Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
9 October 2017
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
1.5 k
0
0
Галоўная старонка
1.3 k
0
0
Катэгорыя:1038
300
2
3
441
441
24 k
Міхась Зарэцкі
527
0
0
Францыск Скарына
7
2
8
28 k
28 k
28 k
Т-80
423
0
0
Пярун
414
0
0
Дамавік
6
2
5
27 k
27 k
26 k
Плавальны басейн
14
1
8
22 k
35 k
22 k
Нержавеючая сталь
11
1
14
14 k
14 k
146 k
Снукерны сезон 2016/2017
29
2
11
1.9 k
2.1 k
7.9 k
Таварскія
300
0
0
Беларуская міфалогія
7
1
3
31 k
30 k
30 k
Жалезабетон
2
3
622
622
2.6 k
Одноклассники
29
1
4
8.5 k
8.3 k
30 k
Культура Старажытнай Русі
11
1
6
5.4 k
15 k
218 k
Спіс фіналаў рэйтынгавых турніраў па снукеры
41
2
8
641
703
11 k
Крыстампалле
8
2
3
1.3 k
1.3 k
1.3 k
Віцім (пасёлак гарадскога тыпу)
11
2
2
956
956
956
Беркакіт
19
2
2
-777
777
9.6 k
Іміджборд
11
1
2
7.5 k
7.3 k
7.3 k
Аляксандр Іванавіч Арастовіч
237
0
0
Кандрат Крапіва
4
2
3
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Піксіда
20
2
5
246
270
246
Катэгорыя:Дэпутаты Дзяржаўнай думы Расійскай імперыі ад Віленскай губерні
5
2
3
3.2 k
3.1 k
3.1 k
Бутмірская культура
8
1
2
6.5 k
6.4 k
7.2 k
Прычэп
224
0
0
Вадзянік
4
2
4
2.1 k
2 k
2 k
Дрэвавыя групы
217
0
0
Ефрасіння Полацкая
216
0
0
Лясун
12
2
2
254
254
254
Катэгорыя:Члены Дзяржаўнай думы Расійскай імперыі ад Гродзенскай губерні
11
2
2
246
246
246
Катэгорыя:Дэпутаты Дзяржаўнай думы Расійскай імперыі ад Віцебскай губерні
66
1
14
-356
460
196 k
Раёны Украіны
9
2
3
65
119
1.2 k
Генры Сальт
1
2
1.1 k
1.1 k
1.1 k
Алах-Юнь (пасёлак гарадскога тыпу)
6
1
2
4.7 k
4.5 k
4.5 k
Мелек-Чэсменскі курган
5
2
2
18
18
3.3 k
Кысыл-Сыр
11
1
3
3.2 k
3.1 k
3.1 k
Джон Дэвідсан Бізлі
187
0
0
Васіль Уладзіміравіч Быкаў
5
1
4
3.2 k
3.2 k
69 k
Сусветны снукерны рэйтынг у сезоне 2017/2018
8
1
2
2.4 k
2.6 k
2.4 k
Наіск
7
2
3
-115
115
10 k
Чарнаморск
9
1
3
2 k
2 k
2 k
Дрысвяцкі парк
9
1
3
1.6 k
1.5 k
1.5 k
Тыксі
2
1
1
3.5 k
3.5 k
3.5 k
7-ы інжынерны полк
3
1
2
1.7 k
1.8 k
7.5 k
Мікалай Нілавіч Бурдэнка
7
1
2
1.4 k
1.4 k
1.4 k
Друйская лясная дача
6
1
2
1.1 k
1.1 k
1 k
Белая Гара
14
2
3
34
90
5.3 k
Спіс прэм’ер-міністраў Эстоніі
2
1
1
2.3 k
2.3 k
2.3 k
Конкавіцкае падняцце
5
1
4
739
901
3.5 k
Мікалай Апанасавіч Ламан
5
1
3
885
885
33 k
Джад Трамп
7
1
2
864
880
864
Алмазны
3
1
1
1.7 k
1.6 k
1.6 k
Паўночна-Конкавіцкае падняцце
4
1
2
854
854
854
Катэгорыя:Выпускнікі 1-га МДМУ
138
0
0
Беларусь
2
1
1
1.6 k
1.6 k
5.2 k
Купалле (Пухавіцкі раён)
2
1
1
1.4 k
1.4 k
1.4 k
Усходне-Конкавіцкае падняцце
132
0
0
Курган (паэма)
5
1
1
1 k
1 k
4.4 k
Вялікая Машчаніца
4
1
1
1.1 k
1.1 k
24 k
Nissan Juke
6
1
5
-455
1 k
11 k
Павел Васілевіч Масленікаў
5
1
2
689
705
689
Артык (Якуція)
5
1
3
496
496
22 k
Наталля Уладзіміраўна Сліж
8
1
3
261
273
4.9 k
Эдвард Роп
9
1
1
858
858
858
Шахматныя фігуры
3
1
1
-2.3 k
2.3 k
78 k
Навуковая ступень
16
1
3
156
156
10 k
Майсей Астрагорскі
4
1
1
898
898
4.6 k
Вялікая Раёўка
1
1
346
346
346
Катэгорыя:Супрацоўнікі Інстытута эксперыментальнай батанікі імя В. Ф. Куп…
118
0
0
Зюзя
6
1
3
261
271
7.8 k
Чэслаў Янкоўскі
114
0
0
Тадэвуш Касцюшка
1
1
250
250
3.5 k
Мяльканавічы
4
1
1
690
690
4.4 k
Уладзімір Аляксандравіч Мацюхін
1
2
-5
5
1.5 k
Макензі (заліў)
5
1
3
245
245
6.8 k
Пётр Георгіевіч Нікіценка
2
1
1
710
710
32 k
Сцюарт Бінэм
4
1
3
230
408
6.9 k
Мікалай Канстанцінавіч Сакалоў
3
1
1
665
665
13 k
Эдуард Аляксандравіч Пятровіч
1
1
155
155
155
За доблесную працу. У азнаменаванне 100-годдзя з дня нараджэння У. І. Лен…
4
1
2
262
262
3.8 k
Мікалай Канстанцінавіч Гюбенет
22
1
1
331
331
8.5 k
Алесь Дудар
106
0
0
Беларускі фальклор
37
1
1
69
69
6.3 k
9 кастрычніка
1
1
-136
136
2.3 k
Джуліа Мазарыні
105
0
0
Янка Купала
3
1
2
-215
215
3.1 k
Уладзімір Лявонцьевіч Сакалоўскі
1
1
101
101
4.5 k
Гродзенскі дзяржаўны аграрны ўніверсітэт
5
1
2
177
177
3.5 k
Станіслаў Юр’евіч Матулайціс
102
0
0
Міжнародны стандартны кніжны нумар
5
1
2
-13
57
1 k
Арэлі
3
1
2
160
262
2.2 k
Антон Уладзіміравіч Матусевіч
6
1
1
501
501
501
Катэгорыя:Выкладчыкі 1-га МДМУ
4
1
2
29
29
2.5 k
Мэн (заліў)
101
0
0
Білінгвізм
3
1
2
38
38
799
Папуа (заліў)
3
1
2
38
38
1.9 k
Жазеф-Банапарт (заліў)
3
1
2
34
34
3.3 k
Порт-Філіп
2
1
1
-545
545
2.9 k
Уладзімір Васільевіч Стасаў
2
1
2
46
46
1.3 k
Сан-Францыска (заліў)
5
1
2
119
119
119
Артык
8
1
2
68
68
2.9 k
Петрыкаўскі пахаваны выступ
2
1
2
36
36
1.9 k
Аляска (заліў)
1
1
52
52
52
Заліў Сан-Францыска
1
1
52
52
52
Друйская дача
32
1
1
31
31
50 k
Адам Міцкевіч
23
1
1
173
173
24 k
Янка Брыль
1
1
39
39
39
Заліў Голуэй
1
1
39
39
39
Заліў Джэймс
1
1
39
39
39
Заліў Аляска
1
1
32
32
32
Заліў Гуанабара
1
1
30
30
1.3 k
Галец звычайны
2
1
2
-7
7
1.1 k
Голуэй (заліў)
1
1
29
29
29
Загор’е (Карэліцкі раён)
2
1
2
7
7
2.6 k
Біяфра (заліў)
1
1
25
25
2.2 k
Oryzaephilus
1
1
20
20
5.2 k
VK
1
1
19
19
1.5 k
Мат (шахматы)
10
1
1
356
356
16 k
Майсей Саламонавіч Кульбак
4
1
2
-69
107
6.4 k
Леў Юльянавіч Лазарэвіч-Шапялевіч
3
1
1
462
462
4.9 k
Беларуска-расійская граніца
8
1
1
-376
376
5.6 k
Ленінскі (Пухавіцкі раён)
1
1
-6
6
1.4 k
Сяргей Мікалаевіч Мезянцоў
6
1
1
382
382
41 k
Тодар Кляшторны
4
1
2
36
36
1.2 k
Джэймс (заліў)
23
1
1
92
92
7.2 k
2017
2
1
2
33
33
2.8 k
Артык (Арменія)
3
1
1
379
379
20 k
Браслаўскі раён
4
1
1
348
348
2.7 k
Фёдар Андрэевіч Тулаў
4
1
1
-324
324
6.5 k
Яраслаў Гашак
3
1
1
339
339
339
Катэгорыя:Постаці Гродзенскай губерні
5
1
1
300
300
8.8 k
Аляксей Парфенавіч Сапуноў
2
1
1
-338
338
46 k
Казімеж Міхалоўскі
4
1
2
-4
4
3.7 k
Карпентарыя
4
1
2
0
0
1.2 k
Кампечэ (заліў)
5
1
1
241
241
4.4 k
Іван Пятровіч Сазановіч
13
1
1
103
103
103
Катэгорыя:Члены Дзяржаўнай думы Расійскай імперыі I склікання
18
1
1
11
11
2.1 k
Жан Рашфор
4
1
1
241
241
7 k
Раман Дмоўскі
1
1
3
3
14 k
Троіцкая царква (Слонім)
1
1
1
1
1.7 k
Ёзэф Дангаўзер
1
1
0
0
2.7 k
Гуанабара
11
1
1
103
103
103
Катэгорыя:Члены Дзяржаўнай думы Расійскай імперыі IV склікання
6
1
2
0
0
35 k
Генрых Іпалітавіч Свянціцкі
4
1
1
197
197
43 k
Снукерны сезон 2017/2018
10
1
1
96
96
6 k
Кухараўка
2
1
1
230
230
230
Катэгорыя:Выпускнікі Маскоўскага ўніверсітэта друку
99
0
0
Ярыла
98
0
0
Кірыла Тураўскі