Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
11 March 2018
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
30
2
5
4
30
150
77 k
Анатоль Анатолевіч Шарый
6
1
1
1
-5
5
4.9 k
Мішэл Тэмер
1.4 k
0
0
Галоўная старонка
87
2
60
5.1 k
5 k
8.9 k
Генадзь Станіслававіч Алейнікаў
28
3
3
10 k
10 k
10 k
Суперкубак Беларусі па футболе 2018
13
2
4
9.4 k
10 k
9.2 k
Сідаравіцкі сельсавет (Магілёўскі раён)
330
0
0
Алесь Сцяпанавіч Разанаў
5
2
2
4.9 k
5 k
4.8 k
Гаэль Манфіс
15
1
2
26 k
25 k
31 k
Анатоль Аляксандравіч Сабчак
5
3
6
-95
149
48 k
Суб’екты Расійскай Федэрацыі
9
2
2
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Мар’іна Горка (вадасховішча)
262
0
0
Ефрасіння Полацкая
7
1
4
8 k
7.8 k
10 k
Адкрыты чэмпіянат Гібралтара па снукеры
5
1
1
16 k
16 k
16 k
Прэмія еўрапейскай кінаакадэміі за прыжыццёвыя дасягненні
1
10
-1.5 k
2.4 k
47 k
Марцін Гоўлд
16
1
2
7.6 k
7.4 k
10 k
Свята-Духаўская царква (Рэчкі)
9
1
9
6.6 k
6.5 k
101 k
Сусветны снукерны рэйтынг у сезоне 2017/2018
15
2
4
335
335
12 k
Падгор’еўскі сельсавет
1
3
2 k
1.9 k
1.9 k
Ячменеваласнец
14
1
3
5.7 k
5.6 k
5.6 k
Лузія (выкапнёвы чалавек)
213
0
0
Янка Купала
14
2
4
101
113
7.4 k
Канвелішкі
18
2
2
85
85
3.4 k
Вызваленне Балгарыі
13
3
3
-4
4
11 k
Суперкубак Беларусі па футболе 2017
14
2
2
56
84
5.4 k
Лівіу Драгня
10
1
6
2.9 k
2.9 k
2.9 k
Граздоўнік
18
1
5
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Міхаіл Пятровіч Старыцкі
4
2
2
196
196
30 k
ФК Дынама Брэст
20
1
4
2.9 k
2.8 k
24 k
Янка Лучына
8
1
3
3.5 k
3.4 k
73 k
Снукерны сезон 2017/2018
3
1
3
4.1 k
4 k
4 k
Лоша (прыток Ашмянкі)
1
9
1.4 k
1.4 k
56 k
Міхал Анемпадыстаў
6
1
1
4.8 k
4.7 k
4.7 k
Ашмянка (прыток Кроманкі)
8
1
4
2.1 k
2.1 k
223 k
Спіс фіналаў рэйтынгавых турніраў па снукеры
10
1
3
4.1 k
4 k
4 k
Пётр Рудкоўскі
1
1
1.4 k
1.3 k
4.9 k
Бабічы (Клецкі раён)
8
1
1
4.3 k
4.2 k
5.6 k
Герб Жодзіна
11
1
4
2.1 k
2 k
2 k
Касцёл Найсвяцейшага Сэрца Ісуса (Канвелішкі)
4
1
3
2.7 k
2.6 k
2.6 k
Заволінка
9
1
4
1.1 k
1.1 k
21 k
Раян Дэй
15
1
4
1.7 k
1.6 k
22 k
Зміцер Жылуновіч
6
1
3
2.2 k
2.1 k
5.3 k
Ёдкі (Лідскі раён)
2
1
2
2.6 k
2.5 k
2.5 k
Гайголка
2
1
2
2.5 k
2.4 k
2.4 k
Паўпе
3
1
2
2.4 k
2.3 k
2.3 k
Куна
2
1
2
2.4 k
2.4 k
2.4 k
Забалаць (рака)
7
1
2
1.4 k
1.4 k
10 k
Цаа Юйпэн
2
1
2
2.2 k
2.1 k
2.1 k
Упель
2
1
1
3 k
3 k
4.2 k
Марамбіджы
3
1
1
2.9 k
2.9 k
3.7 k
Гартань
4
1
1
2.8 k
2.7 k
2.7 k
Players Championship 2018 (снукер)
151
0
0
Францішак Багушэвіч
7
1
1
2.3 k
2.3 k
2.3 k
Румынскі Мастэрс 2018 (снукер)
12
1
2
-952
952
4.4 k
Іван Якаўлевіч Парфёненка
4
1
1
2.3 k
2.2 k
5.8 k
Вярхіта
4
1
2
945
991
8.7 k
Музей-сядзіба Францішка Багушэвіча «Кушляны»
1
1
655
655
5.9 k
Выбух і пажар на заводзе «Пінскдрэў-ДСП»
1
1
580
580
6.8 k
Аляксандр Мікалаевіч Логінаў
1
1
572
572
11 k
Руслан Віктаравіч Івашка
6
1
1
1.3 k
1.3 k
4.4 k
Бабічы (Узрэцкі сельсавет)
4
1
1
1.4 k
1.4 k
9 k
Дзітрыкі (Тарноўскі сельсавет)
1
1
553
553
8.9 k
Яўген Генадзевіч Калінін
2
1
1
1.5 k
1.4 k
5.3 k
Дзітрыкі (Ганчарскі сельсавет)
3
1
1
1.4 k
1.3 k
4.5 k
Бабічы (аграгарадок, Рэчыцкі раён)
2
1
1
1.2 k
1.2 k
4.3 k
Бабовічы
1
1
471
471
4.1 k
Шэкі (Дубровенскі раён)
4
1
2
468
616
3.7 k
Афанасьеўскае возера
1
1
387
387
7.5 k
Камо Аганесян
2
1
1
971
971
9.3 k
Іван Мікалаевіч Садоўнічы
2
1
1
925
925
2.5 k
Васіль Дзянісавіч Старычонак
118
0
0
Сакавік
6
1
3
128
128
3.6 k
Ашмянка
1
1
271
271
271
Катэгорыя:2018 год у Мінску
5
1
2
267
267
6.3 k
Жэлька Філіпавіч
1
1
259
259
7.4 k
Павел Сяргеевіч Паўлючэнка
1
1
254
254
254
Катэгорыя:Канвелішкі
11
1
1
646
646
7.3 k
Сірыйска-Ліванская аперацыя
7
1
3
293
295
3.9 k
Касцёл Нараджэння Найсвяцейшай Дзевы Марыі (Гомель)
6
1
2
-220
220
4.2 k
Ыныкчан
1
1
231
231
9.9 k
Алег Уладзіміравіч Вераціла
1
1
231
231
12 k
Раман Мікалаевіч Васілюк
1
1
231
231
9 k
Аляксей Дзмітрыевіч Лягчылін
1
1
231
231
6.6 k
Павел Іванавіч Сядзько
1
1
231
231
8.7 k
Кірыл Аляксандравіч Прамудраў
1
1
231
231
9 k
Андрэй Іванавіч Залескі
1
1
231
231
15 k
Арцём Уладзіміравіч Мілеўскі
1
1
231
231
12 k
Максім Юр’евіч Вітус
1
1
231
231
6.2 k
Дзмітрый Аляксандравіч Барысаў
6
1
2
293
293
3.8 k
Яніс Каргас
7
1
4
30
32
54 k
Палеаіндзейцы
2
1
2
301
301
10 k
Яўген Уладзіміравіч Лебедзеў
12
1
2
131
131
7.2 k
2018
4
1
2
263
263
5.8 k
Сандра Гатал
3
1
2
-153
153
3.9 k
Сяргей Дзям’янавіч Роман
10
1
1
534
534
25 k
Дар’я Уладзіміраўна Домрачава
5
1
2
92
92
4 k
3 сакавіка
6
1
2
-189
189
4 k
Янка Купала (Пухавіцкі раён)
1
1
119
119
3.2 k
Чэхі (Гервяцкі сельсавет)
3
1
2
106
106
2.8 k
Аўран лекавы
104
0
0
Уладзімір Сямёнавіч Караткевіч
8
1
2
128
136
11 k
Міхаіл Арцёмавіч Бухтуеў
1
1
98
98
98
Касцёл Найсвяцейшага Сэрца Ісуса, Канвелішкі
1
1
98
98
9.6 k
Вячаслаў Сяргеевіч Камінскі
1
1
98
98
98
Касцёл Сэрца Ісуса, Канвелішкі
4
1
1
558
558
70 k
Максімальны брэйк (снукер)
5
1
2
37
37
4.7 k
Жуліу Прэстыс
102
0
0
Рагнеда Рагвалодаўна
1
1
87
87
87
Сідаравіцкі сельсавет, Магілёўскі раён
6
1
1
514
514
1.7 k
Янік Аньель
1
1
75
75
75
Гранд-фінал PTC 2011 (снукер)
1
1
75
75
75
Гранд-фінал PTC 2014 (снукер)
1
1
75
75
75
Гранд-фінал PTC 2012 (снукер)
1
1
75
75
75
Гранд-фінал PTC 2013 (снукер)
2
1
1
563
563
10 k
Петразаводск
1
1
73
73
18 k
Аляксандр Пятровіч Гутар
1
1
63
63
63
Сусветнае гран-пры (снукер)
1
1
60
60
60
М. Старыцкі
6
1
1
478
478
8.9 k
Суперкубак Беларусі па футболе
1
1
60
60
60
Лебядожа
1
1
58
58
58
Нядашаўскі сельсавет
1
1
52
52
52
Рака Лоша, прыток Ашмянкі
1
1
49
49
49
Гранд-фінал PTC (снукер)
1
1
41
41
41
Рака Забалаць
1
1
35
35
35
Іван Люцыянавіч Неслухоўскі
1
1
30
30
30
Рака Гайголка
3
1
2
-113
113
1.3 k
Б’ёрн Крысціян Ульвэус
1
1
24
24
24
Паўпа
1
1
24
24
24
Ручай Упель
1
1
24
24
24
Рака Паўпа
1
1
24
24
24
Рака Паўпе
1
1
22
22
22
Рака Куна
1
1
20
20
7.9 k
Фалклендскі бой
1
1
13
13
3.6 k
Шылахвостка
5
1
2
60
60
9.3 k
Сяргей Барысавіч Іваноў
2
1
2
73
73
849
Анатоль Эдуардавіч Сердзюкоў
4
1
1
401
401
3.5 k
Кроманка
21
1
1
101
101
5.5 k
Эдуард Станіслававіч Валасевіч
19
1
2
106
106
24 k
Белавія
14
1
3
-147
147
17 k
Масфільм
6
1
1
309
309
13 k
Бейсбол
3
1
1
302
302
2.2 k
Забалаць
6
1
1
241
241
12 k
Магдэбургскае права
16
1
1
69
69
69
Суб'екты Расійскай Федэрацыі
4
1
1
253
253
1.1 k
Уладзімір Васільевіч Усцінаў
7
1
1
188
188
3.3 k
Адкрыты чэмпіянат Гібралтара па снукеры 2018
3
1
1
233
233
9.7 k
Канстанцін Барысавіч Езавітаў
3
1
1
231
231
5.1 k
Чыдзі Асучукву
2
1
1
243
243
243
Катэгорыя:Генеральныя пракуроры Расійскай Федэрацыі
11
1
1
87
87
87
Сідаравіцкі сельсавет
6
1
1
169
169
1 k
Юрый Якаўлевіч Чайка