Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
9 December 2017
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
9
1
2
52 k
51 k
51 k
Палітычны статус Іерусаліма
7
1
2
9 k
30 k
8.8 k
Lasiommata petropolitana
10
1
2
14 k
14 k
34 k
Белавія
9
1
2
8.7 k
8.6 k
127 k
Кот свойскі
6
1
1
8.3 k
8.1 k
11 k
Пітэкантрап
5
1
1
6.3 k
6.1 k
11 k
Ізатоп
23
1
7
6.2 k
6.1 k
6.1 k
Мост цераз Прыпяць (Жыткавіцкі раён)
6
1
2
6 k
5.9 k
5.9 k
Hyponephele lycaon
9
1
2
5.7 k
5.6 k
5.6 k
Fox on the Run
26
2
4
5.3 k
5.2 k
5.2 k
Тэорыя ўстойлівасці
4
1
2
4.9 k
4.8 k
4.8 k
Melanargia galathea
8
1
2
4.5 k
4.4 k
4.4 k
Electric Light Orchestra
7
1
1
4.5 k
4.4 k
4.4 k
Матрычная механіка
1
3
4.1 k
4 k
17 k
Еўрапейская кінапрэмія 2017
15
2
4
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Шклянніцы
4
1
1
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Cheap Trick
23
3
3
704
3.7 k
36 k
Іерусалім
8
1
3
3.7 k
3.7 k
3.7 k
Cichorieae
18
1
8
3.4 k
3.4 k
3.4 k
Стары мост (Мазыр)
7
1
1
3.1 k
3 k
3 k
Sweet (гурт)
30
3
10
3 k
2.9 k
2.9 k
Матэвуш Маравецкі
3
1
2
2.7 k
2.7 k
2.7 k
Элізабет Дэбікі
1
1
2.6 k
2.6 k
2.6 k
Юрый Васілевіч Гаўрын
3
1
1
2.6 k
2.5 k
4.9 k
Бялянка капусная
6
1
1
2.5 k
2.4 k
2.4 k
Fleetwood Mac
6
1
1
2.4 k
2.4 k
2.4 k
Новы мост (Мазыр)
7
1
2
2.3 k
2.3 k
2.2 k
Сэм Кук
3
1
1
2.2 k
2.1 k
8.3 k
Дзмітрый Мікалаевіч Верхаўцоў
6
1
1
2.1 k
2.1 k
2.1 k
Зорны ястраб
7
1
2
2.1 k
2 k
2 k
Дракс Разбуральнік
5
1
2
2 k
2 k
2 k
Манціс
5
1
1
1.9 k
1.9 k
1.9 k
Небула
2
1
1
1.9 k
1.8 k
1.8 k
Тайлер Бэйтс
8
1
1
1.7 k
1.7 k
1.7 k
Эга — жывая планета
2
1
1
1.6 k
1.6 k
1.6 k
Дэн Абнет
3
1
1
1.6 k
1.5 k
1.5 k
Кісмет (Marvel Comics)
4
1
1
1.6 k
1.5 k
1.5 k
Курт Расел
3
1
2
1.6 k
1.5 k
1.5 k
Джэймс Ган
11
1
2
1.5 k
1.5 k
1.5 k
Рэактыўны Янот
6
1
2
1.5 k
1.4 k
1.4 k
Вартавыя Галактыкі (2008)
3
1
1
1.5 k
1.4 k
7.7 k
Капачы (Мсціслаўскі раён)
7
1
2
1.4 k
1.4 k
1.4 k
Гамора
5
1
1
1.4 k
1.4 k
5.2 k
Пірэвічы (Пірэвіцкі сельсавет)
7
1
1
1.4 k
1.4 k
1.4 k
Грут
5
1
3
1.4 k
1.4 k
1.3 k
Раструб (батаніка)
5
1
1
1.4 k
1.3 k
1.3 k
Вартавыя Галактыкі
3
1
1
1.3 k
1.3 k
4.5 k
Карытнае
6
1
2
1.2 k
1.1 k
1.1 k
Він Дызель
5
1
1
1.1 k
1.1 k
1.1 k
Flash Light
4
1
1
1.1 k
1.1 k
1.1 k
Ёнду
3
1
1
1 k
1 k
4.7 k
Карабы 2
4
1
1
1 k
1020
4.2 k
Пірагі (Дубровенскі раён)
3
1
1
1 k
1002
2.5 k
1-ы завулак Кальцова (Мінск)
2
1
1
991
991
991
Пом Клеменцьеф
5
1
3
985
985
985
Зорны Лорд
105
1
22
-679
947
156 k
Вартавыя Галактыкі 2
3
1
1
945
945
7.8 k
Аляксандр Сяргеевіч Катляроў
5
1
1
944
944
2.8 k
Вуліца Кальцова (Мінск)
4
1
2
857
857
4 k
Белагруды вожык
4
1
2
790
790
4.4 k
Карта паляка
4
1
2
773
773
773
Майкл Рукер
11
1
1
719
719
15 k
2017
3
1
1
697
697
11 k
Сяргей Сцяпанавіч Шчагрыковіч
2
1
1
640
640
640
Карэн Гілан
1
1
637
637
8.8 k
Юрый Мечыслававіч Астравух
3
1
1
629
629
40 k
Океан Ельзи
1
1
628
628
12 k
Барыс Алегавіч Панкратаў
6
1
1
606
606
4.5 k
З’езд беларускіх арганізацый і партый (1917)
19
2
2
-290
574
63 k
Польшча
2
1
1
568
568
11 k
Аляксандр Пятровіч Яцкевіч
3
1
2
351
499
8.1 k
Павел Валер’евіч Сітко
62
2
14
379
489
91 k
Тэйлар Свіфт
2
1
1
461
461
11 k
Аляксей Пятровіч Казлоў
3
1
1
457
457
7.8 k
Аляксандр Антонавіч Анюкевіч
3
1
2
453
453
6.2 k
Ягор Аляксандравіч Хвалько
1
1
445
445
11 k
Яўген Яўгенавіч Савасцьянаў
1
1
438
438
7.4 k
Артур Генрыхавіч Бомбель
3
1
1
431
431
7.7 k
Дзяніс Віталевіч Кавалеўскі
2
1
1
420
420
11 k
Юрый Аляксандравіч Рыжко
6
1
2
412
412
6.4 k
Уладзімеж Цімашэвіч
1
1
403
403
3.4 k
Уладзімір Сяргеевіч Мядзведзь
3
1
1
403
403
8.1 k
Іван Вячаслававіч Сулім
1
1
399
399
8.9 k
Ігар Анатолевіч Лісіца
1
1
395
395
12 k
Дзмітрый Аляксандравіч Аснін
2
1
1
391
391
6.3 k
Яўген Аляксандравіч Елязаранка
2
1
1
391
391
9.5 k
Ігар Анатолевіч Бабко
2
1
1
386
386
6.7 k
Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт транспарту
2
1
1
385
385
6.6 k
Руслан Ісаакавіч Хадаркевіч
3
1
1
380
380
6.9 k
Лучын (аграгарадок)
3
1
1
379
379
8.2 k
Андрэй Віктаравіч Штыгель
1
1
371
371
6.5 k
Максім Сяргеевіч Высоцкі
5
1
1
369
369
4.7 k
Ямала-Ненецкая аўтаномная акруга
2
1
1
368
368
13 k
Аляксей Вячаслававіч Сучкоў
30
4
6
290
366
4.3 k
Беата Шыдла
1
1
359
359
6.1 k
Аляксандр Віктаравіч Чыж
1
1
357
357
10 k
Павел Віктаравіч Чалядка
4
1
1
356
356
5.1 k
Чукоцкая аўтаномная акруга
3
1
1
351
351
7.1 k
Шэліга (герб)
2
1
1
340
340
5.6 k
Ненецкая аўтаномная акруга
1
1
334
334
6.8 k
Дзяніс Міхайлавіч Образаў
3
1
1
327
327
5 k
Абдулазіз Лавал
6
1
2
315
315
8 k
Тураўская царква
3
1
2
-84
308
7.5 k
Петкавічы (Баранавіцкі раён)
3
1
1
297
297
5.8 k
Арцём Леанідавіч Цяплоў
4
1
1
287
287
12 k
Мікалай Рыгоравіч Пінчук
6
1
3
270
276
2.8 k
Асот
1
1
275
275
13 k
Павел Алегавіч Савіцкі
1
1
274
274
4.9 k
Радзівон Валянцінавіч Сямук
2
1
1
270
270
6.8 k
Віталь Анатолевіч Кібук
1
1
268
268
7.6 k
Ігар Уладзіміравіч Халадкоў
2
1
1
266
266
4.5 k
Дыксан Афааква
2
1
1
249
249
6 k
Уладзіслаў Ігаравіч Барысенка
2
1
1
239
239
7.6 k
Аляксей Аляксандравіч Плясуноў
3
1
1
-222
222
18 k
Рэйчэл Платэн
3
1
1
-210
210
3.8 k
Ізюмава
1
1
201
201
4.3 k
Міхаіл Аляксандравіч Хадуноў
3
1
2
200
200
2.1 k
Вакольны горад (Тураў)
4
1
2
198
198
1.7 k
Тураўскае замчышча
2
1
1
180
180
180
Катэгорыя:Члены партый Польшчы
3
1
1
178
178
3 k
Івенс Адамака
1
1
-172
172
1.1 k
Біскупы Мінскай дыяцэзіі
4
1
1
168
168
168
Катэгорыя:Нарадзіліся ў Асвенціме
1
1
-165
165
258 k
Чэмпіянат свету па снукеры 2016
1
1
-156
156
71 k
Савецкая акупацыя Латвіі
1
1
154
154
9 k
Уладзіслаў Тадэвушавіч Клімовіч
5
1
2
140
140
140
Катэгорыя:Масты цераз Прыпяць
1
1
137
137
7.5 k
Селішча (Ушацкі раён)
2
1
1
131
131
3.4 k
Сасноўка (Слонімскі раён)
2
1
1
128
128
9.3 k
Сяргей Уладзіміравіч Ражок
2
1
1
125
125
5.8 k
Міхаіл Міхайлавіч Пыско
6
1
1
-124
124
246 k
Антон Іванавіч Дзянікін
3
1
2
-8
122
15 k
Стэн Лі
3
1
1
120
120
120
Катэгорыя:Члены партыі «Права і справядлівасць»
3
1
1
106
106
7.3 k
Поль Бебей
5
1
1
-105
105
3.5 k
Георгій Кантарыя
1.1 k
1
1
102
102
9.3 k
Галоўная старонка
1
1
101
101
101
Катэгорыя:Дэпутаты Сейма Польшчы 8 склікання
24
1
1
101
101
46 k
Тураў
6
1
2
46
98
3.6 k
Самюэль Адэоіба
4
1
1
95
95
42 k
Беларуснафта
13
1
4
2
94
5.3 k
Аналітычная механіка
2
1
1
92
92
5 k
Арцём Сяргеевіч Шут
2
1
1
87
87
87
КК РБ
29
1
3
86
86
168 k
Мінск
6
1
1
-86
86
269 k
Пётр Аркадзьевіч Сталыпін
2
1
1
76
76
12 k
Пётр Андрэевіч Пілютаў
2
1
1
-74
74
9 k
Роса
2
1
1
72
72
72
Катэгорыя:Шклянніцы
3
1
1
71
71
3 k
Іван Эіке
2
1
1
69
69
8.4 k
Рассвет (Акцябрскі раён)