Wikiscan
⇝
be.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
January
February
March
April
May
June
July
August
September
October
November
December
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Most active pages
August 2016
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
491
6
45
48 k
59 k
74 k
Летнія Алімпійскія гульні 2016
74
6
15
4.9 k
5 k
4.8 k
Зінаіда Мартынаўна Партнова
5
6
4.4 k
4.3 k
4.3 k
Гомель-Цотны
23
5
5
1.1 k
1.2 k
1 k
Аб неіснаванні Бога
40
5
6
1.6 k
1.5 k
10 k
Іван Рыгоравіч Ціхан
4
12
5.4 k
5.5 k
5.2 k
Масавыя забойствы ў Мюнхене (2016)
4
4
12 k
12 k
12 k
Чарлстан (Паўднёвая Караліна)
44
4
20
12 k
12 k
12 k
Эдуард Гібан
48
4
11
6.5 k
6.9 k
6.4 k
Вадзім Мікалаевіч Стральцоў
2
4
21
16 k
16 k
20 k
Пінкавічы
4
8
4.2 k
4.4 k
4.1 k
Лозкі (прыпыначны пункт)
43
4
9
8.3 k
8.6 k
8.1 k
Gazeta Polska Codziennie
4
7
4.3 k
4.4 k
4.2 k
Аўраамаўская
4
5
4.8 k
4.7 k
4.7 k
Бычыха (станцыя)
4
6
997
1 k
15 k
Казімір (горад)
4
4
4.2 k
4.2 k
4.1 k
Галявіцы (станцыя)
6
4
7
2.8 k
2.7 k
2.7 k
Тыгровая балка
4
4
5.8 k
5.6 k
5.6 k
Спаса-Узнясенская царква (Моладава)
4
4
3.6 k
3.6 k
3.5 k
Мажэеўка (станцыя)
4
5
709
773
709
Зянковіч
4
4
1 k
1 k
5.4 k
Свята-Троіцкая царква (Вялікая Сваротва)
21
4
5
1 k
1020
1020
Юджын Лаянс
4
6
2.6 k
2.6 k
2.6 k
Свята-Пакроўская царква (Мыто)
34
4
4
1.4 k
1.4 k
1.3 k
Андрэй Піліпавіч Луцэвіч
4
7
2.2 k
2.7 k
2.1 k
Свята-Георгіеўская царква (Мір)
4
7
2.9 k
2.9 k
2.8 k
Царква Святога Міхаіла Арханёла (Навасёлкі)
4
4
2.7 k
2.6 k
2.6 k
Свята-Пакроўская царква (Міхневічы)
4
5
2.3 k
2.2 k
2.2 k
Спаса-Праабражэнская царква (Мсціслаў)
4
4
2.1 k
2.1 k
2.1 k
Муксу
4
4
2.1 k
2 k
2 k
Царква ў гонар абраза Божай Маці «Тупічоўскі» (Мсціслаў)
2
4
12
566
734
4.7 k
Узляны
4
5
1.5 k
1.5 k
1.5 k
Царква Святога Дзмітрыя Салунскага (Мясата)
31
4
6
1.8 k
1.9 k
3.1 k
Арман-Маршал Сіла
33
4
5
218
418
21 k
ФК Рэал Мадрыд
707
3
135
84 k
138 k
95 k
Беларусь на летніх Алімпійскіх гульнях 2016
102
3
60
26 k
26 k
26 k
Тлінкіты
82
3
54
8.9 k
8.8 k
38 k
Баскетбол на летніх Алімпійскіх гульнях 2016 — жанчыны
117
3
26
20 k
20 k
20 k
Баскетбол на летніх Алімпійскіх гульнях 2016
3
23
36 k
35 k
77 k
Соф’я Гальшанская
122
3
61
5.7 k
5.6 k
5.6 k
Ганаровы грамадзянін горада Віцебска
78
3
40
17 k
19 k
17 k
Мушмула германская
3
21
30 k
29 k
34 k
Нігер (рака)
123
3
11
8 k
7.8 k
7.8 k
Уладзіслаў Алегавіч Ганчароў
62
3
13
18 k
31 k
66 k
Турцыя
82
3
27
5.4 k
6.2 k
5.3 k
Алег Елізараў
6
3
26
7.9 k
7.7 k
7.7 k
Галоўныя архітэктары Мінска
3
11
6.1 k
7.2 k
6 k
Львоўскі пагром (1941)
34
3
12
16 k
15 k
15 k
Дэні Родрык
3
9
7.9 k
7.8 k
7.7 k
Дар’я Сяргееўна Навумава
46
3
6
15 k
15 k
15 k
Якаў Аркадзевіч Якаўлеў
48
3
4
14 k
14 k
19 k
Уладзімір Елісеевіч Лабанок
25
3
11
10 k
10 k
10 k
Хорас Уолпал
32
3
7
11 k
11 k
14 k
Алістэр Картэр
53
3
16
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Альфонса Тафт
22
3
4
23 k
22 k
22 k
Гісторыя Арменіі
37
3
3
10 k
10 k
10 k
Фёдар Андрэевіч Крыловіч
3
7
3 k
3 k
2.9 k
Каралеўскі выставачны цэнтр і Карлтанскія сады (Мельбурн)
3
6
5.6 k
5.5 k
5.5 k
Прыбар (станцыя)
3
8
5.6 k
5.5 k
5.5 k
Васілевічы (станцыя)
48
3
6
12 k
12 k
11 k
Актыўная ацэнка
3
4
2.1 k
2 k
2 k
Ёхэй Таёда
3
5
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Прынстан (Нью-Джэрсі)
40
3
15
4.6 k
4.5 k
4.5 k
Янка Ролсан
3
4
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Карадар’я
34
3
12
4.1 k
4.1 k
4 k
Будынак Упраўлення Паўднёва-Усходняй чыгункі
3
6
2 k
2 k
2 k
Вахш
3
3
1.9 k
1.9 k
1.9 k
Тасіхіро Ямагуты
2
3
4
13 k
14 k
13 k
Ёэнсу
3
7
2.6 k
2.5 k
2.5 k
Аніва (заліў)
3
3
5 k
4.9 k
4.9 k
Рэчыца (станцыя)
3
6
2.4 k
2.3 k
2.3 k
Грын-Рывер (прыток Агая)
2
3
6
9.1 k
9 k
8.9 k
Будва
30
3
9
7 k
7.3 k
6.8 k
Ірына Іванаўна Калачова
3
4
4.1 k
4 k
4 k
Нахаў (станцыя)
66
3
7
630
834
1.9 k
Светлата
31
3
10
5.7 k
5.5 k
5.5 k
Віталь Уладзіміравіч Казлоўскі
23
3
12
3.2 k
3.3 k
8 k
Ізяслаў (Бруцкі)
26
3
10
2.9 k
3.4 k
2.8 k
Лімонны крэм
3
4
1.1 k
1.1 k
1.1 k
Лана (прыток Тыраны)
3
7
390
696
6.2 k
Нішча (рака)
3
3
566
566
17 k
Каралёва Слабада 2
16
3
6
4 k
3.9 k
3.9 k
Аляксандр Вікенцьевіч Аўгустайціс
42
3
5
2.3 k
2.3 k
6.4 k
Юрый Мініваліч Хусаінаў
3
5
449
457
69 k
Пінск
17
3
4
6.6 k
6.5 k
6.5 k
Міхаіл Іванавіч Дружынін
3
5
144
930
3.4 k
Вялень
38
3
5
2.2 k
2.3 k
6.1 k
Іосіф Аркадзьевіч Антановіч
3
4
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Алій Мажліс
3
4
4 k
3.9 k
3.9 k
Джызак
3
5
1.2 k
1.2 k
1.2 k
Сёе-тое задарма (фільм)
3
3
347
363
3.2 k
Догадзіма
3
6
4.4 k
4.3 k
4.3 k
Ведрыч (прыпыначны пункт)
3
4
787
787
787
Бар (Чарнагорыя)
3
5
145
733
572 k
Расійскае ўварванне ў Крым
3
5
728
728
728
Мазазаўры
39
3
7
1.4 k
1.4 k
1.4 k
Мучныя вырабы
14
3
7
6.6 k
6.5 k
6.5 k
Паўла Парэта
3
3
190
190
7.7 k
Талька (вёска)
3
5
4 k
3.9 k
3.9 k
Гомель-Няцотны
3
4
4.7 k
4.6 k
4.6 k
Юшкавічы (прыпыначны пункт)
3
5
4.3 k
4.3 k
4.2 k
331 км
24
3
8
1.1 k
1.6 k
1.1 k
Аляксей Іванавіч Крайко
28
3
8
2.9 k
3.1 k
2.8 k
Марыя Андрэеўна Жыдовіч
3
4
4.5 k
4.4 k
4.4 k
Гарадзішча (станцыя)
26
3
4
1.9 k
1.8 k
1.8 k
Міхаіл Львовіч Гебелеў
3
5
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Вайцешын
3
5
4.2 k
4.1 k
4.1 k
Бальніца (прыпыначны пункт)
3
5
4.2 k
4.2 k
4.1 k
Шчэрбаўка (прыпыначны пункт)
3
5
4.1 k
4.2 k
4 k
Кульгаі (раз’езд)
3
4
4.3 k
4.3 k
4.2 k
Калінкавічы-Усходнія
3
3
95
95
9.3 k
Обаль (Шумілінскі раён)
3
4
4.3 k
4.3 k
4.2 k
Кастрычнік (прыпыначны пункт)
3
3
4.5 k
4.4 k
4.4 k
Падстанцыя
3
5
4 k
3.9 k
3.9 k
Бабічы (станцыя)
3
3
4.3 k
4.3 k
4.2 k
Плудзім
3
4
4.1 k
4.1 k
4 k
Гомель-Паўночны
3
3
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Бастуны (станцыя)
3
4
4.1 k
4 k
4 k
Мікольскі Пераезд
3
4
2.4 k
2.3 k
2.3 k
Бобатаў-Кук
3
3
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Прыпяць (станцыя)
3
3
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Мінскае Мора
3
3
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Калій І
3
3
4.2 k
4.1 k
4.1 k
Капань (прыпыначны пункт)
3
3
4.2 k
4.1 k
4.1 k
Бабры (прыпыначны пункт, Жабінкаўскі раён)
33
3
10
614
824
614
Джон Керы
3
4
3.9 k
4 k
3.8 k
Альсевічы (прыпыначны пункт)
5
3
4
2 k
1.9 k
1.9 k
Роіці Маэда
6
3
4
1.9 k
1.8 k
1.8 k
Наато Отакэ
13
3
4
3.4 k
3.3 k
3.3 k
Аляксандр Вучыч
36
3
5
866
890
9.6 k
2016
3
4
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Антопаль (прыпыначны пункт, Драгічынскі раён)
3
4
3.7 k
3.7 k
3.7 k
151 км
3
4
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Скрэбні (прыпыначны пункт)
45
3
6
527
527
39 k
Ігнат Цярэнцьевіч Буйніцкі
3
4
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Буды (прыпыначны пункт)
3
3
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Перасадачная
3
4
3.6 k
3.6 k
3.6 k
Гомель (станцыя)
27
3
5
699
699
2.2 k
Ефрасіння Савельеўна Зянькова
3
3
3.7 k
3.7 k
3.6 k
Крошын (прыпыначны пункт)
15
3
6
2.9 k
3 k
2.8 k
Пётр Ягоравіч Кандраценка
18
3
3
1.3 k
1.3 k
1.3 k
Скарга
3
3
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Калій IV
3
3
3.6 k
3.6 k
3.6 k
Косава-Палескае
3
3
3.7 k
3.6 k
3.6 k
Інстытут Культуры
8
3
6
5 k
4.9 k
4.9 k
Блізкія пячоры
3
3
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Магілёў II
3
3
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Магілёў I
3
3
3
2 k
2 k
2 k
Дзюнго Фудзімато
4
3
3
1.9 k
1.8 k
1.8 k
Рота Морывакі
2
3
3
2 k
1.9 k
1.9 k
Хірокі Мідзумато