Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
15 August 2017
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
2
6
16 k
16 k
16 k
Ігар Аляксандравіч Фурманаў
5
1
2
13 k
12 k
12 k
Беларускі гандлёва-эканамічны ўніверсітэт спажывецкай кааперацыі
1
3
12 k
12 k
12 k
Sparks Fly (песня Тэйлар Свіфт)
12
1
2
12 k
11 k
11 k
Таццяна Герардаўна Румянцава
14
1
1
9.4 k
9.2 k
9.2 k
103-я асобная гвардзейская паветрана-дэсантная брыгада
14
1
9
9.1 k
8.9 k
8.9 k
Арцемій Маісеевіч Любовіч
6
2
3
8.9 k
8.7 k
8.7 k
Бружмелевыя
1
1
8.6 k
8.4 k
8.4 k
Ours (песня Тэйлар Свіфт)
15
1
1
6.9 k
6.7 k
6.7 k
86-я брыгада сувязі
15
1
2
6.5 k
6.3 k
6.3 k
Універсітэт грамадзянскай абароны МНС Рэспублікі Беларусь
3
1
2
6.1 k
6 k
6 k
Міхаіл Данілавіч Наскавец
18
1
14
6 k
5.8 k
5.8 k
Мапучэ
5
1
3
6 k
5.8 k
5.8 k
188-я інжынерна-сапёрная брыгада
4
1
1
5.9 k
5.7 k
5.7 k
Арцём Сяргеевіч Гурэнка
7
1
3
5.1 k
5.1 k
5 k
Дэвід Робертс
1
1
5.2 k
5.1 k
5.1 k
Магілёўскі інстытут МУС Рэспублікі Беларусь
7
1
4
4.9 k
4.8 k
4.8 k
Сталінскі ампір
37
3
6
4.5 k
4.4 k
13 k
Захад-2017
1
1
4.5 k
4.4 k
4.4 k
Пладаводства
1
1
4.4 k
4.3 k
6.2 k
Дом Саветаў (Магілёў)
4
1
2
4 k
3.9 k
3.9 k
Гема
12
1
3
-3.1 k
3.9 k
24 k
Сухапутныя войскі Рэспублікі Беларусь
8
1
3
3.5 k
3.6 k
3.4 k
Механічная каробка перадач
24
1
4
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Аздзяціцкі сельсавет
19
2
3
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Карсакавіцкі сельсавет
1
1
3.4 k
3.4 k
4.9 k
Кабінда (правінцыя)
1
1
3.4 k
3.4 k
4 k
Уіжэ (правінцыя)
1
1
3.4 k
3.4 k
4.4 k
Заірэ (правінцыя)
1
1
3.4 k
3.4 k
4 k
Бенга (правінцыя)
1
1
3.4 k
3.4 k
3.9 k
Уіла (правінцыя)
1
1
3.4 k
3.4 k
3.9 k
Намібэ (правінцыя)
1
1
3.4 k
3.4 k
3.9 k
Уамба (правінцыя)
1
1
3.4 k
3.4 k
4.3 k
Мошыка (правінцыя)
1
1
3.4 k
3.4 k
4.2 k
Луанда (правінцыя)
1
1
3.4 k
3.4 k
3.9 k
Маланжэ (правінцыя)
1
1
3.4 k
3.4 k
4 k
Бенгела (правінцыя)
1
1
3.4 k
3.4 k
4 k
Паўднёвая Лунда (правінцыя)
1
1
3.4 k
3.4 k
4 k
Паўднёвая Кванза (правінцыя)
2
1
1
3.4 k
3.4 k
4 k
Паўночная Лунда
1
1
3.4 k
3.3 k
4 k
Паўночная Кванза (правінцыя)
1
1
3.4 k
3.3 k
3.9 k
Куненэ (правінцыя)
1
1
3.4 k
3.3 k
4 k
Кванда-Кубанга (правінцыя)
1
1
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Помнік Уладзіміру Ільічу Леніну (Магілёў)
16
1
3
3.2 k
3.2 k
3.1 k
Бродаўскі сельсавет
1
1
3.1 k
3.1 k
3.1 k
Плошча Леніна (Магілёў)
14
2
4
3 k
3 k
3 k
Луі-Адрыен Бербругжэр
2
1
2
3.1 k
3 k
3 k
Кветкавы гаршчок
6
1
1
3 k
2.9 k
2.9 k
Лясны пажар
2
1
1
3 k
2.9 k
2.9 k
Узброеныя сілы Іспаніі
5
1
3
2.9 k
2.8 k
2.8 k
Саліх-рэіс
3
1
2
2.9 k
2.8 k
2.8 k
Gecarcinucidae
24
1
2
2.7 k
2.6 k
2.6 k
Зубы чалавека
6
1
1
2.6 k
2.5 k
2.5 k
Змена клімату
1
2
2.4 k
2.4 k
2.4 k
Вазон (архітэктура)
5
1
2
2.3 k
2.3 k
2.3 k
Сцэнаграфія
5
1
1
2.3 k
2.2 k
42 k
Беларуснафта
1
1
1.9 k
1.9 k
1.9 k
Персцень (упрыгажэнне)
9
1
2
1.8 k
1.8 k
7 k
Ларыса Рыгораўна Цітарэнка
7
1
3
1.7 k
1.7 k
5.3 k
Карагінскі востраў
6
1
2
1.6 k
1.5 k
3.6 k
Вербалоз
8
2
2
1.1 k
1.5 k
6.8 k
Ізі Харык
1
3
1.6 k
1.5 k
4.9 k
Мінскі інавацыйны ўніверсітэт
11
1
2
913
913
2.6 k
Помнік Вікіпедыі
69
1
1
-865
865
187 k
Беларусь
15
1
5
-656
748
5.8 k
Аляксандр Анатолевіч Ісачоў
15
1
1
637
637
637
Труп
1
3
604
604
604
Фрэнк Лойд (рэжысёр)
7
1
1
577
577
6.8 k
Пячатка
1
1
544
544
10 k
СМЕРШ
1
1
-491
491
2.7 k
Вуліца Якуба Коласа (Мінск)
7
1
1
484
484
484
Робертс
2
1
1
-438
438
19 k
Міхаіл Мікалаевіч Мураўёў-Віленскі
6
1
2
413
413
25 k
Лявон Пятровіч Баршчэўскі
2
1
1
355
355
3.2 k
Астракан
3
1
1
-331
331
6.7 k
Фрыдрых V Вітэльсбах
1
1
325
325
4.1 k
Чарніца (прыток Бярэзіны)
2
1
1
-318
318
7 k
Елізавета Сцюарт
7
1
1
297
297
15 k
Дубровенскі раён
14
2
3
-232
294
4.8 k
Джулія Робертс
6
1
2
276
276
1 k
Разалінд Расел
1
1
274
274
3.6 k
Наваселле (Бярэзінскі раён)
6
1
2
-250
254
1.2 k
Тэатральная заслона
1
1
252
252
4.7 k
Вайніслаў Казімір Лада-Заблоцкі
12
2
3
217
231
49 k
Тэйлар Свіфт
2
2
220
220
220
Катэгорыя:Воінскія часці, узнагароджаныя ордэнам Аляксандра Неўскага
7
2
2
220
220
13 k
Докшыцкі раён
8
1
1
-215
215
37 k
Спіс беларускіх імён
6
1
1
-193
193
4.7 k
Рабер Сюркуф
5
1
1
190
190
5.3 k
Ігуменскі павет
1
1
178
178
178
Катэгорыя:Воінскія часці, узнагароджаныя ордэнам Кутузава II ступені
8
1
1
174
174
174
Катэгорыя:Былыя сельсаветы Барысаўскага раёна
71
1
4
-57
171
44 k
Расія
4
1
1
169
169
17 k
Лепельскі раён
2
1
1
168
168
12 k
ФК Вест Бромвіч Альбіён
6
1
2
167
167
167
Катэгорыя:Ваенныя вучэнні
6
1
2
162
162
596
Чэмберлен
1
1
-162
162
13 k
Беларускі саюз дызайнераў
4
1
1
159
159
12 k
Лёзненскі раён
1
3
121
155
30 k
Эмірэйтс (стадыён)
5
1
2
147
147
29 k
Андрэй Міхайлавіч Лукашэвіч
2
1
1
-139
139
2.6 k
Поль Серузье
2
1
1
-128
128
4.2 k
Філіп Мілер
1
1
126
126
7.1 k
Азарычы
5
1
1
-121
121
2.4 k
Рэйчэл Робертс
3
1
1
120
120
120
Катэгорыя:Ваенныя вучэнні Беларусі
11
2
2
-23
117
2.9 k
Рэкс Харысан
5
1
1
108
108
108
Катэгорыя:Ваенныя аперацыі
5
1
1
107
107
107
Катэгорыя:Небаявыя ваенныя аперацыі
3
1
1
106
106
106
Катэгорыя:Ордэн Кутузава
3
1
1
97
97
13 k
ФК Фіярэнціна
3
1
1
-90
90
1.7 k
Іларыён Міхайлавіч Пранішнікаў
1
1
89
89
89
Помнік У. І. Леніну, Магілёў
4
1
1
81
81
9.7 k
Якуб Лапатка
2
1
2
-73
77
13 k
Вярхоўны Суд Рэспублікі Беларусь
36
1
10
-31
75
150 k
Кілікійскае царства
2
1
1
-73
73
20 k
ФК Эвертан
1
1
72
72
3.2 k
Навасёлкаўскі сельсавет (Барысаўскі раён)
3
1
1
72
72
6.1 k
Траянаўскі сельсавет
2
1
1
70
70
70
Мінскі інстытут кіравання
5
1
1
66
66
66
Аляксандр Анатольевіч Ісачоў
3
1
1
66
66
3.3 k
Віцебская дыяцэзія
2
1
1
64
64
64
МКПП
7
1
1
62
62
62
Валер Гапееў
1
1
60
60
3.8 k
255-ы асобны радыётэхнічны полк асаблівага прызначэння
2
1
1
58
58
58
Арцём Гурэнка
2
1
1
58
58
58
2010 год у музыцы
2
1
1
58
58
58
2006 год у музыцы
2
1
1
58
58
58
2014 год у музыцы
2
1
1
58
58
58
2012 год у музыцы
1
1
56
56
56
Армія Іспаніі
1
1
56
56
56
Іспанская армія
2
1
1
56
56
56
Узброеныя сілы Гішпаніі
19
1
1
55
55
74 k
Германія
6
1
1
55
55
4.2 k
Забашавіцкі сельсавет
8
2
4
47
53
685
Антоніа Бандэрас
1
1
51
51
3.7 k
Бродаўка
14
1
1
50
50
66 k
Турцыя
3
1
1
50
50
3.2 k
Зачысцкі сельсавет
19
1
1
49
49
27 k
Літаратурная прэмія імя Ежы Гедройца
11
1
1
48
48
36 k
Венгрыя
1
1
46
46
7.1 k
Крастоўскі востраў (Санкт-Пецярбург)
13
1
1
44
44
67 k
Іспанія
11
1
1
44
44
38 k
Балгарыя
1
1
43
43
18 k
Ленінская вуліца (Магілёў)
2
2
41
41
1.8 k
Чандрагупта Маур’я
2
1
1
39
39
1.7 k
Аксель Люнг
1
1
-37
37
36 k
Ібн Хальдун
1
1
36
36
36
Caprifoliaceae
7
1
1
35
35
3.7 k
Аль-Ідрысі
4
1
1
35
35
17 k
Аўстрыйская партыя свабоды