Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
5 August 2017
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
10
3
3
40
40
1 k
Сцяг Мельніка
2
7
12 k
14 k
11 k
Юліяна Юр’еўна Каравулава
10
2
4
8.4 k
9.2 k
8.2 k
Міхей Мітрафанавіч Мінчанкоў
19
2
9
-7.5 k
7.4 k
19 k
Вера Брэжнева
2
2
3.1 k
3 k
3 k
Чорная (правы прыток Нёмана)
11
2
4
6.1 k
6.6 k
5.9 k
Рыгор Мікалаевіч Міткевіч
11
2
6
5.9 k
5.7 k
5.7 k
Гродзенскі філіял БІП
2
2
1.5 k
1.4 k
3.7 k
Плеса (возера, Жыткавіцкі раён)
2
2
3.3 k
3.2 k
3.2 k
Дом па вуліцы Інтэрнацыянальнай, 13а (Мінск)
29
2
13
-217
403
7.8 k
Ягор Крыд
6
2
2
4
4
4.3 k
Марлан Бранда
46
1
17
8 k
8.2 k
35 k
Пухавіцкі раён
1
2
8.2 k
8 k
8 k
Вальдштайны
9
1
4
8.3 k
9.2 k
8.1 k
Леў Мікалаевіч Міхіевіч
1
3
4.5 k
4.4 k
10 k
Кавалевічы (Пухавіцкі раён)
1
4
2.7 k
2.6 k
6.1 k
Ізбішча (Турынскі сельсавет)
1
4
2.9 k
2.9 k
2.8 k
Кавалёўка (вадасховішча)
1
2
2.9 k
2.8 k
2.8 k
Свінка (прыток Пікарца)
1
3
1.9 k
2.2 k
5.4 k
Ізбішча (Блонскі сельсавет)
1
2
1.7 k
1.7 k
5.5 k
БІП — Універсітэт права і сацыяльна-інфармацыйных тэхналогій
1
1
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Нявіша
1
2
2 k
2 k
3.2 k
Касцёл Адведзін Найсвяцейшай Дзевы Марыі (Мікелеўшчына)
1
1
3.3 k
3.2 k
3.2 k
Пікарэц
8
1
4
4.1 k
4 k
40 k
Ханты
1
1
2.8 k
2.7 k
2.7 k
Навадворка
1
2
1.2 k
1.1 k
4.8 k
Ільіч (Пухавіцкі раён)
1
1
2.6 k
2.5 k
2.5 k
Сярэдняя Вясейка
1
2
1.1 k
1 k
2.4 k
Вуліца Чэхава (Віцебск)
1
1
2.5 k
2.5 k
7.7 k
Ільінка (Пухавіцкі раён)
21
1
9
1.2 k
1.2 k
6.2 k
Малы дубовы вусач
21
1
7
1.2 k
1.2 k
1.2 k
Джон Уікс
1
1
1.1 k
1 k
3 k
Вуліца Някрасава (Віцебск)
9
1
2
2 k
1.9 k
1.9 k
Арыстып
85
1
2
2
2
163 k
Францыск Скарына
1
2
312
312
22 k
Дукора
12
1
2
915
915
915
Хафез Асад
1
1
718
718
11 k
Піліп Андрэевіч Іваноў
1
1
691
691
12 k
Вадзім Уладзіміравіч Дземідовіч
1
1
666
666
2.1 k
Жары (рака)
5
1
2
694
694
1.6 k
Чорная
18
1
7
179
401
3.3 k
Грэгары Пек
1
1
508
508
8.8 k
Дзяніс Юр’евіч Яхно
1
3
48
48
3.7 k
Хлевішча
1
2
-75
91
6.5 k
Куарэн’я
1
2
51
51
1.4 k
Чорная (левы прыток Нёмана)
6
1
3
541
541
3.3 k
Новаялчанскі сельсавет
1
1
381
381
6.5 k
Краснае (Брагінскі раён)
2
1
1
957
957
9.2 k
Сяргей Віктаравіч Кошаль
1
1
344
344
344
Фур’е
2
1
2
527
529
5.6 k
Багдан Андрэевіч Рудзюк
12
1
1
723
723
29 k
ФК Крумкачы Мінск
1
1
281
281
17 k
ФК Вікторыя Мар’іна Горка
1
1
269
269
14 k
ФК Мікашэвічы
1
1
265
265
265
Катэгорыя:Кавалевічы (Пухавіцкі раён)
1
1
223
223
223
Катэгорыя:Рэлігія ў Смалявіцкім раёне
6
1
2
-190
190
15 k
ФК Узда
1
1
195
195
195
Катэгорыя:Будынкі і збудаванні Смалявіцкага раёна
1
1
184
184
184
Катэгорыя:Вадасховішчы Ганцавіцкага раёна
1
1
182
182
182
Катэгорыя:Вадасховішчы Валожынскага раёна
1
1
178
178
178
Катэгорыя:Вадасховішчы Капыльскага раёна
3
1
2
182
182
182
Катэгорыя:Вадасховішчы Смалявіцкага раёна
1
1
174
174
174
Катэгорыя:Вадасховішчы Лагойскага раёна
1
1
174
174
174
Катэгорыя:Вадасховішчы Любанскага раёна
13
1
4
55
55
61 k
Беларускі партрэт XII―XVIII стагоддзяў
1
1
166
166
166
Катэгорыя:Вадасховішчы Клецкага раёна
3
1
1
669
669
9.7 k
Ілья Леанідавіч Алексіевіч
1
1
154
154
7.6 k
Суцін (Пухавіцкі раён)
1
1
148
148
3 k
Рошча (Пухавіцкі раён)
1
1
148
148
3.1 k
Цагельня (Пухавіцкі раён)
1
1
148
148
3.2 k
Чырвоны Бераг (Пухавіцкі раён)
1
1
-143
143
64 k
Спіс поўных кавалераў ордэна Славы (Беларусь)
5
1
2
105
105
7.7 k
Штэдэль
2
1
1
655
655
7.9 k
Хольгер Бадштубер
3
1
1
616
616
2.6 k
Ульскі дзяржаўны прафесійны ліцэй сельскагаспадарчай вытворчасці імя Л. М…
5
1
2
43
213
37 k
ФК Нафтан
4
1
2
82
82
1.7 k
Плешчаніцкае вадасховішча
1
1
105
105
2.9 k
Лютая (прыток Лясной)
1
1
80
80
3.1 k
Вяча (вадасховішча)
8
1
2
92
92
6.1 k
Генры Льюіс Стымсан
1
1
59
59
223
Катэгорыя:Інтэрнацыянальная вуліца (Мінск)
1
1
50
50
50
Вусач вялікі дубовы
2
1
1
528
528
8 k
Гастон Рамірэс
1
1
45
45
45
Вальдштэйн
1
1
45
45
45
Вальдштайн
1
1
45
45
45
Вальдштэйны
1
1
44
44
3.3 k
Сычыкі (Крычаўскі раён)
1
1
43
43
43
Рака Нязянка
1
1
43
43
43
Нязянка
1
1
38
38
2.9 k
Бойная
2
1
1
517
517
517
Катэгорыя:Ігракі ФК ЮАС Жыткавічы
1
1
36
36
2.8 k
Обядзь
1
1
34
34
34
Франсуа Мары Шарль Фур'е
1
1
33
33
33
Хафез аль-Асад
1
1
32
32
32
Трайдэн
5
1
2
-75
75
1.9 k
Maxim
1
1
-24
24
3.1 k
Ніжняя Вясейка
1
1
22
22
22
Вёска Ніва
2
1
2
116
116
1.8 k
Ян Дубіцкі
2
1
1
491
491
7.9 k
Яўген Генадзевіч Калінін
4
1
1
453
453
12 k
ФК Нёман-Агра Стоўбцы
1
1
13
13
11 k
Філіп (герцаг Эдынбургскі)
1
1
12
12
3.2 k
Суднікі (Старасвержанскі сельсавет)
1
1
12
12
3.3 k
Суднікі (Мікалаеўшчынскі сельсавет)
1
1
12
12
2.8 k
Чорная (хутар)
1
1
6
6
17 k
ФК Смалявічы
4
1
1
418
418
4.8 k
Робі Кін
5
1
1
390
390
43 k
ФК Мінск
5
1
2
-6
30
9.8 k
Лінза
3
1
1
418
418
418
Катэгорыя:Культавыя збудаванні Смалявіцкага раёна
3
1
1
416
416
5.7 k
Антон Мікалаевіч Дзямкоў
3
1
2
8
30
6.9 k
Міхаіл Васілевіч Падгайны
3
1
1
344
344
14 k
ФК Хімік Светлагорск
3
1
1
334
334
1.9 k
Плоскае
19
1
1
61
61
61
Каравулава, Юліяна Юр'еўна
2
1
1
329
329
12 k
Сяргей Міхайлавіч Гігевіч
4
1
2
0
0
5 k
Нацыянальны Дывізіён Малдовы 2017
11
1
1
-160
160
19 k
ФК Хваля Пінск
2
1
1
308
308
4.9 k
Марцін Касерэс
2
1
1
277
277
10 k
ФК Сампдорыя
2
1
1
275
275
8.1 k
Мікіта Ігаравіч Рочаў
1
1
4
4
4.5 k
Мікелеўшчына
1
1
4
4
2 k
Сцяг Гаяны
1
1
4
4
4.4 k
Лактышы (вадасховішча)
1
1
-3
3
11 k
Ула (аграгарадок)
1
1
2
2
2.8 k
Ляўкі (вадасховішча)
8
1
1
168
168
98 k
Беларуская міфалогія
1
1
2
2
4.4 k
Бярэзінскае
1
1
-2
2
2.2 k
Ратуша (Цюрых)
1
1
2
2
1.3 k
Вестэрботэн (лен)
1
1
2
2
1.6 k
Дунай (басейн Нёмана)
1
1
0
0
8 k
Хаім Майсеевіч Ліўшыц
1
1
0
0
2.8 k
Нізянка
1
1
0
0
1.4 k
Лімат
1
1
0
0
7.5 k
Жораўка (Пухавіцкі раён)
1
1
0
0
2.5 k
Серавадарод
2
1
1
235
235
292
Катэгорыя:ФК СМІаўтатранс
5
1
1
182
182
182
Катэгорыя:Культура Смалявіцкага раёна
11
1
1
73
73
8.4 k
Юзаф Патоцкі
2
1
1
194
194
194
Катэгорыя:Вадасховішчы Старадарожскага раёна
2
1
1
190
190
9.6 k
ФК Тарына
3
1
1
174
174
174
Катэгорыя:Спорт у Смалявіцкім раёне
2
1
1
189
189
4 k
Арлінд Аеты
2
1
1
185
185
18 k
ФК Баранавічы
2
1
1
182
182
182
Катэгорыя:Вадасховішчы Салігорскага раёна
5
1
1
118
118
2.3 k
Вольга Мікалаеўна Ляўко
4
1
1
-127
127
2.5 k
Харпер Лі
2
1
1
158
158
3.3 k
Хлупін
8
1
1
58
58
5 k
Рудзенскі раён
8
1
1
46
46
8.7 k
Юрый Радзівіл Геркулес
2
1
1
132
132
11 k
ФК Малага