
1
1
9.2 k
9 k
11 k
Ксенія Анатольеўна Сабчак
4
1
1
116
116
11 k
Мікалай Дзмітрыевіч Ворвулеў
1
1
4
4
10 k
Маляцічы (Крычаўскі раён)
13
1
2
10 k
9.8 k
9.8 k
Другая Гёхштэцкая бітва
30
2
7
10 k
9.9 k
9.8 k
Прэзідэнцкія выбары ў Расіі (2012)
4
1
1
114
114
9.8 k
Андрэй Аляксеевіч Раўкоў
12
1
4
9.5 k
9.4 k
9.3 k
Аляксандр Уладзіміравіч Папоў (біятланіст)
1
1
35
35
9.2 k
Прыгожая эпоха
3
2
5
8.6 k
8.8 k
8.4 k
Кацярына Генадзьеўна Вінаградава
2
1
1
-30
30
8.2 k
Сухарэўскі сельсавет
9
1
1
2
2
8.2 k
Мы выйдзем шчыльнымі радамі
4
1
1
44
44
8.1 k
Свіслач (прыток Бярэзіны)
8
1
4
8 k
7.9 k
7.8 k
Наталля Львоўна Сакалова
4
1
1
20
20
7.6 k
Максім Андрэевіч Грачыха
5
1
1
66
66
7.3 k
Якаў Якаўлевіч Кулдуркаеў
2
1
1
0
0
7.1 k
Дзмітрый Цімафеевіч Надзькін
2
1
1
65
65
6.9 k
Алег Аляксеевіч Белаконеў
10
1
2
103
103
6.9 k
Аляксандр Ігаравіч Шамко
1
1
38
38
6.7 k
Прыкмета Белаглазава
4
1
2
155
159
6.7 k
Арланда (фільм)
2
1
1
554
554
6.3 k
Румынскі Мастэрс 2018 (снукер)
2
1
1
70
70
6 k
Дар’я Аляксандраўна Юркевіч
3
1
1
31
31
5.9 k
Праскоўя Сцяпанаўна Іванова
1
1
4
4
5.9 k
Касцёл Святога Станіслава (Маляцічы)
10
1
1
6 k
5.9 k
5.9 k
Нацыянальная бібліятэка імя А. С. Пушкіна Рэспублікі Мардовія
6
1
1
469
469
5.7 k
Сяргей Валер’евіч Аксёнаў
3
1
1
80
80
5.7 k
Раман Паланскі
2
1
1
1.3 k
1.3 k
5.4 k
Тэшык-Таш
2
1
2
-206
206
5.3 k
Ермакоўскае сельскае паселішча (Вікулаўскі раён)
4
1
2
5.4 k
5.3 k
5.3 k
Парламенцкія выбары ў Германіі (2017)
10
1
1
5.3 k
5.2 k
5.2 k
Сяргей Міхайлавіч Кавальчук
2
1
1
39
39
5.1 k
Герань
3
1
2
241
241
5.1 k
Том (прыток Абі)
10
1
3
5.2 k
5 k
5 k
Бярозаўка (прыток Калымы)
9
1
3
3.6 k
3.6 k
4.9 k
Бікін (рака)
4
1
1
4.9 k
4.8 k
4.8 k
Расійскі музей лесу
1
2
-694
694
4.8 k
Гардзееўка (Бранская вобласць)
2
1
1
357
357
4.5 k
Точанка
9
1
3
-18
20
4.5 k
Вайна за незалежнасць Мазамбіка
2
1
1
-1
1
4.2 k
Бачнае выпраменьванне
1
1
-430
430
4.2 k
Згуртаванне беларускай шляхты
9
1
1
4
4
4.2 k
Фазавая мадуляцыя
1
1
-32
32
4.1 k
Музей акупацый (Талін)
4
1
1
-51
51
3.9 k
Міністэрства лясной гаспадаркі Рэспублікі Беларусь
6
1
2
4 k
3.9 k
3.9 k
Мардоўская рэспубліканская дзіцячая бібліятэка
16
1
1
136
136
3.8 k
Фізіка кандэнсаванага стану
1
1
302
302
3.5 k
Кузьмічы (Нарацкі сельсавет)
3
1
1
278
278
3.5 k
Хожаў
6
1
1
192
192
3.3 k
Журавок (Іванаўскі раён)
1
1
-181
181
3.3 k
Раман Аркадзевіч Абрамовіч
2
1
1
541
541
3.3 k
Патачанка
5
1
2
3.3 k
3.2 k
3.2 k
Музей гісторыі каньяку
6
1
2
3.3 k
3.2 k
3.2 k
Музей Маскоўскай чыгункі
4
2
2
188
188
3.1 k
Саранск
3
1
1
-222
222
3.1 k
Баршчоўка (Хойніцкі раён)
13
2
5
3 k
3.2 k
3 k
Вішоўскі сельсавет
1
1
-14
14
2.8 k
Філіпіна Ліпі
2
1
1
2.9 k
2.8 k
2.8 k
Івацэвіцкі пахаваны выступ
2
1
1
13
13
2.7 k
Саюз вызвалення
7
1
1
2
2
2.7 k
Даўжыня хвалі
10
1
2
2.7 k
2.6 k
2.6 k
Умова Брэга — Вульфа
2
1
1
-44
44
2.5 k
Канстытуцыя Прыднястроўскай Малдаўскай Рэспублікі
3
1
1
-11
11
2.5 k
Барыс Іпалітавіч Райскі
2
1
1
90
90
2.5 k
Абхазская мова
4
2
3
2.4 k
2.4 k
2.4 k
Сіняўка (рака)
3
1
1
81
81
2.4 k
Павялецкі вакзал
13
1
1
2.3 k
2.3 k
2.3 k
Рэферэндум аб незалежнасці Прыднястроўя (1991)
2
1
1
75
75
2.2 k
Вадаём
6
1
2
2 k
2 k
2 k
Гіпастаз
4
1
1
-34
34
1.9 k
System of a Down
4
1
1
100
100
1.9 k
Сакалова
4
1
1
69
69
1.7 k
Андрэй Аляксандравіч Уцюрын
4
1
2
1.7 k
1.7 k
1.7 k
Дыястала
10
2
2
1.5 k
1.5 k
1.5 k
Зона Брылюэна
5
1
4
1.4 k
1.5 k
1.4 k
Склера
1
2
49
85
1.4 k
UTC+03:00
9
2
2
855
855
1.3 k
Іванова
11
1
1
1.2 k
1.2 k
1.2 k
Фазатрон
2
1
1
80
80
1.1 k
Папоў
2
1
1
41
41
888
Арэхавае
11
2
3
251
251
756
Вінаградава
5
1
1
109
109
734
Кавальчук
2
1
1
247
247
247
Катэгорыя:Постаці Чукоцкай аўтаномнай акругі
2
1
1
235
235
235
Катэгорыя:Чыгуначныя музеі Расіі
4
1
1
205
205
205
Катэгорыя:Культура Саранска
3
1
1
36
36
205
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Смаленскай губерні
3
1
1
199
199
199
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Чукоцкай аўтаномнай акрузе
2
1
1
36
36
192
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Выбаргскай губерні
2
1
1
107
107
189
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Ніжагародскай губерні
2
1
1
7
7
186
Катэгорыя:Сцягі рэгіёнаў Расіі
2
1
1
185
185
185
Катэгорыя:Культура Мардовіі
2
1
1
-86
86
184
Катэгорыя:Махачкала
3
1
1
171
171
171
Катэгорыя:Узнагароджаныя медалём ордэна «За заслугі перад Айчынай» I ступ…
2
1
1
32
32
169
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Тульскай губерні
2
1
1
163
163
163
Катэгорыя:Постаці Калмыкіі
2
1
1
162
162
162
Катэгорыя:Постаці Мардовіі
3
1
1
26
26
161
Катэгорыя:Харчовая прамысловасць
3
1
1
158
158
158
Катэгорыя:Муніцыпальныя ўтварэнні Расіі
2
1
1
17
17
158
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Саратаве